Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על רכב משפחתי תקציב 47-50 אלף.

e-t
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך רכב משפחתי עם תא מטען של 400-500 ליטר לא פוסל סטיישן ...

נוסע 23-25 KKM בשנה

דברים שחשובים לי : אמינות ,עליות צריכת דלק ואחזקה סבירה , בטיחות .

מה שיצא לי לראות שנכנס לי בתקציב שנתונים 2015-2014 :

קיא סיד -

I25 1400(מעט קטנה אבל שווה ללכת לכיוון ?)

סוזוקי קרוסאובר,

308 סטישן .

סקודה ראפיד 1.4 .

מה ממולץ לפי דעתכם ?

כרגע מה שהכי נראה לי נכון זה הסוזוקי , לא גדול או קטן מדי , צריכת דלק סבירה ועליות נמוכות , אך איך האמינות שלו ?

היה בעבר כאן שרשור על גיר בעייתי שתיקון שלו עולה עשרות אלפים ....כמה זה מצוי וצריך להיזהר מזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעית גיר גורפת לקרוסאובר. מדי פעם נתקלים במקרים של תקלה.

אם יש אחריות, אני לא רואה סיבה לא לקנות את הרכב.

אפשר לבדוק גם יונדאי i30cw 2014, שיש לו גיר אוטומטי רגיל ( לסיד הגיר הוא רובוטי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לך להפסיד ?

עשה לך סיבוב בלובינסקי טרייד ובדוק,אילו דגים שמנים אפשר לדוג ב 50K (רמז יש כאלו שבדיוק בתקציב ויש כאלו שישאירו אותך עם עודף חביב).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המלצה על דגם או משהו ,כי שהלכתי הוא אמר לי לבוא יותר ממוקד דגמים , בכל אופן הוא הציע לי 308 סטיישן, וסיטרואן פיקסו 3 דיזל (שלא מצאה חן בעיני ) ...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה מלובינסקי טרייד 308 סטיישן עם מנוע 1.2 שהיה בחברת ליסינג שלהם ( פריים ליס ), מיד תכניס את הרכב למוסך ותחליף רצועת טיימינג. גם אם הרכב נסע 80 אלף קילומטרים ובלובינסקי אומרים לך שמחליפים אותה אחרי 150 אלף קילומטרים. זה סיפור לא זול, במיוחד במוסך מורשה פיג'ו, אבל לרצועות האלה יש נטייה להתפורר עד כדי נזק למנוע. וזה הרבה יותר נפוץ מאשר בעיות גיר בסוזוקי קרוסאובר שאתה מפחד מהן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...