Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 2012 - בעיות חשמל

DJVK
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

יש לי טויוטה קורולה 2012.

שחכתי אורות דלוקים ומת המצבר. הנעתי את האוטו באמצעות מצבר דרכים נייד. אבל כשהגעתי הביתה, גיליתי שלחיצה על שלט לא משפיעה והאוטו לא ננעל אלא רק עם מפתח. השלט בטוח תקין כי כמה שעות לפני הוא עבד.

איך אפשר לפתור את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היה מובן מההודעה הקודמת, אז הנעתי את האוטו ונסעתי הביתה, כלומר המצבר עכשיו טעון והאוטו מניע בלי בעיה. הבעיה היחידה היא שעכשיו אני לא יכול לנעול/לפתוח את האוטו באמצעות שלט, אלא רק על ידי מפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הסינכרון אבד , אם מדובר בשלט אוניברסלי גש לעסק לאביזרי רכב הקרוב לתיקון , אם מקורי גש לטויוטה (למרות שאני בטוח שאפשר לסדר מול עסק שמתעסק במפתחות והתקנת מיגון ואזעקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...