Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליפטיקל (קרוס טריינר) ביתי

shaharper
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חובבי הכושר ואלה שנאלצים אותו בבית...

מחפש לקנות מכשיר אליפטיקל לבית, בעיקר לשימוש אשתי שסובלת מדלקת במפרק הירך (גילוי טרי אחרי תקופת "מוגבלות" לא קצרה, נאמר לה להפסיק עם ההליכות הקבועות שלה כדי "להרגיע" את הגוף מזעזועי הצעדים ולהחליף את הפעילות בקרוס טריינר במכון כושר או ביתי).

לפני שנים רבות היה לי מכשיר TRITUR EL302 (או 301 לא זוכר בדיוק), די היה מכשיר מחורבן, דרגת הקושי הנמוכה הייתה קשה מדי, לא היה יציב במיוחד ודי מרעיש.

יש המלצות למכשיר סביר לשימוש ביתי בתקציב של 1500-2500 ש"ח? האם בכלל יש טעם לזה? (חוץ מהשימוש העתידי שלו בתור מתלה כביסה)

במה כדאי להתמקד? איזה חברות נחשבות טובות? איזה פרמטרים הם עיקר ואילו תפל?

פרמטרים שאולי יעזרו במשהו - משקל המשתמש הממוצע - 80 ק"ג, אורך צעד ממוצע (אם אני נכנס למשוואה אז פלוס) - כנראה שצריך יותר מ-40 ס"מ, אולי כיוון צעד?

לא מעוניין במכשיר עם התנגדות מכאנית (מרעיש) ומחפש חשמלי/מגנטי עם התנגדויות מובחנות היטב ואם אפשר רבות במספרן.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש את Tritur E302 (או איזה מקביל ישן יותר שלו).

באופן מפתיע הוא לא משמש כקולב אלא עובד קשה לפחות שעה וחצי ביום - כל יום (לא אני חלילה, זו הגברת).

כל השאר התפגרו אחרי מקסימום שנה. הוא מחזיק כבר ארבע שנים בעוז.

נקנה אצל גיל ספורט. יש לי ניסיון טוב איתם גם ממוצרים אחרים.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחד למסירה

לא יודע מה הדגם כי הוא בבית הישן של ההורים שלי, אבל עובד

אם צריך אשתדל לקפוץ לצלם

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלי,

בינתיים אל תתאמץ, אנחנו עוד מתלבטים אם בכלל כדאי להחזיק אחד בבית (אין לנו יותר מדי מקום) או להירשם לחדר כושר וזהו.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...