Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים ממהרים למכור 308 gti?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היונדאי כבר עכשיו פלופ.

אתה מדבר על שוק יד 2 ובינתיים לא מתקיים שוק יד 1.

אם אני זוכר נכון את הנתונים, בחצי שנה של 2019 נמסרו 130 גולף GTI כ 70 קופרות ו... 5 יונדאי N.

תחשוב איזה מרגש זה לקנות רכב שיש רק חמישה כמותו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום
היונדאי כבר עכשיו פלופ.

אם אני זוכר נכון את הנתונים, בחצי שנה של 2019 נמסרו 130 גולף GTI כ 70 קופרות ו... 5 יונדאי N.

וחלק מהן בכלל הדגמה, אבל בסוף הן יגיעו לשוק ויהיה מאוד מעניין מה יקרה איתן אז.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב איזה מרגש זה לקנות רכב שיש רק חמישה כמותו בארץ

אבל נראה כמו מליוני רכבי ליסינג שהם בתורם, נראים כמו חיקוי של סידרה 1 :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שאתה יודע מכתיבה איזה נהג אני ואיך אני מנצל את האוטו.

לי כן , יצא לנהוג ב GTI בכל מצב אפשרי.

הייתי בעליו של GTI דור 5 ודור 6 ב10 השנים האחרונות (5 שנים כל אחת מהן,דור 6 נמכרה לפני חודש) , גם הייתי 3 שנים בעלים של דור 4 שהיא באמת עונה לתיאור של גולף רגילה עם מנוע חזק. (נהגתי גם בדור 7 , 7.5 עוד לא)

מה שקניתי בשלב זה עונה יותר טוב לתאור של גרסא מאובזרת עם מנוע חזק ורק מסייע לי להעריך את הGTI עוד יותר.

בכל מקרה, 308GTI יכול להיות רכב חד ומרגש (לא התנסיתי,ההתייחסות שלי היתה ביחס לקביעה שלך לגבי הGTI) , הבעיה המרכזית היא שברוב הזמן החיים לא מרגשים ויותר פרקטיים ומה שנותר זה סחירות של פיג'ו ועלויות מוסך אסטרונומיות ולדעתי זה לא שווה את העוד כמה אחוזים של "מעורבות וריגוש" ביחס למתחרות.

אז תקנה קורולה,היא שומרת על הערך שלה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחלק מהן בכלל הדגמה, אבל בסוף הן יגיעו לשוק ויהיה מאוד מעניין מה יקרה איתן אז.

מה כבר מעניין בזה? יוצאו ב- 20% הנחה ואז יהיו בשוק חמישה רכבים כאלה. גם אם חלק מהם ישרדו - וגם אם הם העפרון הכי מחודד בקלמר ה- GTI, אין להם סקסיות של MX5 או אטרקטיביות של STI או קופרה למשל. ולכן יוניקורן לא נראה פה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה מעניין כי יש לשוק דינמיקה מעניינת, יש רכבים שזוכים לעדנה דווקא כמשומשים, העניין בהם עולה, המחיר פתאום מתייצב. אז אין להם סקסיות או ערך מוסף כמותג? סבבה, יכולות יש פה ואני מאמין שיהיה מי שיעריך את זה.

תחשוב על אלפות מסויימות. זכו לביקורת על מחיר מופרך, נמכרו במספרים קטנים יחסית ופתאום אחרי 2-3 שנים נמכרו מפה לאוזן באלפי ₪ מעל המחירון.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שגולף GTI זו גולף רגילה עם מנוע יותר גדול ואז להסביר את זה בעזרת ה-308, או היונדאי (או כל רכב אחר), זה מגוחך מהסיבה הפשוטה שהמשפט הזה לא משווה ביניהן אלא בין הגולף הרגילה ל-GTI. זו לוגיקה, זה לא קשור לכלי רכב.

ספציפית לגבי ההשוואה, אני נהגתי עשרות אלפי קילומטרים על גולף 1.4 וגם על לאון 1.8, ועכשיו ברשותי GTI. ההתנהגות שלהן שונה מאד לטובה ולרעה, ה-GTI יותר נוקשה, פחות נוחה וגם יותר רועשת (גם מהצמיגים וגם מהמנוע). בתמורה היא נותנת מהירות תגובה טובה יותר, אחיזה עדיפה ובכלל הרגשה יותר קרבית. כנראה שלא כמו ב-308 שעליה לא נהגתי, אבל לא באותה קבוצה עם המשפחתיות הרגילות.

מעבר לכך כל מה שנאמר פה כנראה נכון, אנשים שקונים גולף GTI מחפשים את הפשרה הזו בין משפחתית לרכב ספורטיבי, עם שמירת ערך מצויינת ואמינות טובה, אבל קצת פחות התנהגות (ותת היגוי בראשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי כבר עכשיו פלופ.

מעניין מה יהיה שוק היד השניה של הגולף GTI עוד שנתיים-שלוש. יצאו לשוק הרבה יותר כלים מבעבר, האם עדין ימכר במחירון ומעלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שגם אתה טועה.

לרגילה 115 כ"ס. לקומפורטליין 150.

זה לא משנה אם זה עוד 70 כ"ס או 100 כ"ס, מי שנהג על שתיהן ואומר שההבדל הוא רק בכוח - כדאי שייבדק אצל נוירולוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שגם אתה טועה.

לרגילה 115 כ"ס. לקומפורטליין 150.

היום, ה"רגילה" מגיעה עם מנוע 1.0 ו-115 כ"ס. הקומפורטליין מגיע עם 150 כ"ס.

אני התייחסתי לטענה המקורית שלך שהגולף הכי חזקה שאינה GTI מגיעה עם 125 כ"ס, ותיקנתי אותך שהגירסה הכי חזקה מנפקת 150 כ"ס. אז איפה אני טועה?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תקנה קורולה,היא שומרת על הערך שלה הכי טוב.

טוב שלא הגזמת.

להגיד שגולף GTI זו גולף רגילה עם מנוע יותר גדול ואז להסביר את זה בעזרת ה-308, או היונדאי (או כל רכב אחר), זה מגוחך מהסיבה הפשוטה שהמשפט הזה לא משווה ביניהן אלא בין הגולף הרגילה ל-GTI. זו לוגיקה, זה לא קשור לכלי רכב.

ספציפית לגבי ההשוואה, אני נהגתי עשרות אלפי קילומטרים על גולף 1.4 וגם על לאון 1.8, ועכשיו ברשותי GTI. ההתנהגות שלהן שונה מאד לטובה ולרעה, ה-GTI יותר נוקשה, פחות נוחה וגם יותר רועשת (גם מהצמיגים וגם מהמנוע). בתמורה היא נותנת מהירות תגובה טובה יותר, אחיזה עדיפה ובכלל הרגשה יותר קרבית. כנראה שלא כמו ב-308 שעליה לא נהגתי, אבל לא באותה קבוצה עם המשפחתיות הרגילות.

מעבר לכך כל מה שנאמר פה כנראה נכון, אנשים שקונים גולף GTI מחפשים את הפשרה הזו בין משפחתית לרכב ספורטיבי, עם שמירת ערך מצויינת ואמינות טובה, אבל קצת פחות התנהגות (ותת היגוי בראשה).

מסכים.

מעניין מה יהיה שוק היד השניה של הגולף GTI עוד שנתיים-שלוש. יצאו לשוק הרבה יותר כלים מבעבר, האם עדין ימכר במחירון ומעלה?

יהיה לוהט כמו תמיד.

בכל פעם שיש דור חדש נשאלת השאלה, בכל פעם מתקבלת אותה תשובה עם סימן קריאה.

וזה מנסיון (מקווה שידידי ממליץ הקורולות לחובבי נהיגה לא יסתור גם את זה )

בכל פעם אני מקווה למכור את הדור הקודם מעל המחירון ולשלם מחיר שפוי על הדור החדש וזה פשוט לא קורה...

מה שקורה בשוק של הדור 7/7.5 כשמדובר בכלים עם נתונים סבילים (כלומר לא יד 3-4 משופרים) מחזק זאת מאוד. [גרתי מעל חצי שנה בלוחות]

דבר איתי כשאתה מוכר, אני בסה"כ בתקופת צינון עד שמחירי ה PP יגיעו לטווח השגה :-)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, ה"רגילה" מגיעה עם מנוע 1.0 ו-115 כ"ס. הקומפורטליין מגיע עם 150 כ"ס.

אני התייחסתי לטענה המקורית שלך שהגולף הכי חזקה שאינה GTI מגיעה עם 125 כ"ס, ותיקנתי אותך שהגירסה הכי חזקה מנפקת 150 כ"ס. אז איפה אני טועה?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

בהבנת הנקרא של דבריי...

טענתי המקורית התייחסה לגולף הרגילה (125 בעבר 115 כיום), לא התייחסתי כלל לקומפורט.

הבחור טען שה GTI זו גולף רגילה עם "קצת" יותר כוח.

השבתי שכפול זה לא "קצת"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...