Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה חשוב לרכב עם ציוד

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחדשתי בwr250r והחלטתי שהגיע הזמן לרכב קצת בשטח.תוך כדי תהליך קניית האופנוע התחלתי לקנות כבר ציוד רכיבה כשהנחת העבודה היא: לא יורד לשטח ללא מיגון מלא. אתמול החלטתי לקנות גם מכנס ג'ינס ממוגן כי בינתיים הרכיבות הן בעיקר על כביש (האופנוע בהרצה).

היום החלטתי לרכב קצת בפינה הנסתרת שמצאתי 5 דקות מהבית. סוג של שדה גדול שמוקף עצים כך שיש חופש ואין הפרעות.

לאחר כ10 דקות רכיבה בשדה התחלתי להגביר קצת קצב ואז גיליתי איך זה להיות סופרמן.

בשדה שאני רוכב יש כמה ערוצי נחל שאת חלקם אני מכיר וחלקם מסתבר שלא. אני על 25-30 מייל לשעה, לא מסתכל מספיק לרחוק ופתאום רואה את זה.ערוץ נחל די עמוק.אוקיי. בגלל שאני רוכב חדש וחסר ניסיון אני נלחץ, יורד על הברקס ומטה את הכידון ימינה(בדיעבד הייתי צריך להעביר משקל אחורה,להרים את הפרונט ומכת גז).destination fucked.

הגלגל הקדמי ננעץ בשפת הערוץ ואני יוצא לטיסה שבוספה מוצא את האופנוע על הרגל שלי.

קם,מרגיש איזה עקצוץ בבטן ובברך שמאל.יד שמאל חטפה גם קצת באצבעות. בקרת נזקים לאופנוע.הכל נראה תקין חוץ ממגני הידיים שעשו קצת על הכידון.מחר אוודא שהכל באמת תקין.מודה לאל על זה שיצאתי עם כל הציוד עלי. תוך כדי שאני מתחיל לעכל, אני מבין שמשהו מאוד חד עבר על הרגל/ברך שלי.אני חושד בקצה הרגלית השמאלית. מעבר לזה, הבטן חטפה משהו חד גם כן.פה אני חושד בקצה הכידון.

מסקנות:

1.הציוד לגמרי הציל אותי. אני לא רוצה לחשוב מה היה עובר על הבטן ועל הברך שלי ללא המיגון.ציוד טוב פשוט שומר עליך. מגפי הרכיבה שמרו על הרגל גם כשהאופנוע נחת עליה.חליפת הלחץ תפקדה בצורה מדהימה. כשעברתי על הנזקים בבית ראיתי שגם המרפק חטף(היה ממוגן).

2. כשלא מסתכלים לרחוק לומדים לעוף רחוק.

3.כמה מוזר שזה ישמע, אחרי שהרמתי את האופנוע ועליתי עליו לרכב חזרה הביתה, הרגשתי הרבה הרבה יותר ביטחון והרבה יותר מחובר אליו.אולי זה האדרנלין אולי משהו אחר אבל הידיעה שההתרסקות הראשונה שלי מאחורי כאילו שחררה משהו.

מצורפות תמונות של המעורבים:lol:

תעשו טובה, תרכבו ממוגנים.תמיד. זה באמת עושה את ההבדל.

20190713_193955_compress67.jpg20190713_194435_compress25.jpg

20190713_194307_compress85.jpg

20190713_194038_compress61.jpg

20190713_194019_compress18.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שאלה בנוגע למיגון שהשתמשת,

המגפיים האלו אפשר להסתובב איתם ביום יום? או שאחרי שרוכבים עליהם צריך להוריד אותם, כי אי אפשר ללכת איתם יותר מידי?

והכי חשוב שאתה מרגיש טוב, ואין נזקים.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הספציפי הזה מאוד נוח ועם break in (לא מכיר את המונח בעברית)קצר מאוד אבל מפה וללכת אתן ביום יום יש מרחק.כל מגף רכיבה לשטח מגביל מאוד את התנועה הטבעית של הרגל כדי להגן עליה במקרים של התארכות יתר של הגידים. אפשר ללכת איתן כל היום, הן באמת נוחות יחסית למגפיים אחרות שניסיתי והרגישו כמו סד עינויים אבל הן עדיין מגפי רכיבה שמגבילות את תנועת הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...