Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2017-2019 , 1 טורבו נגד 1.5 טורבו

saharh135
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה לא בהחלפת השמן, אלא בסיבה שבגינה נדרשת ההחלפה.

דלק לא אמור להתערבב עם שמן.

ואם אכן כך הדבר, זה בהחלט חריג.

השאלה אם תהיינה ההשלכות של זה בטווח הארוך ובאם כן, כיצד יגובו על ידי היצרן.

במנוע הזרקה ישירה, תמיד יש ערבוב בין הדלק לשמן, רק שהוא לא בצורה חריגה כמו כאן..

הונדה דאגו לקרר את המנועים האלה בצורה כל כך יעילה (אפילו מדי, מסתבר), מתוך הפחד שתהיה להם בעיית התחממות, שעכשיו יש להם "בעיה" בגלל זה...

יש לא מעט מידע ביוטיוב ובאתרים מחו"ל, ראיתי סרטון של מישהו עם CRV (אותו מנוע) מראה שהאוטו פשוט לא מצליח להתחמם (בטמפרטורה מתחת לאפס בחוץ)

הראה שהאוטו מצליח להתמם קצת רק במאמץ, ואיך שהוא עוצר החום מנוע שוב יורד.. זאת בעצם גם הבעיה, שהמנוע לא מגיע לטמפרטורת העבודה שלו, בעיקר בקור.

ה"תיקון" של הונדה היה לווסת את המזגן, שלא יוציא חום עד שהמנוע לא מתחיל להתחמם, לא אידיאלי

בכל מקרה, בהסתכלות מהירה כאן בפורום, או בכל מקום אחר, תחפשו יונדאי,קיה,רנו או כל רכב אחר, ותראו כמה בעיות יש להן, לרכבים בני שנתיים ואפילו פחות.

ככה שלפסול אוטו כי אולי יש בעיה, לא יודע... הייתי מעדיף לחיות עם ה"אולי" מאשר להביא איזה רכב מתפרק שתוך שנה שנתיים יילך לי החשמל\הגיר\המנוע\החשק לחיות ולא יודע מה עוד...

הונדה עם כל ה"זה כבר לא אותה הונדה" לא היו לדעתי ממשיכים להוציא את אותו המנוע ה"בעייתי" 3 שנים בלי לעשות עם זה כלום ולקוות לטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אסף, היצרן תכנן שהדלק יתערבב עם השמן? אם כן, אז הכל טוב, אבל אם לא, אז כדאי לא לקנות רכב כזה, שיש לו בעיה שהיצרן לא יודע איך לפתור, אפילו שאתה מעודד מהעובדה שאף מנוע לא הוחלף, זאת לא סיבה מספקת לקנות כזה מנוע.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

הסבירו לך כיצד מנוע הזרקה ישירה עובד, ואת עובדת התערבבות השמן עם דלק במנוע כזה.

היצרן ממשיך לייצר את המנוע, והרכב ממשיך להיות משווק כאן ללא כל שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יצרן פועל אחרת (הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם ולא נראה לי שתרצה להכתים את השם שלה).

זה שהמנועים עדיין בפס הייצור לא אומר הרבה, יכול להיות שהרבה יותר כלכלי לחברה להמשיך למכור רכבים ובהמשך להתמודד עם בעיות שיגיעו מאשר להפסיק את הייצור.

אני אישית חובב הונדה והיו לי מספר רכבים של היצרן, פה ספציפית נראה שיש כאבי גדילה של מעבר למנועי טורבו ברכבים עממיים יותר, לא הייתי רוצה להיות זה שיספוג את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהמנועים עדיין בפס הייצור לא אומר הרבה, יכול להיות שהרבה יותר כלכלי לחברה להמשיך למכור רכבים ובהמשך להתמודד עם בעיות שיגיעו מאשר להפסיק את הייצור.

אני אישית חובב הונדה והיו לי מספר רכבים של היצרן, פה ספציפית נראה שיש כאבי גדילה של מעבר למנועי טורבו ברכבים עממיים יותר, לא הייתי רוצה להיות זה שיספוג את זה.

אף אחד לא היה רוצה לספוג תקלות, במיוחד במנוע שאמוק להיות המרכזי בהיצע של הונדה.

הרבה אנשים כאן מתחפשים לנביאים ומחליטים שהמנועים לא יחזיקו מעמד בארץ. בינתיים, זה לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכתבתי פה ופה, לפני קרוב לשנתיים. אירוני משהו?!

בתור מי שאהב את הרכב ורוכש חיבה למותג (סיוויק 95 היה הרכב הראשון שלי), ואף שקלתי לרכוש (כבר היתה הצעת מחיר) אך לבסוף לא נרכש בגלל זה, לא נותר אלא לקוות שהמנועים האלה יעשו חייל, כמצופה מהמותג.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שרשור!! רק שמשום מה אני לא מוציא להוריד אותו מהשמורים....

Polo 9N 1.4

מה הכוונה ? חח

כן פתחתי שרשור שהתפתח לאשכול אחד הענקיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ? חח

כן פתחתי שרשור שהתפתח לאשכול אחד הענקיים

באפליקציה Taptalk, השרשור אצלי בsubscribed.

באופן אישי אני לא אוהב לקבל התראות משרשורים

Polo 9N 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה את ה1.0, דלה מאוד באבזור וגם באיכות, אפילו ההגה ללא ציפוי עור.

ונושא התחזוקה כל כ7500 ק"מ תקף ל2 מנועי הטורבו , 1.0 ו1.5, בינתיים אין שמועות על תקלות מעבר לזה, ואכן המחשב נותן התראה מלפני 3000 ק"מ.

הוא כן מציפוי עור, פשוט בהתחלה הוא היה בלי, בערך מ2018 אם אני לא טועה יש ציפוי עור(כי היבואן מאיר כנראה הבין שהוא הרכב היחידי בקטגוריה בלי ציפוי עור)

וממש לא, התחזוקה ב 1.0 ליטר ממש לא כל 7500, זה כל 15K, ושמן לפי מה המחשב רכב אומר שזה יוצא בערך כל 12-13K(תלוי באיך שאתה נוסע)

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כן מציפוי עור, פשוט בהתחלה הוא היה בלי, בערך מ2018 אם אני לא טועה יש ציפוי עור(כי היבואן מאיר כנראה הבין שהוא הרכב היחידי בקטגוריה בלי ציפוי עור)

וממש לא, התחזוקה ב 1.0 ליטר ממש לא כל 7500, זה כל 15K, ושמן לפי מה המחשב רכב אומר שזה יוצא בערך כל 12-13K(תלוי באיך שאתה נוסע)

יש לך את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...