Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בפנגו או סלופארק כשאיני בעל הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למשתמשי הפורום,

אני חייל ומשרת כנהג של אדם בכיר בצה"ל.

מחר ובאופן כללי אני מלווה אותו לפגישות וכו ובזמן שהוא בפגישה לי יש זמן חופשי בו אני רוצה להחנות את הרכב ולשבת בבית קפה למשל.

הבעיה היא שהרכב לא שלי ולא רשום על שמי ואני נתקל בבעיה כאשר חונה בחנייה בתשלום. האם אני יכול לשלם על החנייה עם הטלפון שלי למרות שאיני בעל הרכב? דרך אחת האפליקציות כמו פנגו, סלופארק וכו'?

אחרת אני חייב להיות כל היום בתוך הרכב :)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משלם בפנגו על רכב צבאי (של אשתי), וזה כמובן רכב שעבר כמה ידיים לפני שהגיע אליה, אז כשאתה מוסיף לפנגו הוא מודיע לך שהרכב רשום אצל מישהו והאם אתה רוצה להעביר אותו אליך, מאשר וזהו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסלופארק אפילו לא שואל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך האפליקציות אתה יכול לרשום איזה מספר רכב שאתה רוצה ולהפעיל עליו חניה. לפחות בפנגו זה ככה.

כן. ככה זה מה שאני מכיר מפנגו. לא מסובך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משלם בפנגו על רכב צבאי (של אשתי), וזה כמובן רכב שעבר כמה ידיים לפני שהגיע אליה, אז כשאתה מוסיף לפנגו הוא מודיע לך שהרכב רשום אצל מישהו והאם אתה רוצה להעביר אותו אליך, מאשר וזהו.

תודה זה מה שעשיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה מצד שני.

מישהו "חטף" את המספר רכב שלי ורשם אותו על שמו, ברגע שעשה זאת הרכב נמחק מהרישום אצלי ואני לא יכולתי לבצע חניה.

הדבר מתסכל מכיון שלוקח זמן להבין מה קרה ועד שמבצעים רישום מחדש.

בכל פעם דיברתי עם פנגו ובקשתי למנוע זאת, הם אמרו שאינם יכולים, בפעם השלישית איימתי שהפנייה הבאה תהיה דרך עו"ד בתביעה משפטית ואז הדבר חדל.

ז"א שאם הקצין או מישהו ממשפחתו רשום על מנוי או יידע על כך והדבר עלול להרגיזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעזאזל?

למה לא לאפשר למספר רכב להיות רשום אצל כמה מנויים? מה ההגיון המעוות הזה?

זה יכול להיות 3 או 4 בני משפחה שכל אחד מהם מנוי בפני עצמו ויכול להחנות כל רכב מהמשפחה.

כאילו מה ההגיון בזה? המנוי מקושר למספר כ.א, מה הבעיה לחייב חניה של רכב מכמה מנויים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי יכול לרשום מספר כלי רכב ויכול לרשום מספר טלפונים, כך שאין מניעה שמספר בני משפחה יעבדו דרך מנוי אחד שמשלם על כולם.

אך ברגע שמנוי מסוים רושם מספר רכב על שמו, אותו מספר רכב נגרע ממנוי אחר במידה והיה רשום שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה מצד שני.

מישהו "חטף" את המספר רכב שלי ורשם אותו על שמו, ברגע שעשה זאת הרכב נמחק מהרישום אצלי ואני לא יכולתי לבצע חניה.

הדבר מתסכל מכיון שלוקח זמן להבין מה קרה ועד שמבצעים רישום מחדש.

בכל פעם דיברתי עם פנגו ובקשתי למנוע זאת, הם אמרו שאינם יכולים, בפעם השלישית איימתי שהפנייה הבאה תהיה דרך עו"ד בתביעה משפטית ואז הדבר חדל.

ז"א שאם הקצין או מישהו ממשפחתו רשום על מנוי או יידע על כך והדבר עלול להרגיזו.

תודה על התגובה, האמת שהשתמשתי בסלופארק ולא הייתה שום הודעה שהרכב רשום במערכת במנוי אחר או משהו דומה לכך.

זה היה מאוד קלילף הוספתי את מספר הרכב לרשימת הרכבים והפעלתי עליו את החנייה, לא נראה לי שצריכה להיות בעיה.

כנראה שרישום מחדש עובד רק בפנגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי יכול לרשום מספר כלי רכב ויכול לרשום מספר טלפונים, כך שאין מניעה שמספר בני משפחה יעבדו דרך מנוי אחד שמשלם על כולם.

אך ברגע שמנוי מסוים רושם מספר רכב על שמו, אותו מספר רכב נגרע ממנוי אחר במידה והיה רשום שם.

את זה אני מכיר, אבל בהחלט ייתכן שאותו רכב בשימוש של מספר אנשים, ואף אחד לא רוצה להיות הפראייר שמשלם חנייה על כולם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון פשוט ,

תעזוב את פנגו , תעבור לסלופארק.

שם יכולים מספר אנשים בו"ז להחזיק את אותו הרכב , ומי שמפעיל את השירות הוא זה שמשלם עליו.

בפנגו, ברגע שאחד נרשם , השני נמחק. וזה משחק מטופש של חתול ועכבר.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון פשוט ,

שם יכולים מספר אנשים בו"ז להחזיק את אותו הרכב , ומי שמפעיל את השירות הוא זה שמשלם עליו.

זה לא מדויק לגמרי כי בפנגו כן הצלחתי להוסיף את המכוניות של ההורים שלי שאני לפעמים נוסע עליהן, וזה לא נמחק אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון פשוט ,

בדיוק מה שעשיתי. השתמשתי בסלופארק ועובד אחלה. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...