Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבקש המלצה למיקרופון חיצוני למצלמת קנון עבור צילומי וידאו.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוודא לפני קנייה, האם זה יהיה טוב עבורי? תודה.

הוא כותב שם:

Not pick up the ambient sound and record your voice in clear. Directional microphones designed to be the most sensitive to sound coming from the

front.

משמע זה לא מבטל רעשי רקע, אלא זה בסה"כ מיקרופון כיווני שאם תשים אותו מולך ממש קרוב אמור לעשות עבודה סבירה, אבל זה ממש תלוי במיקום של המאוורר.

שים לב שמיקרופון חולצה לא יעזור לך אם המאוורר מופנה כלפיך (משמע גם הראש שנוצר מופנה כלפיך, ולכן כלפי המיקרופון).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שמשהו בסגנון הזה נותן פשרה טובה יחסית למחיר (לקחתי משהו +- במחיר שהבאת, לא הלכתי למיקרופונים יקרים), ולפי ה"עקום קרינה" שלה, מספיק שהמאוורר יהיה מאחורי המיקרופון:

71XPQ6vnsbL._SL1500_.jpg

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמשהו בסגנון הזה

הגעתי למיקרופון הזה גם מהחיפושים שעשיתי עצמאית, במקביל.

בהתחלה, נראה מאד יקר (קרוב לכפול מהתקציב שתכננתי).

צפיתי במספר ביקורות שלו, ו- הזמנתי אותו מאמאזון :wink:

מצא חן בעיניי שהוא יחסית מוגבר, דבר שמתפקד מצויין עם המגבר היחסית חלש של מצלמות קנון (ביקורות זה דבר טוב, לומדים מהן דברים חדשים :lol: ). שמעתי את איכות הסאונד שלו ברוח חזקה במספר סרטונים, קיצר- נשמע טוב (תרתי משמע).

אולי עכשיו אני באמת אוכל להפעיל מאוורר במקום להיות ברווז צלוי :lol:

תודה רבה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה, תעדכן אחרי שיגיע :)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן.

המיקרופון עובד מצויין, הפיצ' של רעש המאוורר משתנה. :-(

מרגיש כמו בזבוז כסף...

כמעט שאין שינוי באודיו. כמו שאמרתי, הרעש של המאוורר ברור ביותר ברקע, ורק גובה הפיצ' שלו השתנה קצת.

המטרה לא הושגה.

אבדוק מה אני יכול לשנות בסטאפ כדי לנסות לפתור את זה. כרגע, מיקמתי את המיקרופון על החצובה תוצרת בית שבניתי כך שהוא יהיה מולי. החצובה מונחת על השולחן. אולי ספוג בידוד לחצובה יעזור, אולי מחסום רוח מכאני יעזור, לא יודע בשלב הזה. נמשיך בניסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצית חיי היא "אמרתי לך". תשמע, זה הופך להיות לא נעים. זאת בעיה מכאנית עם פיתרון מכאני. כבה מאוורר או הקלט אודיו בנפרד. ככה עושים ב-ה-ו-ל-י-ו-ו-ד עם תקציבים של מיליוני דולרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOICE OVER זה הדבר האחרון שאני רוצה לעשות. זו עבודה משולשת, ועריכה לא קלה- גם ככה עריכת ווידאו היא לא החלק החזק שלי. לכן חיפשתי פתרון שיאפשר לי גם לצלם וגם לא לסבול בדרך :shock::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תלמד. כל ערוצי הDIY ששווים משהו עושים VOICE OVER כי אתה ביוטיוב, אתה צריך לשנות מה קורה בפריים כל כמה שניות או שאני (לא באמת אני) אאבד סבלנות ואצא מהסרטון שלך באמצע, תמיד התמונה חותכת לבן אדם מבריג משהו ויש VOICE OVER, או חותך, או 500 פעולות אחרות שאי אפשר לדבר באמצע שלהן. דוגמא לסרטונים מאוד מוצלחים

https://www.youtube.com/channel/UChKlSK39lLg8eZHIX0iVzLA

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...