Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר הזמנת טיסות אמין?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האתרים הללו מאד דינמיים, נוספים תמיד חדשים ודי הלכתי לאיבוד:

איזה אתר נחשב כיום לאמין, ברור וקל להזמנה?

או שיש כדאיות להזמין באחת מחברות הטיסה הגדולות? (אל-על איכזבה אותי כבר פעמיים: היו הכי יקרים ולמרות זאת התנאים והשירות לא היו מבריקים, בלשון המעטה. לופטהנזה בסדר אבל יקרנים מאד וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הזמנתי מאליס כרטיס של אלעל והיה אחלה ויותר זול מאשר האתר של אלעל.

עדיין לא טסתי עם הכרטיס שקניתי, אבל היה את המחיר הכי טוב ופשוט, שניה אחרי שקניתי קיבלתי למייל את הכרטיס טיסה וחשבונית.

אתה יכול לקרוא את השרשור הזה בנושא:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?673183-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%94%D7%96%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%A4%D7%A2%D7%9D-%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%AA%D7%A8-%D7%A9%D7%A0%D7%A7%D7%A8%D7%90-%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הטיסות דינמיים מאד, ותלויים בהרבה גורמים. חיפוש חוזר בהפרש של שעתיים יכול להעלות תוצאות שונות והחברה היקרה תהפוך הזולה.

מבחינת שירות - במחלקת התיירים אל תצפה לשום דבר, באף חברה. קיבלתי שירות גרוע בכל כך הרבה חברות עד שאלעל נראית לי סבירה פלוס. לפחות יש מקום לרגליים ודיילות שנמצאות בקבינה ולא נעלמות במטבחון. המחיר הוא המלך, ולכן כל ציפייה למשהו מעבר לבסיסי צריכה להיות קשורה לנכונות לשלם תמורת שירות נוסף.

בקצרה, בבחירת טיסה שקול את השילוב של תאריך, שעה, ומחיר (כולל כל השירותים שלהם תזקק. למשל ארוחות או כבודה נוספת). בהחלט יש מצב שטיסה בחברת שירות מלא תהיה זולה מזו שבלואוקוסט אם אתה מכניס לחישוב לילה נוסף במלון בגלל שעות טיסה לא נוחות או תחבורה משדה מרוחק, וכמובן הובלת מזוודה או רכישת ארוחה. למעשה, גם חברות השירות המלא וגם חברות הלואוקוסט מציעות היום מספר מחירי בסיס ועליהם יש להוסיף תוספות, כך שמבחינת הנוסע בניית המחיר דומה. לדוגמא, לפני חודש טסתי עם אליטליה לאתונה, והמחיר ששילמתי היה לחלוטין כזה של לואוקוסט.

וכל זה בלי להכנס לכל תורת הקונקשן.

לגבי אתרי הזמנות - בדרך כלל אני סוקר את סקאייסקאנר (זוועה, אבל נותן רעיונות) אקספדיה, ובסופו של דבר מזמין ישירות בחברה. עד היום בדיקת מחירים לטיסה מסויימת באתרים שונים העלתה תמיד הפרש של לא יותר מדולר, כל עוד נעשתה באותו זמן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, אני מחפש לדעת היכן מזמינים כיום כרטיסי טיסה. בין היתר שואל האם עדיין יש עדיפות לאתרי הטיסות כגון סקייסקאנר, או שחב' הטיסה התאימו עצמן למציאות והורידו מחירים, שינו את הרכישה למשהו נוח וידידותי וכו'.

בובי - תודה. בחיפוש לא מצאתי את השרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די תלוי. אתר של חברת תעופה אחת לא דומה למשנהו. אני מוצא את האתר של אל-על זוועה (כאילו פותח על ידי גן ילדים) אבל בריטיש או סוויס למשל קלים וידידותיים למשתמש. נדיר שאני מזמין דרך אתרי ההזמנות הלא ישירות, אבל אני כן בודק דרכם כדי להשוות.

אגב לאתרים כמו Expedia וOrbitz (ששייכות לאותה חברה כמו גם hotels.com ועוד כמה ידועות) יש יתרון נחמד בזה שהם מאפשרים ביטול טיסה תוך 24 שעות (48 בסופ״ש אם אינני טועה) ללא דמי ביטול, ללא קשר לתנאי הביטול הכלליים של הכרטיס. זה גם קל לעשות באתר תוך דקה, ולא דורש טלפונים אליהם וכו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את סקייסקאנר לא אהבתי, כי בתוצאות הוא מפנה לכל מיני אתרי חיפוש מוזרים שאני לא בטוח לגבי מידת האמינות שלהם.

כשאני חפשתי שם טיסה, הוא הפנה אותי לאליס ובגלל זה פתחתי את השרשור ששמתי קישור אליו.

בסוף הזמנתי ישירות מאליס (לא דרך ההפניה מסקייסקאנר) שמכרו כרטיס של אלעל בפחות מהמחיר באתר של אלעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר רכישת הכרטיסים של אלעל בסדר גמור. מה שהייתי אצלם הוא נושא הצ'ק אין, שמצד אחד דורש הרבה מידע (למשל פרטי דרכון ופרטח איש קשר נוסף), מה שלא מפריע לי כיוון שפעם שהמידע הוכנס הוא נשמר לטיסות הבאות. אבל חוסר האפשרות לקבל את ה-boarding pass כבארקוד לטלפון הוא נון רציני, בודאי למי שהתרגל לטוס paperless. מצד שני, נתקלתי בשדות שבהם קריאת מסך הטלפון הצליחה רק בניסיון ה-20 ומעלה (ומדובר במספר מכשירים שונים, כך שאין להאשים את הטלפון).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר רכישת הכרטיסים של אלעל בסדר גמור.).

נסכים שלא להסכים בעניין.

האתר בקושי מתפקד דרך כרום לדוגמא (צירפתי תמונה מהרגע, שמראה שצריך להכניס תאריכים ידנית כי הלוח שנה לא נפתח שם...), והפלטפורמה החדשה שהם השיקו עכשיו שאמורה להראות מחירים של כרטיסים גם רגילים וגם בנקודות פשוט לא עובדת כמו שצריך.

עד לפני שבוע בערך גם היה בלתי אפשרי לעשות הזמנה משולבת באתר (נניח כיוון אחד בתיירים והשני בביזנס) שזו גם בדיחה.

בפורומים תיירות למיניהן מתלוננים כבר שנים על האתר שלהם.

אגב, הפסקתי לספור את הפעמים בהם לא הצלחתי לסיים הזמנה אונליין. הגעתי ממש עד דף התשלום ומשהו השתבש, מה שאז דורש שיחת טלפון אליהם כדי להשלים את ההזמנה.

52d5c321a65df1ca3890ce4145c06a43.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ורק להוסיף. למה לעזאזל כל פעולה באתר של אל-על צריכה לפתוח עמוד חדש בדפדפן? לפעמים אני נכנס לשם לבדוק משהו ומסיים בזה שיש לי בערך שישה עמודים פתוחים של אל-על...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באתר הזה עוד דברים מרגיזים. דווקא בהזמנות לא נתקלתי בבעיות. אולי כיוון שאני לא נזקק להזמנות מורכבות.

יותר חשוב - גם האפליקציה מצריכה שיפוצים. למשל, שוב, קטע הצ'ק אין.

כיוון שאני מראה נאמנות מעטה לחברות תעופה אני יכול לומר שלכל אחת יש בעיות באתרים. אפילו לחברות שמבוססת עליהן לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באל על האתר זו הבעיה הכי קטנה.

חברה עם זבל של שירות, איחורים ושביתות. מעדיף לשלם קצת יותר ולא לטוס איתם.

השיא היה טיסה לגרמניה איתם שפשוט לא אספו את המגשים (וכמובן התעלמו מקריאות לדיילת). בסוף קמתי ולקחתי את המגש לדיילות וכששאלתי למה הן מתעלמות כשקוראים להן התשובה שקיבלתי היתה שברוב המקרים סתם קוראים להן אז אם הנוסע לא מנדנד הן לא באות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי גם בחברות זרות עם שרות מזעזע...

אני לא חסיד של אלעל, בשנה שעברה טסתי איתם לאמסטרדם והכל היה תקין ועבר בשלום (ללא איחורים, ושירות מצוין).

בספטמבר אני טס איתם לארה״ב בתקווה שיהיה בסדר (הם היו זולים משמעותית לעומת יונייטד ודלתא, הפרש של יותר מ500$ לכרטיס).

באופן כללי האתר שלהם + האפליקציה מזעזעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתם אנשים שעדיין נוסעים עם אלעל?

בכל מקרה,ממליץ על סקייסקנר, תמיד מזמין ממנו (מנתב לאתר עם המחירים הזולים ביותר)

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...