Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלות אפשריות בקרוז או סתם אני בלחץ?

Shay Shd Dave
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הוספנו למשפחה שברולט קרוז 2011 (1.6 124 כ"ס) במקום הפרטנר2010 1.4 שכבר התחילה להתיישן וצרפתייה ישנה זה לא מתכון להרבה זמן אז מה המחלות האפשריות שלה ממה יש להיזהר מה יש לשמור וממה בעיקר להנות ממנה?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מהבעלים הקודמים עשו איפוס מחשב יותר מזה לא ידוע הרכב עומד על 284 אלף קילומטר56aff274038f47e99b4fcf1d3253de9c.jpg

(לא הספקתי לצלם תמונה מוצלחת יותר [emoji23][emoji23]האוטו נמצא אצל אבא שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר Night Driver סעו ותהנו. תבדקו שמן ומים כל שבוע, ותעשו טיפולים לפי הספר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז מודל 2011 עם 284 אלף קילומטר נקנתה בגלל פחד של אמינות מסוס עבודה כמו פרטנר שמבוגר יותר רק בשנה אחת? - הטנדרונים האלה נבנו להחזיק לנצח בערך ובסטנדרט הם מגיעים לחצי מיליון קילומטר גם הלוגו הצרפתי מקדימה, דווקא המשפחתית הסטנדרתית לבית שברולט פחות חזקה בתחום האמינות(למרות הלוגו הלא צרפתי שלה) ובטח ברכב שעבר נסועה שכזאת.

לא מצליח להבין את הקו חשיבה של ההחלפה הזאת פשוט אבל כמו שאמרו פה - קניתם, לבריאות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז מודל 2011 עם 284 אלף קילומטר נקנתה בגלל פחד של אמינות מסוס עבודה כמו פרטנר שמבוגר יותר רק בשנה אחת? - הטנדרונים האלה נבנו להחזיק לנצח בערך ובסטנדרט הם מגיעים לחצי מיליון קילומטר גם הלוגו הצרפתי מקדימה, דווקא המשפחתית הסטנדרתית לבית שברולט פחות חזקה בתחום האמינות(למרות הלוגו הלא צרפתי שלה) ובטח ברכב שעבר נסועה שכזאת.

לא מצליח להבין את הקו חשיבה של ההחלפה הזאת פשוט אבל כמו שאמרו פה - קניתם, לבריאות.

לא הסברתי את עצמי נכון בכותרת (פאק שלי) לאבא שלי נמאס מגיר רגיל ומעלות ביטוח לכן הוא החליף והקרוז היחידה שהתאימה לראש בראש,אף לא רוצה לקנות טנדר 2010 בנזין עם יותר מ300 אלף קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון שלי אומר (יכול להיות שאני טועה) שרכב שעבר כזה קילומטארז פלוס שלוש ידיים טופל בכל המחלות שלו הקרוז סוף 2011 עם ה124 כ"ס אני יודע שה115 היה פח אשפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההגיון שלך אם הרכב היה עם 500 אלף קילומטר ו 20 ידיים אז הוא היה אמין כמו רכב שרק יצא מהסוכנות.

לרכב יש הרבה מחלות אבל אין לך כל כך טיפולי מנע שניתן לעשות, מלבד טיפולים שוטפים בחומרים איכותיים כמו בכל רכב, זיהוי והחלפה של חלקים מתבלים (גם,כמו בכל רכב)

מקווה שתהנו ולא תחוו את התקלות שעשו שם רע לרכב.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"באסה" בק"מ הזה זה לא התקלות והבלאי שהגיוניים אלא העלות היחסית שלהם משווי הרכב שמעלה כל פעם את השאלה "האם שווה לתקן או לזרוק?".

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסברתי את עצמי נכון בכותרת (פאק שלי) לאבא שלי נמאס מגיר רגיל ומעלות ביטוח לכן הוא החליף והקרוז היחידה שהתאימה לראש בראש,אף לא רוצה לקנות טנדר 2010 בנזין עם יותר מ300 אלף קילומטר

ועוד פחות אנשים רוצים לקנות קרוז עם קילומטרז' דומה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"באסה" בק"מ הזה זה לא התקלות והבלאי שהגיוניים אלא העלות היחסית שלהם משווי הרכב שמעלה כל פעם את השאלה "האם שווה לתקן או לזרוק?".
בדיוק לזה התכוונתי מילה במילה מישהו אמר לי שזו עסקה שמצד אחד לא הפסדתי אבל גם לא כל כך הרווחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קנית דייהו... עם 300 אלף קילומטרים...

רגע - אני רץ להביא דלי פופקורן :roflmao:

אי אפשר להקיש יותר מידי מקילומטרז' מה יהיו התקלות - באמת. תיקחו את הרכב לבדיקה במוסך - תבדקו אטמים - ראש מנוע, ראש שסתומים, בין המנוע לגיר וכך הלאה - תבדקו איפה יש נזילות או הזעות.

תבדקו קורוזיה במערכת הקירור

האם יש היסטוריית טיפולים לרכב? ידוע מתי החליפו מסנן דלק? פלאגים? האם יש רצועה או שרשרת לטיימינג?

תבדקו גומיות (גרמושקות) ורצועת אביזרים, צינורות וואקום

סה"כ אם הרכב תקין ומתוחזק - יכול להיות שתופתע לטובה אבל לפחות תעשו בדיקה מקיפה לכל הדברים שיכולים להשאיר אתכם תקועים בדרך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אגיב כלום מעבר לכך שחיפשתי בחודש וחצי האחרונים רכב, הציעו לי קרוז 2012 במחיר של פחות מ10 אלף, עם שליש מהק"מ שלך, ובשיחת טלפון עם המוסכניק שלי קיבלתי צרחות וניתוק בפנים רק בשניה שאמרתי את המילה "קרוז".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...