Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי מיצובישי לנסר, שלום ניסאן מקסימה

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי כמה חודשים של חיפושים נמצאה הכלה החדשה, אמנם עם פשרה אחת, אבל בהתחשב בנסיבות, לא היו הרבה ברירות

אז סיכום למיצובישי:

לנסר ספורט 1.8, שנת 2009, רכשתי מפרטי ב 2013, עם 45000 ב 67000.

כצפוי ממציבושי – בלי שום כניסות מתוכננות למוסך, טופלה בשנים הראשונות במוסך מורשה, ובשנים האחרונות אני טיפלתי, לפי הספר, עובר כל פעם טסט מכה ראשונה.

יתרונות – הרכב בצבע אדום, נראה מעולה גם היום יחסית לגיל. מרווח, תא מטען ענק, ואמין.

חסרונות: חרא גיר, רועש יחסית.

נמכרה ב 18.5 לבחור שהבין את מצב האוטו ונסע אלי מרחק של 330 ק"מ, וקנה בלי בדיקה ובלי לפתוח מכסה מנוע...

ולרכב החדש.

כבר כמה חודשים שאני מתקשקש מה לקנות. המקסימה קורצת לי בטירוף בגלל המנוע וירידת הערך שחטפה בשלוש שנים, נראה לי תמורה מעולה.

מצד שני רציתי קצת שטח, וחשקה נפשי ב XV, אבל רק מנוע 2 ליטר, ואת החדשה, מ 2018.

ביד 2 קשה למצוא, וחדש כמעט וקניתי, אבל ברגע האחרון קיבלתי רגליים קרות בגלל שהבנתי שא. אני הולך להסתבך עם הוצאות יותר גדולות ממה שתכננתי, ב. ירידת הערך בשלוש שנים הראשונות פשוט כואב הלב.

במקביל כמה חודשים שאני בקשר עם בחור זהב בשם נתי מקרסו טרייד חיפה, שעוכב ומעדכן אותי מייד על כל מקסימה שנכנסת אליו.

היו פה ושם אבל או שלא בתקציב או צבע לא מתאים (וטו מהאישה על שחור, שלדעתי דווקא יפה) או אחרי תאונה.

לפני שלושה שבועות מתקשר שוב נתי, יש אחת שנכנסה, שנת 2016, עם 100000 קילומטר, הבעלים הוא אחד מהסמנכלים של קרסו. ישר אמרתי לא, אבל נתי אומר לי תראה קודם את האוטו ואז תחליט.

בקיצור, הרכב שמור ברמות מטורפות. אין עדות לקילומטרים בפנים, שום שפשוף על הפלסטיקה או שריטות או כתמים על העור. הכל במצב מעולה.

חיצונית – בקרסו במרכז השבחה צבעו את הפגושים. חוץ מזה הכל במקום – רק שריטה אחת ליד ידית הדלת. כל חלקי הפלסטיקה למטה (במיוחד במגני גחון של המנוע) שלמים ובמקום.

בנוסף שקיפות מלאה מצד קרסו – כל הכניסות למוסך מתועדות, הכל הוחלף בזמן או קצת לפני, + צמיגים חדשים (לא יאמן, טויו ולא סתם זבל סיני) ומצבר חדש.

לקחתי לבדיקה למרות שהבנתי שזה מיותר, אבל שיהיה. לא מצאו כלום (כמו בדוח בדיקה שקרסו כבר סיפקו לי לפני)

סגרנו על 112.

תכלס, הרכב עדיין לא אצלי, התשלום יתבצע בימים הקרובים.

שאקבל אעדכן התרשמות מהרכב (תכלס נהגתי עליו, אבל לא מספיק...)

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה מעבר חד!

אני עשיתי מעבר דומה מאוד מלנסר 1.5 למנוע 3.7 של קרייזלר לפני שנה - איך נגיד? - הצחוק המטורף וחסר השליטה שיעלה לך על הפנים בפעם הראשונה שאתה תלחץ למקסימה על הדוושה - יהיה שווה את הרכישה של הרכב.

תתחדש ותעדכן רשמים מנהיגה ראשונה כשיצא לך.

תן לקרסו לדגם לך את הרכב - עשו לי את זה עם רנו מגאן וזה היה מה שעשה את הדיל לכדאי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! מה הכוונה, הרכב היה של אחד מהמנהלים? זה רכב ליסינג או רשום כרכב חברה של קרסו? אגב, מאה אלף ק"מ זה לא מעט בשלוש שנים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך, פתחתי על זה שרשור כאן: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676030-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%91%D7%A9%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%99%D7%A9-%D7%94%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F

לגבי הקילומטראז, כמו שרשמתי, זה הרתיע אותי מאוד ובהתחלה לא הייתי מוכן לשמוע. אבל אחרי שראיתי את מצב הרכב, ובהתחשב שאני עושה 12 אלף בשנה, זו הייתה פשרה שהייתי מוכן לקחת.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! מה הכוונה, הרכב היה של אחד מהמנהלים? זה רכב ליסינג או רשום כרכב חברה של קרסו? אגב, מאה אלף ק"מ זה לא מעט בשלוש שנים.

סתם שאלה,

מה זה משנה כמה זמן לוקח לצבור קילומטרז' מסויים אם הרכב מטופל בזמן לפי הספר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה,

מה זה משנה כמה זמן לוקח לצבור קילומטרז' מסויים אם הרכב מטופל בזמן לפי הספר?

מנוע אינו בלתי נצחי. לכן, כדאי שסופו יגיע כמה שיותר מאוחר עבור המשתמש. אז אם עשה כפול מהממוצע באותו פרק זמן, זה סתם מקצר למשתמש את זמן השימוש ובמילים אחרות מקרב את סופו...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה נכון.

גם לזמן שהרכב על הכביש יש השפעה על המצב שלו.

אני חושב שעדיף רכב שבילה רוב חייו בנסיעות ארוכות בכביש בין עירוני (100K בשלוש שנים די עונה על ההגדרה הזו לדעתי), מאשר רכב שבילה רוב חייו בעיר, ונסע בעיקר על מנוע קר (100 אלף ב 6 שנים לדוגמה).

זה לא שפתאום בקילומטראז' מסויים המנוע מרים ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לגמור את המנוע הזה של ניסאן בנסיעה רגילה, צריך לנסוע עוד 400 אלף קילומטרים, וגם אז זה לא בטוח.

מה שמתבלה בקילומטראז' גבוה זה רכיבים אחרים. אבל הרכב לא צפוי להמשיך לנסוע באותו הקצב, ככה שבמקרה הזה לא עקרוני 100 אלף קילומטרים בשנים הראשונות.

אני מניח שהקילומטראז' נלקח בחשבון במחיר הרכישה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אינו בלתי נצחי. לכן, כדאי שסופו יגיע כמה שיותר מאוחר עבור המשתמש. אז אם עשה כפול מהממוצע באותו פרק זמן, זה סתם מקצר למשתמש את זמן השימוש ובמילים אחרות מקרב את סופו...

מה זה משנה שהרכב נסע 100 אלף בשלוש שנים, הקובע הוא שהרכב עבר טיפולים בזמן ולפי הספר. נסועה כזו מניסיון מרביתה מחוץ לעיר בשיוט ארוך.

עד לפני חמש שנים נסעתי בין 30 ל 45 אלף קילומטר בשנה. מעט מאד בעיר. אני גר במרכז וביליתי יום בשבוע באזורי התעשיה/תעסוקה בירושליים, יום צפון (עד עכו) ויום דרום. חבר לעבודה גר באשדוד ונסע למרכז ולאזור יקנעם בשגרה. שניים מכלי הרכב ששימשו אותי ניקנו בתום שירותם בחברה לאישתי ולבני.

נסועה מסיבית של רכב בכירים בחברות אינה דבר נדיר.

מידת הנסועה הצפוייה של פות"ש אכן תוריד את הממוצע הכולל לאורך זמן, אבל על פניו שום דבר לא יקרב את קיצו של המנוע כל עוד הוא יטופל נכון ובזמן. ותחת היד החדשה זה כפי הנראה יהיה אחת לשנה ולא פעמיים בשנה :wink:

אני מאחר לפות"ש שנים הנאה מהרכב החדש :lol:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...