Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי מיצובישי לנסר, שלום ניסאן מקסימה

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש ותהנה, רכב מעניין,

מצד אחד רכב תוצרת יפן ובעל מכלולים שמרניים (מנוע אטמוספרי וגיר רציף ללא טורבו וללא גיר רובוטי) ולכן צפוי להיות אמין ובעל ביצועים חזקים.

מצד שני רכב מנהלים סדאן פרימיום נמוך ולא מרווח במיוחד, עם מנוע גדול במיוחד שאופייני לרכבים אמריקאים וכמובן צריכת דלק בהתאם.

המאפיינים בצד הראשון גורמים לסחירות גבוהה.

המאפיינים בצד השני גורמים לסחירות נמוכה.

איזו רמת גימור הרכב שלך (ראיתי שיש 3 רמות: sv, sl, sr)?

ממליץ לכם לנסות לאתר אחת כזאת שמורה במחיר "נמוך". רמז עבה: אין. המחירונים זזים מ 115 ל 135 על 2016, ואנשים מבקשים תוספות על התקנות איתוראן, מצלמת דרך וכד'. יש היצע נמוך וביקוש גבוה לרכב בן 3 שעלה 230 אש"ח כחדש. למי שהיה מזל ומצא איזה טחון שלא מבין הרבה וחשוב לו להעיף את הרכב (פלוס מינוס עשירייה - וואטאבר) אז זה לא המקרה כאן.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין הרבה מכוניות כאלה במיוחד 2016. אבל גם לא כזה קל למכור. היה אחד לפני כמה חודשים שמכר ב-102 ש"ח 2016 עם 60-70 קמ

יש 2018 עם ק"מ נמוך שמורות שאפשר להשיג בפחות מ-150K

עריכה אחרונה על ידי doron50
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם, עניין של מזל. יש לא מעט אנשים שתמיד קונים רכב חדש ומוכרים אחרי כמה שנים. הם לא הכי בקיאים בשוק, בודקים מחירון, יודעים כמה הטרייד הציע, ומוכרים בלי יותר מידי תחכום, ההבדל בעשר חמש עשרה אלף זה גם כנראה לא מה שיהרוג אותם.כשחיפשתי סורנטו היתה אחת בנזין 2014 מטופלת בחברה מהיום הראשון עם 80 אלף ק"מ. המוכרת התגאתה שהיא מתעקשת לקבל מחירון בגלל שהרכב דנדש. לא היה לה מושג שביד 2 היו עוד 5 כאלה, אחד יד 2 מליסינג תפעולי עם 140 אלף ק"מ שביקש מחירון של פרטית, אחד עם ממיר תקול ומסריחה כמו מזבלה שביקש מחירון, אחד שמודה שהוא סוחר ומבקש 10 מעל, והפרטיות הטובות שביקשו 15 מעל המחירון לפני מיקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע המאקסימה הוא מסדרת ה-VQ ולאורך השנים כמעט כל נציגי הסדרה הזו היו ברשימות המנועים ה"טובים" ביותר. ב-2016 המנוע זכה לעדכון מקיף ונחשב למוצלח מאוד.

אישית אני מכיר שתי מאקסימות שעברו במשפחה אחת אחרי השנייה (2000 ו-2005), שתיהן עברו קילומטראז' יחסית אסטרונומי עם אפס תקלות, הרגישו ונשמעו בדיוק אותו דבר מהק"מ הראשון ועד האחרון אצלנו (וזה היה יותר מפי 3 מזה שאתה קנית).

המאקסימה 05' נמכרה עם גליון בדיקה מצטיין במיוחד והנהגת שרכשה מרוצה עד הגג למרות 14 שנות הדגם... שנתון 16' סיפור שונה בכל תחום, רק השם דומה (נקראה בעבר מאקסימה QX). אתה אמור להנות מאוד מהרכישה, תתחדש!

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן שביום חמישי קיבלתי את הרכב.

הבחור מקרסו טרייד אפילו השחיל טיפול לרכב לפני המסירה, למרות שעדיין מוקדם ב 5000 ק"מ.

התרשמות מאוד ראשונה:

1. קודם כל השקט. איזה תענוג, בלי קירקושים, הכל יושב במקום ומהודק, לא להאמין שהרכב עבר מאה אלף. והכל במצב חדש בפנים. אישתי שהיא פדנטית בטירוף, אומרת שהרכב ממש נראה כאילו יצא עכשיו מהסוכנות.

2. המנוע. איך שמניעים יש גרגור בס גברי, מנוע 6 צילינדרים כמו שצריך. אני עדיין מנסה להתרגל לרכב, בכל נסיעה הילדים מצטרפים ולא עוזבים אותי לבד, [emoji6] אבל ממה שבכל זאת ניסיתי, המנוע הזה פסיכי לחלוטין. רק לצאת מהעיר ולחיצה קטנה, הסלד טס למעלה, הגב נדבק למושב, ובום אני במאה עשרים. מטורף. בחיים לא נהגתי ברכב כ"כ מהר, התאוצות האלו פשוט משכרות.

3. הגיר שונה לגמרי מהרציף בלאנסר. אולי בכלל שפה הכל נגמר הרבה יותר מהר... אבל עדיין אין לי ממש חוות דעת, בהמשך.

3. צריכת דלק, היום נסענו קצת יותר ממאתיים ק"מ, רובם בכביש מהיר לא פחות ממאה עשרים, וקצת עמידה בפקקים, לפי מחשב הרכב 1:13. ממש ממש לא נורא , אפילו יותר טוב מהלנסר.

4. חניות איתו זה כמו להסתובב עם דולפין בבריכה.

5. אישתי שנהגה עליו, דבר ראשון שאמרה שזה הזכיר לה את הנהיגה באלפא גוליה ששכרנו באיטליה. האמת, שיש דמיון בגודל.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

זה נשמע לי כל כך הרבה יותר רכב מהאאוטלנדר, שזה פשוט לא בר השוואה. אחלה בחירה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה פסיכי לחלוטין. רק לצאת מהעיר ולחיצה קטנה, הסלד טס למעלה, הגב נדבק למושב, ובום אני במאה עשרים. מטורף. בחיים לא נהגתי ברכב כ"כ מהר, התאוצות האלו פשוט משכרות.

לגמרי מבין אותך. כל החיים אתה גדל עם משפטים כגון ״לא צריך יותר״, ״מי צריך כל כך הרבה״ וכיו״ב,

עד לרגע שאתה באמת חש מה זה ״יותר מדי״ ו״מי צריך את זה?״ ואומר לעצמך: או-הו עד עכשיו לא ידעתי עד אני _צריך_ את זה...

בנוגע לחישובי מחשב הדלק - שטויות, אל תבנה ציפיות. אין קסמים. תמלא מיכל ותמדוד כמו שצריך.

אין שום סיכוי לצריכת דלק טובה עם מנוע מפלצתי שכזה, אבל בינינו, למי אכפת :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא צריך את זה.

רוצים את זה.

אחרי שרוכשים כבר צריך את זה.

מי שצורך הרבה העלויות גבוהות.

אבל לא איכפת לך ותעשה הכל כדי להמשיך בזה כי התופעות של הקריז מפחידות.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש תחרות מאוד חזקה בביטוח. המחירים ירדו בלפחות 20% משנים קודמות. ברכבים שלי הוצאתי 25% פחות משנה קודמת, ולסורנטו הוצאתי ביטוח מקיף במחיר של קורולה. ואני מדבר על מקיף מלא כולל הכל, אחד בפניקס ואחד באיילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי שרוכשים רכב כזה לא באמת צריך את זה - אבל זה רחוק מלהיות בושה בפשוט לבוא ולאמר "אני רוצה" וגם לאמר "אני יכול" - גם אם זה "לא בסדר".

אנחנו חיים פעם אחת - מעדיף להתחרט על דברים שרציתי ועשיתי, לא ההפך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים, יצא לי לנהוג ברכב כזה אמנם נסיעה קצרה אבל כמו שכתבת ההנעה יחסית קולנית (בקטע טוב) ולאחריה שקט ותחושה של רכב שקט ואיכותי, בנסיעה הרכב יושב טוב ופשוט טס, נהניתי מאוד. תתחדש ותהנה ממנו.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת רשמים נוספים.

קודם כל אין מה לעשות, הדבר הזה טיל וזה הופך להיות שימושי בכל האצה. רוצה לעקוף מישהו בעליה? אין בעיה. רוצה להשתחל לפני מזדחל בשמאלי? אין בעיה. רוצה להספיק לתפוס רמזור בסידרה של רמזורים שאני יודע שהולך להתחלף לאדום אם לא מספיק זריזים? אין בעיה.סתם בא לי להיות ראשון ברמזור ובפער? אין בעיה.

מה גם שבהאצה מלאה, ההגה ממש מרגיש בידיים כאילו הרכב מרחף.

האוטו מושך עניין, לא בטרוף אבל רואים שזה משהו אחר. השכנים פתאום מתעניינים, ומנסים להבין מה קניתי. בכל זאת, הרכב גדול.

מבחינת נסיעה - אין לי ספק שבמכרז השרים הייתי בוחר בסופרב. מאחור אמנם יש מלא מקום, אבל יושבים נמוך. כניסה ויציאה לא נוחים. בנוסף הגג משתפל על הראש, מי שמעל 175 ירגיש את הראש מתנגש בגג.

נוחות נסיעה מפתיע לטובה, הרבה יותר טוב מהלנסר, ואין מכות שמזעזעות את הנוסעים.

סגרתי מיכל בשבועיים - 575 קמ על 55 ליטר. חצי בין עירוני. סביר לחלוטין.

בעיה שמפריעה לי באוטו - נסיעה בלילה האורות לדעתי ממש חלשים. הפנסים לא נראים שצריכים ליטוש, אבל אני אנסה בכל זאת ללטש ולראות אם יעזור. יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...