Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשמור על הדאשבורד בקיץ?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמרח אותו פעם בשבועיים - שלושה בתכשיר הגנה מבוסס מים (למנוע שמנוניות על השמשה) - אני משתמש בG6 של CG

וכשאתה חונה תמיד תמיד - מגן שמשה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן יש פתרון, רק שאני לא מחבב אותו מבחינה אסתטית. שטיח/כיסוי תואם על הדשבורד.

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%99_%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

11412378_753204574799412_750348365653697499_n.jpg

הורדה.jpg

הורדה.jpgהורדה (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן יש פתרון, רק שאני לא מחבב אותו מבחינה אסתטית. שטיח/כיסוי תואם על הדשבורד.

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%99_%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

[ATTACH=CONFIG]520714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]520713[/ATTACH]

לגיל 70 ומעלה, רצוי עם קורולה או סיוויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם כריות האויר כשמשתמשים בכיסוי הזה?

[ATTACH=CONFIG]520714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]520713[/ATTACH]

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי הידוע לי טופ -קאר מתאימה את הכיסוי לפי סוג הרכב, כלומר בהתחשבות בכריות אוויר.

שוב אני אישית לא אוהב את הדבר הזה על הדשבורד, אבל זה יכול להיות פתרון לחלק מהאנשים.

אגב, בעבר הרחוק הייתי מכסה כל יום את ההגה וחלק גדול מהדשבורד עם מגבת ענקית

כי הרכב היה מחנה שעות בשמש. בסה"כ היה לוקח כמה שניות לכסות, ולהסיר.

היום אני כבר לא עושה את זה, אלא שם מגן שמש שלא תמיד מכסה את כל החלק הקדמי.

אבל זה יכול להיות פתרון נוח וזמין למי שבאמת חונה בשמש שעות על גבי שעות. (מעבר לחומרי הגנה שלא תמיד יכולים לעזור מפיצוצי פלסטיק מהחום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק כזה כיסוי (שטיחון שחור) על הדשבורד של טויוטה ורסו, ומסיבה לגמרי אחרת מאשר השמירה על הפלסטיק הזה או היופי (לא רואה בו שום יופי).

משום מה, ברכב הזה הדשבורד מתחמם בשמש בזמן הנסיעה ופולט חום חזק על הנהג והעל הנוסע מקדימה.

המזגן לא עוזר - בזמן שהנוסעים מאחורה מתלוננים על הקיפאון, לנהג עדיין חם מאוד.

המצב השתפר פלאים מהרגע שהנחתי את השטיחון הזה. כל שבוע שואב אבק חובה עליו!

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כיסויי הדשבורד האלה, נאמר לחבר מפורשות במוסך מורשה של מזדה שהכיסוי הזה גורם לנזק בדשבורד עקב אפקט התחממות.

לא יודע אם זה גיבוב של שטויות או לא, אבל הם המליצו בחום לא לשים את הכיסוי הזה יותר לעולם אחרי שהחליפו לו את כל הדשבורד לחדש במזדה 6 שנת 2012 או 2013 לאחר שהתנמס מהחום. לא רואה איזה אינטרס היה להם לשקר.

בלי שום קשר, כנראה שהחומר ממנו עשוי הדשבורד הזה לא מתאים כ"כ לאקלים המקומי. למיטב ידיעתי זאת מחלה שכיחה במאזדות מהשנים האלה. אולי הכיסוי הזה מזרז את התופעה. מי יודע.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לכיסוי,יש כשל בדשבורד של מזדה, תופעה ידועה ומוכרת. הכי פשוט לחברה להאשים את הכיסוי ולא את היצרן.

יש לי רכב עוד מעט בן 17 עומד שנים בשמש הקופחת, ללא שום כיסוי (כלומר רק חתיכת כיסוי שמש פשוטה) ללא שום נזקים לדשבורד.

לאחרונה ראיתי כיסוי שמשה קדמית עם הלבשה חיצונית. נראה גם פתרון טוב, אבל לא נראה לי "שישרוד" על הרכב הרבה זמן.

הורדה (3).jpgהורדה (2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

היום אני כבר לא עושה את זה, אלא שם מגן שמש שלא תמיד מכסה את כל החלק הקדמי.

...

תשתמש במגן שמש סטייל "לייזר\יהלום" או איך שלא קוראים לו. האיכותי מהסוג הזה:

8535de33.jpg

והכי חשוב זה לקנות במידה גדולה (מאד): XL ולמעלה. אצלי בשני רכבים זה מכסה את השמשה כולה, שכמובן תורם לכמה שפחות שמש בתוך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...