Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים ממהרים למכור 308 gti?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה היא שטייפ R בצבע שחור היא אומנם עדיין קצת מצועצעת וערסית אבל בסכ״ה היא הרבה יותר נסבלת ולדעתי בצבע הזה המראה שלה הוא פחות דיל ברייקר.
טעות שלי

השאלה היתה מוכוונת להודעה אחרת.... תפעול כושל שלי....

הנה בהודעה הבאה....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראית אותה בשחור? זה צבע טוב שמטשטש קצת את כל פתחי האוויר הענקיים ואת הקווים המוגזמים. הופך את המראה ליותר נסבל.
צולמה לפני כמה שבועות, הישר מהסוכנות בפיתוח.

האמת? אני משוגע על הקווים שלה. לטעמי הונדה עשו עבודה טובה, שלא כמו בשנים קודמות, הFK8 פונה לפלח שוק עוד יותר מצומצםe185a544fb38c42efc97f05305419aef.jpg153bfe663c2f1000586cfee06a06c030.jpg

Polo 9N 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרכישה ראיתי כל סרטון אפשרי ואכן הכנף האחורית הפריע לי בעין . אבל כאשר ראיתי אותה לראשונה ביום המסירה אהבתי את המראה . באזור הצפון היא לא מושכת תשומת לב , בהרצליה חסמו אותי חבורה של נערים ולא נתנו לי לנסוע עד אשר הם סיימו לצלם .

אישית אני מעדיף את המראה של n30 על פני ה 308 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא הטרידו אותי סטיגמות. מי שלוקה בהן, זה בעיקר מעיד על עצמו.

כן הטריד אותי לקנות אוטו שאני חושב עליו שהוא מגוחך ומוגזם.

כתבת שיש לו הופעה בעייתית, אז זה השתייך אצלי ל״ערסית״. עכשיו שאתה מסביר שבעיניך היא לא נראית טוב, זה עניין אחר, וכידוע לכל אחד טעם משלו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מרשים. הקווים, הגאנט נראה פגז, מקדימה הבלמים המחורצים עם קליפר ברמבו ענק. מאחורה משום מה הבלמים נראים כאילו נלקחו מדייהו ריסר. הפנסים יפים. בקיצור נראה מגניב. האחורה בעייתי , הספוילר צעקני אבל בכללי הרכב נראה טוב. אתמול החנתה לידי אחת כחולה, בהחלט נראה לא רע. בעיקר הגאנטים האלה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עדכון קטן בנושא.

כנראה שיש שוק ער וביקוש לא רע לרכב המיוחד הזה, במיוחד כשהופסק כיום השיווק.

פורסמה בעיר שלי 308GTI בשבוע שעבר, מודל סוף 2018.
רציתי את הרכב, התקשרתי לסוכנות בו היה מפורסם, התעניינתי לגבי טרייד אין עליו והם אמרו שאין בעיה לעשות עליו טרייד אין עם רכבי.
אתמול הלכתי לראות אותו והוא היה במצב מצויין, נאמר לי שכדי לקדם את העסקה אני צריך להביא את הרכב שלי ושהם יעשו לו בדיקה ובמידה והכל תקין נבצע העסקה.
היום בשעות הבוקר המאוחרות התכוונתי להגיע לשם לבדיקת הרכבים, שלי ושלהם, וכשהתקשרתי נאמר לי שה-308GTI נמכרה מוקדם יותר הבוקר ...

יפה לראות ביקוש והתעניינות במיוחד בזמן בו אנו נמצאים, לרכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liran xsi כתב:

יפה לראות ביקוש והתעניינות במיוחד בזמן בו אנו נמצאים, לרכב הזה.

עסקה אחת אינה מעידה על שוק ער. יתכן וצירוף מקרים.

עצם העובדה שהיא הייתה במגרש אולי מובילה למסקנה הפוכה.

כך או כך, השוק אינו מעיד על איכות הרכב, רק על טעמים ותפיסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה בגוגל: 

הביקורת הזו ממש קשוחה ולא תואמת פידבקים אחרים שמדברים על רכב פרוע ומערב מבחינת התנהגות ולא בדיוק סטרילי ומנותק כמו שרוני מתאר, זה בערך הטיקט שעליו הרכב רץ. הוא עוד נמצא בפורום? 

מעניין לשמוע את הפער בין מה שהוא מתאר לפידבקים אחרים ומה הוא חושב על הרכב היום במידה ויצא לו להתנסות בו שוב. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, מיץ פטל כתב:

עסקה אחת אינה מעידה על שוק ער. יתכן וצירוף מקרים.

עצם העובדה שהיא הייתה במגרש אולי מובילה למסקנה הפוכה.

כך או כך, השוק אינו מעיד על איכות הרכב, רק על טעמים ותפיסות.

בהחלט יתכן , אבל זו דוגמא לפחות שאני חוויתי.

וגם נמכרו מעט, זה לא רכב המוני כמו הוואגיות.

לפני 22 שעות, Or05230 כתב:

כשאומרים 308gti מהדהדת לי בראש הביקורת הרעה שהייתה לרוני על הרכב.

Sent from my HD1900 using Tapatalk

האמת , התחברתי להרבה ביקורות שרוני כתב בעבר, אך לביקורת שלו על ה-308GTI אני כלל לא מסכים.

נהגתי על הרכב והוא נפלא לנהיגה, מרגש מאוד ולחלוטין לא משעמם כמו שהוא מצייר אותו, והוא גם לא מיישר קו עם ההוט-האצ' המודרניות בהרבה תחומים, אלא נשאר קצת אולד סקול, שומר על פשטות מכאנית ומשקל נמוך.

למשל: הוא קל משקל ביותר מ-100 קילו מהמתחרות, התיבה רק ידנית, אין מתלים אדפטיבים שנשלטים, יש מתלה אחורי פשוט כמו פעם, הדיפרנציאל הקדמי לא אלקטרוני אלא מכאני...

התנהגות הכביש היא משחקית מאוד במהירויות נמוכות, והיא לא אוחזת או מדוייקת כמו מובילות הקטגוריה, אלא פונה יותר לכייף העממי עם יכולת שינוי כיוון והוצאת הזנב עם הדוושת, הטרן אין מצויין וכו'...

שני הדברים היחידים שאני מסכים איתם בביקורת שלו זה תפעול ידית הילוכים בינוני מינוס עם חופש, תחושה קלה וחוסר קליקיות ועניין הלאג הגדוח בטורבו בסל"ד נמוך, העניין הוא שאחרי הלאג הזה למנוע הטורבו הזה לא נגמר האוויר למעלה והוא סופר חלק וטס בקלילות עד למנתק.

ובכל מקרה אני מעדיף את הבור הקטן של הלאג למטה ונשימה מצויינת למעלה, מאשר מנוע טורבו שנגמר לו האוויר למעלה מוקדם מידי.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.10.2020 בשעה 19:12, Or05230 כתב:

כשאומרים 308gti מהדהדת לי בראש הביקורת הרעה שהייתה לרוני על הרכב.

Sent from my HD1900 using Tapatalk

תשמע,זה אמנם לא ביקורת ברמה של רוני..רק מגזין קטן ולא רציני,אבל צריך לדעת למי להקשיב.

Peugeot 308 GTi review - price, specs and 0-60 time | evo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Doron_Z כתב:

שנייה בגוגל: 

הביקורת הזו ממש קשוחה ולא תואמת פידבקים אחרים שמדברים על רכב פרוע ומערב מבחינת התנהגות ולא בדיוק סטרילי ומנותק כמו שרוני מתאר, זה בערך הטיקט שעליו הרכב רץ. הוא עוד נמצא בפורום? 

מעניין לשמוע את הפער בין מה שהוא מתאר לפידבקים אחרים ומה הוא חושב על הרכב היום במידה ויצא לו להתנסות בו שוב. 

תתייג אותו, נראה אם יענה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...