Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ביטוח מקיף אחרי 2 תאונות (ב-2 רכבים שונים)

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מבוטח בשני רכבים שונים באותה חברת ביטוח.

בזמן שרכב אחד היה מעורב בתאונה (עם צד ג') ונכנס למוסך לתיקון, גם הרכב השני היה מעורב בתאונה עם צד ג' ביציאה מחנייה. בשני המקרים אני תובע את הביטוח. בתאונה השנייה הנזק הוא של כ-6000 שח, בראשון מעל 40000שח.

בשני המקרים לא אני הנהג ברכב, אבל אני בעל הפוליסה בשני הרכבים.

האם הביטוח לא יסכים לעשות לי ביטוח מקיף בגלל המקרים האלה? או שכל רכב הוא מקרה לגופו וההעדר תביעות הוא פר רכב ולא פר בעל הפוליסה?

האם לא לערב ביטוח בפגיעה השנייה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בשתי התאונות אתה האשם?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בשתי התאונות אתה האשם?

אני לא בוחן תנועה, אבל בתאונה השנייה (דפיקה של רכב בחנייה) בהחלט כן. בתאונה הראשונה היו כמה גורמים, לא יודע לקבוע חד משמעית אשמה.

במידה ובשניהם הנהג אשם (אני בעל הפוליסה, לא הנהג שמורשה לנהוג) מה קורה? האם בכל זאת לערב ביטוח בפגיעה השניה (של ה-6000שח) או לשלם לצד ג' ישירות?

השאלה האם יבטחו אותי בפעם הבאה, או שיסרבו לבטח בגלל 2 מקרי הביטוח? העניין ששני המקרים הם של שני רכבים נפרדים ( אבל לאותו נהג)

הבנתי שגם יש אפשרות בעצם לשנות את שם המבוטח בפעם הבאה, כך שלא תהיה בעיה לבטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משחק עם ביטוח

תבע את שני המקרים ותקווה לטוב ביחוד אם אתה מבוטח דרך סוכן שיכול להשפיע על חברת הביטוח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בכל זאת לערב ביטוח בפגיעה השניה (של ה-6000שח) או לשלם לצד ג' ישירות?

למה ההתלבטות הוא על תאונה השניה של 6000 ש"ח ולא על היותר זולה ע"ס 4000 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ההתלבטות הוא על תאונה השניה של 6000 ש"ח ולא על היותר זולה ע"ס 4000 ש"ח?

כפי שרשמתי, התאונה הראשונה היא על נזק של מעל 45000 (ארבעים וחמש אלף) שח, השנייה 6000 שח.

הביטוח דרך הפניקס ישיר, ללא סוכן מטפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק של 6000 ש"ח הוא גבולי מבחינת כדאיות התביעה. סביר שאם תסכום את ההשתתפות העצמית ואת עליית הפרמיה הצפויה ב-3 השנים הקרובות תקבל סכום שאינו רחוק מאד מ-6000 ש"ח, כך שיתכן מאד שבתאונה הזו עדיף לא לתבוע את הביטוח. כמובן שאני מדבר על סך הנזק לשני הרכבים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, תימנע מתביעת הביטוח השניה ושלם בעצמך את הנזק.

חברות הביטוח יסרבו לבטח אותל במקיף לאחר שתי התביעות. זה בדיוק מה שקרה להורים שלי.

לבטח על שם נהג אחר אומר היעדר עבר ביטוחי ותשלום בהתאם. אם הרכבים רשומים על שמך יתכן שזו אפילו לא תהיה אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, תימנע מתביעת הביטוח השניה ושלם בעצמך את הנזק.

חברות הביטוח יסרבו לבטח אותל במקיף לאחר שתי התביעות. זה בדיוק מה שקרה להורים שלי.

לבטח על שם נהג אחר אומר היעדר עבר ביטוחי ותשלום בהתאם. אם הרכבים רשומים על שמך יתכן שזו אפילו לא תהיה אופציה.

אפילו אם התחיל בתהליך בביטוח אני יכול לסרב לתביעה, לשלם לרכב שנפגע ישירות, ולהחתים אותו על ויתור כל תביעה משפטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...