Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום מקניון באיטליה - ניסאן מיקרה החדשה (וגם צילום השקה ברעננה בהודעה מס' 21)

Elico48
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה דגם שהוצג לפני יותר משנתיים וכבר מזמן נמכר בחו"ל.

לא מיובא לארץ כנראה בגלל שאין שילוב מנוע/גיר מתאים לשוק הישראלי או בעיית מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרתי Ford C Max דיזל , ידני . עוד משהו שלא קיים בארץ . נח , נוסע באוטוסטרדה ב150קמש בהילוך שישי ובקושי שותה סולר , מושבים נוחים , נהיגה קלה עם מראות גדולות , הרבה תאי איכסון ובג'אז שבספיק בקלות ל4 מזודות. 11a3e8e6553be5e40e7f6d5f5aa7d859.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה יחידת הנעה המיקרה משווקת שאין אף דגם שמתאים לפה? סה"כ הדגם הישן נמכר פה לא רע, חבל שלא מביאים את החדשה יותר. היא לכל הפחות נראית הרבה יותר טוב.

+1 על הC-מקס.

שכרתי בפברואר את ה C-Max דיזל ידנית בגימור ST line וזה היה נפלא. היה חסר קצת כח בכבישים התלולים, אבל הנוחות של להתרווח גם כשיש ברכב 3 תיקי סנובורד, מזוודות ותיקי גב ועדיין להרגיש שנוהגים ברכב משפחתי רגיל ולא באיזה מפלצת. בהשוואה לGalaxy (ששימשה לאותה מטרה לפני כמה שנים) הC-מקס קלה יותר לנהיגה וההבדל בקיבולת לא הורגש במקרה שלנו.

Untitled.jpg

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בשבוע שעבר ברודוס ולצד עשרות (או אולי אפילו מאות) מיקרה מאותו דגם שנמכר בארץ ראיתי כמה בודדות מהדגם "החדש". ייתכן שמוכרים אותן במקביל שם. (בכל מקרה כמעט כל המכוניות שראיתי שם שייכות לחברות השכרה)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית כמו בייבי קשקאי - מה ההיגיון במיקרה אם היא כבר לא ממש מכונית מיקרו?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, הוצגה ממזמן. ישבתי בה בתערוכה בחו"ל והיא שונה לגמרי מהמיקרה הנוכחית. היא למעשה באה להחליף גם את הניסאן נוט שבוטלה...אז היא כבר כמו המיקרה הקודמת (ספק מיני ספק סופר מיני...) אלא סופר מיני מובהקת ואפילו גדולה. די תאומה לקליאו מן הסתם. אישית, לא התחברתי בכלל..היא מוקצת ומגושמת. מאמין שיתחילו לשווק אותה בארץ בקרוב, נמנעו עקב העידר גיר שאינו ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה החדשה גדלה לעומת הדור הקודם (שהיה בין המיני לסופר מיני באירופה) מכיוון שהיא מחליפה גם את ניסאן נוט.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דגם שהוצג לפני יותר משנתיים וכבר מזמן נמכר בחו"ל.

לא מיובא לארץ כנראה בגלל שאין שילוב מנוע/גיר מתאים לשוק הישראלי או בעיית מחיר.

רכב מזעזע. יש אותו לאחי ואמנם הוא מרוצה אבל אני לא סובל את הרכב הזה. גם מכוער, גם נוחות נסיעה של מלגזה וסטנדרט בטיחות של אללה ייסתור.

מעניין אם היבואן נתקע פה עם מלאי מטורף של מיקרות ואולי בגלל זה הוא מעכב את הייבוא של המיקרה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מזעזע. יש אותו לאחי ואמנם הוא מרוצה אבל אני לא סובל את הרכב הזה. גם מכוער, גם נוחות נסיעה של מלגזה וסטנדרט בטיחות של אללה ייסתור.

מעניין אם היבואן נתקע פה עם מלאי מטורף של מיקרות ואולי בגלל זה הוא מעכב את הייבוא של המיקרה החדשה.

היה לפני מספר חודשים מבצע חיסול על הדגם הידני , נמכר ב49K אם זכור לי נכון . המיקרה לא מופיע יותר באתר היבואן או באתרי ה -0 ק"מ , כך שאני מניח שחיסלו את המלאי של הדגם הישן.

לא הכי ברור מה מעכב את הדגם החדש , ההשקה של הגרסה האוטומטית (CVT) באירופה הייתה בסוף ינואר השנה אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...