Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בר הפצה - יש אפשרות למשלוח מאמזון שלא דרך חברת השילוח הפח הזו?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוסט סוג של מרמור על השירות הגרוע שלהם וקצב "איבוד" החבילות מאמזון.

לי ולעוד חברים, "נעלמות" לא פעם ולא פעמיים חבילות שמוזמנות דרך אמזון, מדובר במוצרים אלקטרונים כגון כרטיסי זכרון וכדומה,אפילו מקלדות ושאר ירקות.

יש אפשרות לעשות משלוח שהוא *לא* דרכם?

אני לא יודע מה אמזון עושים איתם, פשוט זוועה, מפתיע אותי שלמרות שהתלוננתי לנציגים של אמזון על בר הפצה לא זכיתי לקבל תגובה כלשהי.

מה 27/6 מושכים אותי לגבי חבילה שהגיעה לדברם לחנות שבחרתי בה, אבל החבילה לא נמצאה שם. במשך שעה חיפשתי עם המוכר את החבילה שלא היתה. טלפונים בלי סוף מול "בר" בכל פעם זה נחזור אלייך מחר, ולהפתעה - לא חוזרים, לא יודעים איפה החבילה, לא רוצים לדווח שהיא אבדה כי "אולי" ימצאו אותה (כמה זמן לוקח למצוא חבילה 3 שבועות?).

זלזול מוחלט בלקוחות, בכל פעם אני זה שיוצר איתם קשר, לא חוזרים אלי למרות הבטחות.

דרך אמזון כבר קיבלתי את הזיכוי הכספי, אבל העוגמת נפש שנשארת לי מול החברה הזו שאני מאחל לה פשיטת רגל מהירה הוא בלתי נתפס.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו עיר?

בירושלים הם מתפקדים טוב עם אמזון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בראשל"צ, הסניף שלהם מטר ממקום העבודה שלי, החנות גם כן צמודה אליהם ככה שאיך לעזאזל הם מאבדים את החבילות אני לא יודע.

תחושת בטן שלי שזה מישהו חמדן, אבל לא אומר כלום ללא הוכחה מוחשית.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה דרך יושופס - לא זול אבל הם טובים מאוד. ולמשלוחים של חלפים לרכב יש להם חברה בעלת רישיון לייבוא מסחרי - דברים שכנראה יתקעו במכס תפנה עם הלינק שחברת החלפים שלהם ירכשו עבורך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה אני מקבל 80% דרכם ו-20% משירות השליחים של הדואר.

נפלאות דרכי אמזון.

אכן מריח כמו עובד מקומי חמדן. חוץ מתלונות חוזרות ונשנות לאמזון אין לך ממש כלים לטפל בתופעה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל לא מעט דרכם ומאוד מרוצה.

רק היום קיבלתי הודעה שהשליח יגיע היום (עם טלפון כדי ליצור איתו קשר) ובגלל שאף אחד לא היה בבית ביקשתי שיגיע אלי לעבודה בצד השני של העיר או שיניח במכולת שאני תמיד אוסף ממנה את החבילות שלהם. הבחור הגיע עד אליי לעבודה, מסר את החבילה עם חיוף וכביקשתי טלפון או מייל של המשרד כדי לפרגן לו הוא סירב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום יצא לי לקבל 3 משלוחים איתם (2 מאמזון ואחד מKSP), בשלושתם המשלוח היה בזמן, בחיוך ונוחות (ממשק בחירת המשלוח).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NIGHT DRIVER - תמיד יש יוצא מן הכלל, אבל התלונות עליהם לא באות רק ממני, מספיקה הסתכלות קטנה בגוגל..

הסניף שלהם מטר ממני באיזור קניון הזהב, המקום עבודה שלי כנ"ל ברחוב האצ"ל הכל באיזור רדיוס 3 ק"מ, וגם כן החנות שאליה ביקשתי שיגיע המוצר.

אז שמוצא שמגיע בקופסה גדולה פתאום "יעלם" לו נשמע לי מאוד תמוה וחשוד.

בהתחלה הם היו סבבה ועדיין לא מוצא חן בעיניי כל עניין ה"בחר מקום משלוח או שאם לא תענה נשלח אלייך עם שליח", הזמנתי עם שליח עד הבית למה אתם מבקשים ממני לבחור מקום לשלוח את החבילה? ואם אתה לא בוחר אז אתה מיובש כמה ימים ומופצץ בהודעות SMS כל כמה שעות עד שאתה מתייאש ובוחר מיקום משלוח, העיקר שלא ישלחו שליח.

המקרה שלך חריג, בדרך כלל השליחים לא מסכימים לנסוע למקום אחר מהנסיון שלי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דרכם חבילות ודרך הדואר עשרות פעמים, אפס בעיות. מה גם שאמזון מוציאים לך מוצר נוסף אם הקודם לא מגיע אז לא רואה בעיה, רוצה חברה אחרת תצטרך לבחור באופציית שילוח מהירה ויקר יותר, מיותר לחלוטין.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון נוראי עם בר הפצה. "איבדו" לי חבילות באיזה 1000 דולר לפחות, כמובן ששירות הלקוחות של אמאזון החזיר מייד את הכסף, אבל הייתה עוגמת נפש רצינית, בעיקר עם מתנות לילדים. איך לכל הרוחות אפשר לאבד טרמפולינה ששוקלת איזה 60 קילו? הרבה לבוש של אנדר ארמור בתקופת החורף נעלם איכשהו, וגם מחשב מדיה נעלם לו לפני כמה חודשים. לדעתי זה קשור לשליחים באופן ישיר, הם (בר) לא מצליחים לעמוד בעומס ההזמנות ואינם נותנים משקל לתפעול ובקרה של המשלוחנים שלהם. מפתיע שאמאזון עוד לא זרקו אותם מכל המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מזכיר את מה שאקסלוט העבירו אותי (ועוד כמות יפה של תלונות ברחבי האינטרנט) בעת קבלת משלוח מגירבסט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...