Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת בנוגע להונדה ג'אז - רגע לפני רכישה

ASSI_39
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לחוות דעת בנוגע לרכישה של הרכב הזה מאחר ועבר תאונה (לא פשוטה) אך נטען שאין נזק ישיר לשלדה.

ומאחר ואני מתכוון להחזיק ברכב לתקופה ארוכה של לפחות 7 שנים, אני פחות מוטרד מירידת ערך נוספת ויותר תוהה לגבי בטיחות הרכב.

זהו יהיה רכב שני במשפחה שישמש בעיקר להסעות לגן בבוקר ולעבודה וחזרה.

נתוני הרכב:

הונדה ג'אז 2016 דגם Comfort

עלייה לכביש: 06/2016

יד ראשונה, פרטי

27,000 ק"מ

מטופל במוסך מורשה

טסט לשנה(עד 06/2020)

עבר טיפול שנתי לאחרונה

ה"קאצ'" - הוחלפה דלת אחורית ופגוש אחורי בעקבות תאונה שהרכב עבר בשנתו הראשונה (יש טופס בדיקה בקומפיוטסט והרכעת שמאי)

מחירון רשמי עומד על 69,000 ₪

מחיר מכירה מבוקש: 55,000 ₪

1.JPG2.JPG3.JPG4.jpg

עריכה אחרונה על ידי ASSI_39
מוסיף מסמכים (שמאי וקומפיוטסט)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קצה שילדה והיישור של רצפת תא המטען אומר שהחלק האחורי נגע בטיחותית - זאת מעבר לעבודה ש-9.5% ירידת ערך "לפי ספר" = 30-40% ירידת ערך מסחרית.

המלצתי: לא לרכוש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה רק פח אחורי, לא נורא כ"כ. אבל רצפת תא מטען זה כבר מעבר לפגיעה קלה מאחור....מציע לך לחפש באוטוסנטר / מאיר טרייד ולהתאזר בהרבה סבלנות.

אגב, לפעמים המחירים שדורשים על ג'אז יד שנייה קרובים מאוד לליסינג 0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון רצפת תא מטען ברוב המקרים לא חוזר לקדמותו.

המכה הייתה חזקה ובעלת השפעה בטיחותית(פעם הבאה שתהיה תאונה הפח כבר "יידע" להתקפל.

תמשיך לרכב הבא.

ירידת הערך על פח אחורי וקצה שלדה היא ממש לא 2.5%,פי20 מזה מסחרית(וזה במקרה והרכב סחיר).

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ששוחחתי עם שירות הלקוחות של מחירון לוי יצחק לא כל החלפת פח אחורי נקראת קצה שלדה (גם אני חשבתי כך בעבר)

אבל לעניות דעתי ברגע שזה היגע לרצת תא מטען זה כן ובמיוחד עם ירידת ערך כזו גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק ירידת ערך בדו"ח השמאי כתוב "תיקון קצת שלוחת מרכב ימני אחורי" - ביטוי ברור (ומכובס) לקצה שלדה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אז שהיתה לנו חטפה תאונה די קלה מאחור, השמאי הגיע והוריד אותה ישר מהכביש בגלל עיקום רצפת תא מטען, רק שהיא היתה הרבה יותר זולה (בת 11).

אני לא שותף לנחרצות פה בנוגע לאי קניה, הייתי קונה ב50 אש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...