Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2017-2019 , 1 טורבו נגד 1.5 טורבו

saharh135
שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי,האם כל הנאמר בפוסט ,תקף גם לטייפ אר ? גם לדגם החדש ולקודמו?,עליי לציין שאני דיי ותיק בפורום ולרוב רק קורא ,אני מאוד נהנה מהפורום,מהידע של החברה פה,וכמה שאתם אוהבים לעזור,ממש אחלה פורום,תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,האם כל הנאמר בפוסט ,תקף גם לטייפ אר ? גם לדגם החדש ולקודמו?,עליי לציין שאני דיי ותיק בפורום ולרוב רק קורא ,אני מאוד נהנה מהפורום,מהידע של החברה פה,וכמה שאתם אוהבים לעזור,ממש אחלה פורום,תודה

שלום

המנוע בדגם הנוכחי ובדגם הקודם של הטייפ אר הוא אותו מנוע בשינוי קל של ההספק . בחו"ל מדברים על התחממות יתר בימי מסלול . אישית עד עכשיו לא נתקלתי בבעיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

המנוע בדגם הנוכחי ובדגם הקודם של הטייפ אר הוא אותו מנוע בשינוי קל של ההספק . בחו"ל מדברים על התחממות יתר בימי מסלול . אישית עד עכשיו לא נתקלתי בבעיות .

וואלה מה שקורה במנוע הזה לרוב זה קירור יתר חח בגלל כל זה הבעיות במיוחד במדינות הקירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מה שקורה במנוע הזה לרוב זה קירור יתר חח בגלל כל זה הבעיות במיוחד במדינות הקירות

אני אשמח שתפנה אותי למקור שממנו אתה שואב את המידע לגבי קירור יתר במנוע 2.0 ( 1.5 זה לא אותו מנוע )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח שתפנה אותי למקור שממנו אתה שואב את המידע לגבי קירור יתר במנוע 2.0 ( 1.5 זה לא אותו מנוע )

אז טעיתי. מה שאמרתי רלוונטי ל1.5

לגבי 2.0 אין לי את המידע האמת

מחילה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי כזה נחרץ בפסילה של המאזדה ובכלל בקנית דגם ותיק עם אמינות מוכחת.

בתור אחד שנכווה כבר פעם עם דגם חדש וטכנולוגיות לא אפויות עד הסוף, לא משוכנע שהייתי רץ לסוכנות כדי להיות הראשון לרכוש את הדגם החדש עם טכנולוגיה חדשה ולא מאד משופשפת.

שיתגלחו על הזקן של מישהו אחר קודם.

יש אפילו עכשיו, אנשים עם מאזדה 3 עם המנוע X בתור ניסיון ובדיקות (מאמין שזה רק לעובדי מאזדה), ככה זה שמאזדה חכמה, בודקת שאין תקלות במנוע החדש, המנוע מתקתק כמו שצריך, ורק אז יוצא לשוק הצרכני.

תעבור ל 1:10, תצפה לרכב האפור, עם כיתוב SKYACTIV-X בצד הרכב. בזמן 1:15.

עריכה אחרונה על ידי raniAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...