Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאסאט 2016/17 1.8 TSI

ZvikH
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בודק עבור חבר שמעוניין להחליף לרכב הנ''ל.

חיפשתי סימוכין בפורום ולא מצאתי.

איך האמינות? בעיות נפוצות? זה מצמדים יבשים/רטובים?

החבר מעוניין במשפחתית גדולה, חזקה, מרווחת.

עובר מסופרב 1.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הגיר הרובוטי dsg 7 ועל המצמדים יש שפע של מידע.

בגדול אם עיקר הנסיעה היא עירונית אז לא מומלץ.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי פאסאט 2016 מנוע 1.8 שנרכשה חדשה ועלתה לכביש ב3/16

עד כה על מד האוץ 75 אק"מ

1. אמינות: הרכב מפגין אמינות טובה, מלבד טיפולים שוטפים לא זכור לי שהיו תקלות נוספות רציניות. אחרי שנתיים המצבר שבק חיים והוחלף במסגרת האחריות, מעט לאחר מכן מחשב המצלמות ההיקפיות (DVR?) שבק חיים והוחלף במסגרת האחריות.

2.נוחות: הרכב נוח מאד ושקט מאד גם במהירויות של "כביש 6". בעיר קצת פחות נוח (נוקשות גרמנית) אך ממש לא נורא ובסך הכל ניתן לומר שהרכב די נח.

3.אבזור: בדגם הקומפורטליין תקבל מצלמות היקפיות (שימושי ונחמד מאד), כסא נהג מתכוונן חשמלית באופן חלקי. כסאות קומפורט עם הרבה אפשרויות תמיכה.

4.ביצועים: מנוע 1.8 קצת יותר חזק וגמיש ממקבילו ה1.4 אך לשימוש יומיומי ומשני מכרים עם אותו רכב מנוע 1.4 לא שמעתי תלונות. במנוע 1.4 הרכב קצת יותר חסכוני.

5. החוליה החלשה: הגיר!! הגיר בעיר ממש לא נח. גיר רובוטי אופייני וקיים בכל מגוון דגמי הקונצרן. מחוץ לעיר המצב הרבה יותר טוב ואפשר להנות ממנו. אני עם 75,000 ק"מ ועדיין עם מצמדים מקוריים ולא הוחלף מוח גיר. לא מזמן התחלתי לשמוע רעשים במעבר מ 2ל3 אז כנראה המצמדים בתחילת דרכם למות.

בשורה התחתונה, אם נשים בצד את נושא הגיר (נכון להיום יש תביעה ייצוגית ויש הארכת אחריות) מדובר ברכב עם אופי גרמני, גדול, מרווח ומפנק. עם מנוע 1.8 אני נהנה מההספק והוא אכן מהנה לנהיגה (בסטנדרטים שלי כמובן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהוא דווקא עובר מסופרב לפאסאט..

כמות הפאסט שאני רואה (או יותר נכון לא רואה) בכבישים שואפת כמעט לאפס ולעומתה הסופרב מהשנתונים הנ"ל ועד היום מככבת.

בסטטיסטיקה שמפורסמת כאן ע"י משתמש הפורום car_me, מתחילת השנה ועד לחודש מאי נמכרו רק 18 פאסאט לעומת 909 סופרב.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?673998-%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%9E%D7%90%D7%99-2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה עדיף לעבור לסופרב עם מנוע 2.0 וגיר עם מצמדים רטובים-היה כנראה מעבר מוצלח בהרבה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהוא דווקא עובר מסופרב לפאסאט..

כמות הפאסט שאני רואה (או יותר נכון לא רואה) בכבישים שואפת כמעט לאפס ולעומתה הסופרב מהשנתונים הנ"ל ועד היום מככבת.

בסטטיסטיקה שמפורסמת כאן ע"י משתמש הפורום car_me, מתחילת השנה ועד לחודש מאי נמכרו רק 18 פאסאט לעומת 909 סופרב.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?673998-%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%9E%D7%90%D7%99-2019

אני חושב שזה דווקא יתרון בבחירת פאסאט.

כבר נמאס מתופעת העדר,סופרב עוד ניחא. טוסונים יש בכמויות הזויות איך שלא תזיז את הראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי השווה כמות כמדד לאיכות ?

הביקוש הגבוה לסופרב, נובע כנראה כתוצאה מעסקה משתלמת יותר ולכן נמכרו סופרב בכמות עצומה ביחס לפאסאט.

קרוב לוודאי שההבדל באיכות (אם קיים) זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרב מציעה חבילה יותר משתלמת, בקרת שיוט אדפטיבית וכו' מה שלא היה קיים בפאסאט.

המחיר יותר זול בפער משמעותי מהפאסאט ועל כן הביקוש. שלא לדבר על צי הרכב והליסינג.

שוב דיברתי על יתרון של "ייחודיות" שהכביש לא מוצף בפאסאטים לעומת הטוסונים והסופרב ואחיותיהם.

לגבי שאר היתרונות והחסרונות של הרכב זה מאד סובייקטיבי. מדובר במנועים זהים בחלק מהדגמים. מרכב זהה פחות או יותר.

סובייקטיבית? הפאסאט נעימה ושקטה יותר לנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...