Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש בוטניקאים בקהל [עזרה עם עציץ מלא ג’וקים קטנים]

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי פורום,

אמא מגדלת כבר כעשור עציץ שצמח למימדים ענקיים. לפני כחצי שנה בשורשים שלו התרבו כמה מאות ג׳וקים קטנים (או ייצורים קטנים ושחורים אחרים- לא מבין בזה).

הוצאנו אותו, שטפנו את השורשים ושתלנו עם אדמה חדשה.

עברו 6 חודשים ושוב אותו הסיפור - מאות ג׳וקים (או משהו דומה) שחיים אצלו בשורשים..

מה עושים? יש חומר שעוזר? לשתול מחדש?

אין תמונה של היצורים הקטנים (לא רואים אותם בצילום) אבל יש תמונה של העציץ.

תודה לעוזרים!6ca6d157a969c794285966b830d0540b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד שצילמת את העציץ, אבל איפה הג׳וקים?

נסה לצלם או לתאר בצורה מדויקת את צורת היצורים, וקפוץ למשתלה. יש פתרון לכל מזיק.

ולא, ^ קפה לא מרחיק שום מזיקים.

הוא כן טוב כדשן אחרי תהליך פירוק/קומפוסטיזציה, אבל ככה סתם להכניס לעציץ - לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה טפיל כלשהוא, יכול להיות אפילו תולעים שיצאו מהדשן הקיים באדמה.

יש כל מיני תכשירים שניתן לשים בתוך האדמה ישירות שיטפלו במזיקים האלו אבל קח בחשבון שאם יש חיית מחמד בבית- בייחוד מכרסמים - זה עלול להיות קטלני להם אז לא משנה איזה רעל אתה קונה במשתלה - תבדוק טוב טוב עד כמה הוא רעיל.

לי היה טפיל על יערת הדבש במרפסת והשתמשתי ברעל שמכניסים ישר לתוך האדמה - הרעל הזה מסוכן אפילו לבני אדם. הסיבה שהשתמשתי בו היא שזה לא משהו שאני שם ישירות במערכת ההשקיה, אין לי אפילו מדשנת אוטומטית כי אני לא סומך על שסתומי על חזור וכך הלאה.

כרגע יש בבית ארנבת - אם הטפיל יתקוף שוב את היערה אני אצטרך להעביר אותה למקום בבית שהארנבת לא תגיע אליו או לסירוגין פשוט לוותר על היערה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות Aphids חפש תמונה שלהם בגוגל ותאשר לנו.

מגיעים בעקבות השקיית יתר לרוב, יושבים מתחת לעלה, מתרבים בקצב מסחרר ושואבים את החיים מהעלים.

פתרון - לחשוף אותם לטורפים טבעיים כגון חיפושיות ועכבישים קטנים והורדת כמויות ההשקייה. ניתן לקחת את העציץ לגינה ולהניח אותו על הרצפה ועם זרם חלש לרסס על החלק התחתון של העלים עד שרובם יפלו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולא מדובר בצמח למאכל אז פשוט לגשת למשתלה ולרכוש חומר הדברה ורצוי להביא דוגמית של החרק

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דיפנבכיה.

המוהל שלה צורב. קשה לי להאמין שיש חרק שיכרסם אותו.

תעלה תמונה של החרקים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...