Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו הכי גיקי

Idan233
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאוד אוהב לנהוג אך נהנה מהקדמה. הנהיגה היום הרבה יותר קלה ודורשת הרבה פחות מיומנויות מצד אחד אך מהצד השני המכוניות היום הרבה יותר חזקות ומהירות.

לפני 30 שנה מנועי טורבו ורכבים שיורדים מתחת ל 10 שניות עבור 0 ל100 נחשבו למכוניות יקרות, נדירות ומסובכות לתחזוקה,

היום כל אוקטביה ליסינג יכולה להשפיל גולף GTI מהדורות הראשונים במבחני מיאוץ. ראו דוגמה למטה.

כן אני יודע, כחובבי רכב כולנו היינו מעדיפים גולף GTI ישנה בחניה מאשר אוקטביה. זאת רק דוגמה כדי להמחיש את הקדימה.

בעתיד של רכבים אוטונומיים כנראה לא נהיה עוד בעלים של רכב פרטי. תחשבו לרגע, רוב הזמן הרכב הפרטי שלנו מנוצל זמן מאוד

קצר במהלך היום ורוב הזמן הוא מבלה בחניה.

בעתיד הרכב האוטונומי יוריד אותנו ביעד וימשיך הלאה כדי לאסוף את הנוסע הבא.

רכבים פרטיים ירכשו למטרת הנאה ולא הנעה.

הלוואי שבעתיד הקרוב נוכל להמשיך לנהוג ברכבים שלנו בדיוק כפי שאנו נוהגים היום אבל על לוח השעונים יתווסף כפתור גדול שיהיה

כתוב עליו "TAKE ME HOME".

לאחר הלחיצה הרכב ייקח שליטה מלאה וידאג להסיע אותנו בבטחה בזמן שאנחנו מנמנמים לנו בכסא.

יש מצבים, לאחר יום עבודה עמוס ומעייף שהייתי שמח לכפתור כזה ברכב.

הערה אחרונה לגבי מכוניות גיקיות, לא אשכח שאי שם בשנות ה80 כשהייתי ילד קטן, נכנסתי בפעם הראשונה לסיטרואן GSA

והלסת שלי פשוט נפלה. חשבתי שזהו רכב שהגיע מהעתיד.

GSA.JPG

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הגימקים המטופשים האלו הורסים את עולם הרכב, מה שיקרה לבסוף זה רק לחיצת כפתור ליעד.

העתיד הולך להתמלא באנשים עצלנים שבקושי אצבע יזיזו.

בהנחה שהמימוש של רכבים אוטונומיים יהיה מוצלח, זה מצוין.

ה"גימיקים המטופשים" האלו אולי יורידו את כמות התאונות וההרוגים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בבלם חשמלי?

מפנה את הידית ממרכז הקונסולה לטובת עיצוב נוח יותר.

ואתה מילא לא משתמש בו מעבר למצב סטטי של הרכב.

אין שום צורך לחבר את הרכב למחשב,ככה היה הסובארו לפחות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את מסך השליטה האופנה מסוכנת, ותקוותי היא שתחלוף מן העולם.

מסך גדול לניווט - מצויין. אבל בקרות צריכות כפתורים פיזיים שניתן לתפעל במישוש בלי להסיר מבט מהכביש.

אישית כל נושא מערכות המדיה לא מעניין אותי, אני מעדיף שקט הפרעה. אבל, מה שחשוב הוא שהשליטה תהיה אינטואיטיבית ןישירה. אם אני נזכר בעומס העבודה שגורמת פונקציה בסיסית כמו קביעת הטמפרטורה או מהירות המניפה ב-308 או הקקטוס בהם נהגתי בימים האחרונים אני מתחלחל, בצורה הנוכחית הפונקציות האלה מסכנות חיים.

כשיש מערכת בקרת אקלים טובה, אתה מכוון את הטמפרטורה פעם אחת, שם על מצב AUTO ויותר אין מה לגעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שגם אני משתמש בסמארטפון ואוהב להאזין למערכת סאונד טובה ברכב. אה, וגם משתמש בדאבל דין ברכב.

הנה, הודיתי.

אני אחד שסולד מאובר-טכנולוגיה.

נתחיל מהצגים המרחפים שפשוט תלויים במרכז הקונסולה ונראים כאילו לא הושקעה בהם טיפת מחשבה בהנדסת אנוש, פשוט תקעו אותם שם. ובנוסף פעמים רבות הם אינם נראים טוב באור יום. בלם חירום חשמלי, לקחו אביזר חשוב והחליפו אותו בכזה חשמלי. (מה במקרה חירום? מה במקרה של כשל?) סולד גם כן מתפעול גרוע ולא אינטואטיבי של מכוניות רבות שתא הנוסעים שלהן דומה לזה של בואינג 747, מסובך, בעל הנדסת אנוש גרועה, ולא קל לתפעול כלל וכלל. דוגמה יפה, פיג'ו סיטרואן, בהן השליטה במיזוג היא דרך מסך, אני לא רואה את הפיצ'ר הזה כמתקדם, כאביזר שאמור להיות בהישג יד, ב40 מעלות להחליק על צג מגע רק בשביל פעולה סופר בסיסית וחיונית, וזה שליטה במיזוג. כפליים בנהיגה, ובמצב של כשל במערכת זה כפליים מסוכן.

יש דברים שצריך להשאיר אותם כפי שהם, בתפעול מכני נגיש וברור. בלם יד אמיתי, מזגן מכני, תאי איחסון נגישים, גם תיבה ידנית זה דבר טוב ובטיחותי שנעלם לאיטו ממכוניות חדשות. הסתמכות על טכנולגיה חדישה זה לא דבר טוב. מינימום הסחות דעת טוב יותר לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנולוגיה חדישה זה דבר נהדר.

לאנשים קשה לשנות הרגלים זה הכל.

עוד 10 שנים לא נבין איך בכלל הצלחנו לנהוג במכוניות כל כך פרימיטיביות.

בנוגע לכותרת הדיון לדעתי רנו קליאו החדשה הולכת going to tick all the boxes בשביל חובבי גאדג'טים שלא רוצים להוציא מאות אלפי שקלים על מכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, chemguy. אתה טועה. לא כל הרגל ישן הוא מגונה. לא כל טכנולוגיה חדשה מוצלחת. היכן, למשל, כל טלווזיות ה-3D שמילאו את כותרות אתרי הטכנולוגיה לפני מספר שנים?

לרכב עם הגה מוגבר כוח יש גיבוי מיכאני, כך שבמקום הגה מוגבר כוח יש הגה שמצריך הרבה כוח, אבל עדיין מאפשר לך להשאר בנתיב. אז סילוק הבלם מיכאני לטובת איזה כפתור לא ברור מהווה פגיעה בבטיחות.

eladts - אני חולק עליך. תחושת הטמרטורה היא עניין יחסי, לעתים אתה רוצה קירור או חימום לטמפרטורות שונות. אתה רוצה לשנות את עוצמת המניפה, מצטרף אליך לרכב מישהו שרוצה תחושה אחרת - כל אלה מצריכים שינויים בתפקודי בקרת האקלים לעתים מזומנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לא כל טרנד תופס ולא כל טכנולוגיה חדשה מוצלחת, אבל בגדול אנחנו מתקדמים קדימה מבחינת נוחות, בטיחות וחווית שימוש.

בנוגע למזגן ברכב זה משהו שניתן לפתור בקלות באמצעות חיישני טמפרטורה, ממשק UI אינטואיטיבי ומסך שנותן משוב למשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה אומר כפתורים פיזיים, כיוון שגם אם המסך ירטוט (כמו טלפון) לא יהיה שיפור משתי סיבות: האחת היא שיהיה עליך להביט במסך כדי למצוא את נקודת המגע הנדרשת, והאחרת היא שהרטט ייבלע ברעד הכללי של הרכב בנסיעה (ולא משנה עד כמה יהיה בו שיכוך, שכן ויברציות מהכביש ורעש רקע תמיד יהיו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הגימקים המטופשים האלו הורסים את עולם הרכב, מה שיקרה לבסוף זה רק לחיצת כפתור ליעד.

אבל זה טוב, ככה אתה תוכל להתעסק בדברים היותר חשובים, כמו לקרוא ספר, לילמוד או אפילו לישון.

כשתרצה את חווייית הנהיגה - תלך למגרש היעודי לחובבי הנהיגה ותלחץ על דוושות ותסובב את ההגה.

אבל בשביל להגיע לעבודה, לעמוד בפקקיים - המאמץ שאתה משקיע הוא מיותר.

למה ככה? קראתי על איזה מחקר שבוצע במהלכו סקר בו 93% מהנהגים ענו שהם נוהגים יותר טוב מהממוצע.

100 נהגים -

95 מתוכם נוהגים ברמה 10.

5 נהגים נוהגים ברמה 1.

הרמה הממוצעת היא 9.55

כלומר, 95 נהגים, 95% נוהגים נוהגים יותר טוב מהממוצע :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים משתמשים ברכב כדבר פונקציונלי שמביא אותם ממקום למקום. לא אכפת להם אם זו הנעה קדמית או אחורית כי גם ככה הם עומדים בפקקים. להגיד שזה הדבר הכי חשוב ברכב ליום יום - זה להתכחש למציאות. תפתחו את מחשב הדרך שלכם ברכב ותראו שהמהירות הממוצעת שלכם כנראה לא עוברת את ה 60 קמ"ש . בגלל העובדה הזו שאנחנו נמצאים יותר ברכב - אין שום דבר רע בזה שיהיה עמוס בגימיקים שיהפכו את הנסיעה להרבה יותר נעימה ונוחה.

כל מי שחושב שבלם יד חשמלי זו בעיה בטיחותית או גורע במשהו מתפעול הרכב - קצת הולך עם הראש בקיר. היום עם היאריס ההיברידית שיש לי מהעבודה אני תוקף פניות יותר טוב מה 206XS שהייתה לי ומאוד אהבתי. תכלס? לא הייתי חוזר אליה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי כתבות בהם כתבי רכב לקחו מכוניות hot hatch אייקוניות משנות ה-80 ו-90 ועשו השוואה למכוניות עממיות מודרניות.

בוא נגיד שזה 90% נוסטלגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתחו את מחשב הדרך שלכם ברכב ותראו שהמהירות הממוצעת שלכם כנראה לא עוברת את ה 60 קמ"ש . .

הלו הלו יש פה אנשים שאין להם את הטכנולוגיה הזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...