Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בר הפצה - יש אפשרות למשלוח מאמזון שלא דרך חברת השילוח הפח הזו?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש ניסיון נוראי עם בר הפצה. "איבדו" לי חבילות באיזה 1000 דולר לפחות, כמובן ששירות הלקוחות של אמאזון החזיר מייד את הכסף, אבל הייתה עוגמת נפש רצינית, בעיקר עם מתנות לילדים. איך לכל הרוחות אפשר לאבד טרמפולינה ששוקלת איזה 60 קילו? הרבה לבוש של אנדר ארמור בתקופת החורף נעלם איכשהו, וגם מחשב מדיה נעלם לו לפני כמה חודשים. לדעתי זה קשור לשליחים באופן ישיר, הם (בר) לא מצליחים לעמוד בעומס ההזמנות ואינם נותנים משקל לתפעול ובקרה של המשלוחנים שלהם. מפתיע שאמאזון עוד לא זרקו אותם מכל המדרגות.

זה בדיוק העניין

מקלדות מכאניות יקרות ועכשיו גם כונני SSD שנעלמו להם.

ומה שהכי מעצבן אותי שהכל ברדיוס 5 ק"מ בין הדירה לעבודה שלי ומיקום העבודה שלהם והחנות שביקשתי שאליה יגיעו המוצרים, בדיחה.

בכל אופן אני מבין שאין הרבה מה לעשות מלבד לסבול את הנבלות האלו, אין ממש דרך להתלונן לאמזון עליהם אה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשלוח לכתובת של קרוב משפחה בעיר אחרת. :-D

שוב, אני די משוכנע שמדובר בבעיה גיאוגרפית של סניף/נקודת הפצה מסוימ/ת.

הדרך היחידה שלך להתלונן לאמזון זה להוסיף בתיאור של ״המוצר לא הגיע״ את שם החברה ולתאר את ההתנהלות שלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי זאת, קיבלתי החזר כספי הם פשוט לא התייחסו (בעיקר הבחור בשם jarhad שדיבר איתי בצ'אט) ושאל אותי אם 5 דולר מתנה יעזרו..

בכל אופן החמודים בבר הפצה לא מדווחים שהחבילה אבדה, באמזון כן מוצהר שהחבילה אבדה, בשיחה עם בר הפצה (שוב ביוזמתי בלבד) אמרו לי לא לפתוח בקשה שהמוצר אבד ושאולי ימצאו, אמרתי לגברת הנחמדה שכשהם ימצאו אני אדאג כבר לתשלום מול אמזון.

מעפנים.

לבנתיים כבר קניתי תחליף מהארץ כי אין ברירה \=

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...