מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: המלצה לרכב קטן/בינוני יד שנייה, עד 50 אלף טופ - התלבטות בין ג'אז,פג'ו 308 משהו אחר?

חדש בפורום (< 41 הודעות)

המלצה לרכב קטן/בינוני יד שנייה, עד 50 אלף טופ - התלבטות בין ג'אז,פג'ו 308 משהו אחר?

היי,

לצערי, אתמול הדייהטסו סיריון (שנת 2006, 100 ק"מ ) שלנו עברה טוטלוסט בעקבות תאונה (נכנסנו בנו מאחורה).
    לכן - מחפשים את הרכב הבא:
    אנחנו זוג, גרים במרכז - לכן מעדיפים בינוני - הכוונה שיהיה יותר גדול מהסיריון (לצורך הגדלת המשפחה), אבל מעדיפים לא משפחתית "פר אקסלנס".
    רוב הנסיעות במהלך השבוע הן של אישתי - על הציר של פ"ת ור"ג אך בסופשים אנחנו נוסעים הרבה לצפון - ככה שהאוטו לא המון על הכביש, אבל לא מעט.
    מבחינת תקציב, 50 אלף טופ - נעדיף כמובן בפחות.
    לאחר קריאה של כמה פוסטים בפורום, הבנתי שהאופציות שלי הן: הונדה ג'אז, פג'ו 308 שנתון 2015, קיה ריו?
    אם אפשר, המלצות או דיסהמלצות לגבי הדגמים הנ"ל וספציפית על הפג'ו 308 מבחינת אמינות חווית נסיעה וכו'.
    כמובן, שאשמח לקבל גם המלצות על דגמים אחרים שפספסתי ואתם ממליצים.

כמו כן - לדעתכם, במה להתמקד יותר - קנייה ממגרש/סוכנות או מאנשים פרטים דרך יד 2 וכד'?

תודה מראש,
    יאיר

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: המלצה לרכב קטן/בינוני יד שנייה, עד 50 אלף טופ - התלבטות בין ג'אז,פג'ו 308 משה

אשמח לעזרה!

פורומניאק

בעניין: המלצה לרכב קטן/בינוני יד שנייה, עד 50 אלף טופ - התלבטות בין ג'אז,פג'ו 308 משה

אי אפשר להשוות בין ה ה 308 לשתיים האחרות, היא פשוט מקטגוריה אחרת שגם בתוכה היא מהטובות. הסיבות למחירה הנמוך יחסית הן מיתוג, עוד פעם מיתוג וטענות על טיימינג מתפורר, אני לפחות לא יודע לחוות דעה בכל הנוגע לשכיחות התופעה ומידת חומרתה.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אם תשים לב לנושא הרצועה (איך שאתה קונה את הרכב תחליף רצועת טיימינג ותבצע ניקוי כדי לשלול מעבר שמן סטום, ותחליף אחרי זה כל 3 שנים), תדאג לזה ותקבל רכב מצויין בכלום כסף, מעבר לזה אין משהו חריג באמינות, כמו שאמרו לפני זה רכב בליגה אחרת .

6. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

היי תודה רבה.
    משיחות עם אנשים, אכן היצרן סובל ממוניטין רע בארץ אבל אני בהחלט שוקל את האפשרות ברצינות.

לגבי מאזדה 2 שנת 2015, במידה ואני מוצא במסגרת התקציב (אתמול ראיתי כמה הודעות רלוונטיות, היום פחות) - האם אתם ממליצים?

חוץ מיזה, יש דגמים נוספים שעולים לכם לראש (אני לא מקובע ספיציפית לרכב קטן, יותר משמעותי עבורי היחס לתמורה)?

נושאים דומים

1. רכב בגודל בינוני/ קטן בתקציב עד 15 אלף
    By שמוליק ק in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01/04/18, 10:10
  2. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/10/14, 4:55
  3. רכב בינוני-קטן, חסכוני עד 60 אלף
    By Dubchak in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 10/01/13, 17:21
  4. רכב יד שנייה קטן עד בינוני