Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהטסו טריוס שנתונים 2005-2006 - כדאי?

ybte
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בחור גבוה שרוצה לקנות את הרכב הראשון שלו.

אני מתעניין בג'יפונים קטנים והטריוס נראה כמו רכב שיכול להתאים לדרישות. הביקורות עליו יחסית טובות ברשת, אך מאחר שיבוא דייהטסו בארץ הופסק, אני תהיתי האם הקנייה כדאית. האם עדיין אפשרי למצוא חלפים במקרה של תקלות? האם יש לרכב תקלות חוזרות כלשהן שצריך לשים לב אליהן?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תספר לנו מה תקציבך מה הרצון של מהרכב כביש שטח קמ בשנה וכו' נוכל לעזור למצוא למצוא משהו טוב יותר אולי.

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כרגע אין לי הערכה כמה קילומטר בשנה אני אסע מאחר וזה רכב ראשון. נסיעות בעיקר בין עירוניות. אבל אני מניח שזה יהיה פחות מהממוצע. מבחינת הנסיעות הן יהיו בעיקר כביש ומידי פעם שטח קל (שבילים וכו'). התקציב 15000, ויש לציין שבהתחלה חיפשתי רכב לאו דווקא שטח, והתחלתי לבדוק את הכיוון בעיקר בגלל שהם משמעותית יותר גבוהים, וכן גם בגלל שאשמח לרדת לשטח קל מידי פעם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני בחור גבוה שרוצה לקנות את הרכב הראשון שלו.

אני מתעניין בג'יפונים קטנים והטריוס נראה כמו רכב שיכול להתאים לדרישות. הביקורות עליו יחסית טובות ברשת, אך מאחר שיבוא דייהטסו בארץ הופסק, אני תהיתי האם הקנייה כדאית. האם עדיין אפשרי למצוא חלפים במקרה של תקלות? האם יש לרכב תקלות חוזרות כלשהן שצריך לשים לב אליהן?

תודה.

היבוא הופסק אבל חלקים גם חדשים יש בשפע

כל מוסכי קיה נותנים שירות לרכבים האלו

בכל מקרה דייהטסו זה טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה בכותרת שלך, במילה אחת- כן. בשתי מילים כן. מאד!

ופירוט?

זה פשוט רכב כיפי, עם יכולות שטח (שבילים וקצת יותר. לא מעלה עשוש) מפתיעות. היתה לי כזו מהדור הראשון, והדור השני אפילו יותר מוצלח. זאת בניגוד לכל הגיון, שכן:

היא איטית. ממש. ברמה שמקשה לשמור על קצב תנועה בכביש 6 למשל. היא זוללת דלק כמו אוטובוס קומותיים, ויש לה עם האוטובוס עוד נקודה משותפת: מרכז כובד גבוה, שיחד עם מהלך מתלים ארוך, נותנים לך זווית גלגול מבהילה.

והדבר הכי גרוע- היא צפופה. נורא. 4 אנשים גג, כששניים הם ילדים שלא אוהבים לאכול הרבה, ועם מטען בסגנון שכלול בכרטיס הזול של ריינאייר .

וגם אני כמוך:

אני בחור גבוה

רק שאני גבוה גם לרוחב.

ולמרות כל האמור למעלה, אני מוכן מחר לחזור לטריוס.

אגב- לחלקים ומוסכים מתמחים אל תדאג- לא היו חסרים לי מעולם, ושלי היתה הרבה יותר ישנה (98).

גם האמינות הבסיסית הגבוהה יחסית מפחיתה מהדאגה בנושא הזה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טריוס 2011, למרות שאין הבדל בין 2008 ל2011 חוץ מכמה כפתורים ועיצוב פנסים.

רכב פשוט נהדר. גם בכביש, גם בשטח, גם בסביבה עירונית.

בכביש- נוסע בקצב יפה, ואין בעיה לנסוע במהירויות גבוהות מעל 100.

בשטח- שבילים, שטח קל, דיונות בלי בעיה בכלל.

סביבה עירונית- זריז, שדה ראיה מעולה מכל הצדדים, קל לנהיגה, קל לחניה.

רכב פשוט, נראה טוב וגם מעולה ליום יום ולסופ"ש לגיחה לטיול בשטח.

צריכה מעולה לג'יפון 4X4 שעומד על 1ל10.

מרווח בפנים. אמין מאוד (טויוטה).

את האמת, אין לי משהו רע להגיד עליו.

אם אתה יכול, תמתח את התקציב לדור 2 2008+ ואתה תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...