Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו-26,500 ק"מ עם טויוטה אוריס היברידית 2015

motior
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיון שלי, מוסך אוטופיה של טויוטה במודיעין הרבה יותר זול מדנאל.

אם אשתך נוסעת לירושלים פעם בשבוע, אולי אפשר לארגן את הטיפולים הבאים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון: עוד שנה חלפה.
הקילומטרז' עומד כעת על כ-111,500 - תוספת של 20,000 ק"מ "בלבד (לעומת 26,500 בשנה הראשונה) - בעיקר "בזכות" הקורונה. 
טיפול 105,000 + הארכת אחריות לסוללה ההיברידית + החלפת שני צמיגים עלתה לנו כ-2,300 ש"ח. לא היו הוצאות משמעותיות אחרות (פרט לאגרת רישוי כמובן).
בשנה הזאת לא נרשמו תקלות - פלסטיקים לא התפרקו, נוריות לא נדלקו... 
צריכת הדלק הממוצעת קצת הורעה - לא ניהלתי מעקב מסודר כמו בשנה שעברה (שגם אז לא היה מדעי) אבל הרושם הוא שכעת הממוצע יותר קרוב ל- 1:17.5.

נראה לי שזה קשור לסגנון הנהיגה שלנו שכבר פחות דואג לצריכת הדלק ויותר לביצועים.

אנחנו עדיין עם המצבר המקורי!   בסה"כ עדיין מרוצים.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

עכשיו עשיתי טיפול 90 אלף, זה אכן המחיר -1500 ש"ח. וויתרתי על החלפת פלגים כי עדיין לא הגעתי ל 90 אלף

כי חשבתי להוזיל עלויות בעקבות המצב. אמרו לי שצלחות אחריות גמורות + רפידות אחוריות, 1100 ש"ח רק עבור

ברקסים אחוריים. התלבטתי אם לעשות כי אולי הם לא מגזימים, מכוון שזה טיפול ראשון שלי החלטתי להחליף, במיוחד

שרצתי מקוריים, ואצלי ברקסים על רכב לא היברידי מחזיקים 5/7 שנים, על היברידי כנראה עד שאמכור את הרכב. 

בין השאר אמרו 2 צמיגים קדמיים יבשים, אמרתי מה פתאום, לא להחליף. ראשית כל הם לא יבשים, דברי שני 

אני אחליף צמיגים בזמן שנוח לי, ואת כל הסט, באיכות שאני בדרך נוהג לקנות. (בצמיגים לא מתפשר)

כנ"ל מגב אחורי יבש לטענתם, אמרתי תעזבו את זה, ארצה להחליף? אחליף בחורף. (מילא הרכב לא זז מהחנייה כרגע)

אבל אחרי זה התחלתי לחשוד אולי גם צלחות + רפידות לא היו גמורים כפי שהם טענו. אבל זה כבר אבוד. (הייתי צריך להתעקש לבדוק שם באותו רגע)

לגבי הרכב, בסה"כ מאוד מרוצה, למרות שלא מושלם מבחינת נוחות, וחוסר כוח ( אבל אין רכב מושלם)

אולם לצורת נהיגה שלי זה מספק. (נהיגה מתונה)

שאלה שעולה כל הזמן לגבי הארכת אחריות סוללה, לא חייבים לעשות טיפול במסכי יבואן על מנת להאריך אחריות

אפשר לעשות בכל מוסך אחר רק להביא אסמכתה/קבלה לפני הארכת אחריות. בטיפול הבא כנראה אעשה טיפול

במוסך שאני מכיר, ולא במוסך מורשה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...