Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה בישוב דתי שיש בו איסור נסיעה בשבתות וחגים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאסור הוא לא כיבוד אלא כפיה.

התעלמות היא כיבוד.

לא נעים לך אל תסתכל אבל אל תגיד לשונה מה לעשות, איפה לעשות את זה ומתי.

מעניין שאותם המגזרים עם התרומה הכי פחותה למוסדות המדינה הם המעורבים ביותר בפגיעה ברגשותיהם. כנראה שלשבת בבית על חשבון משלם המסים, לא לשרת בצבא, לא לשלם מסים ולקבל את מלוא הזכויות האזרחיות מעורר את רגש ההפגעות.

בס"ד... כמובן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלמות היא כיבוד.

מעניין שאותם המגזרים עם התרומה הכי פחותה למוסדות המדינה הם המעורבים ביותר בפגיעה ברגשותיהם. כנראה שלשבת בבית על חשבון משלם המסים, לא לשרת בצבא, לא לשלם מסים ולקבל את מלוא הזכויות האזרחיות מעורר את רגש ההפגעות.

בס"ד... כמובן.

בס"ד

אני רואה שאתה טעון, יש לך אסמכתאות לכל הטענות שלך? או שאתה סתם דמגוג שיורה ללא אבחנה?

עובדות בבקשה ולא סיפורי פוגי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבירו את הדיון בענייני דת לאוף טופיק שם מקומו.

בכל מה שקשור לחוק כתב ק/כרישי את מה שצריך היה להיאמר בהודעה 14.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תכנס לישוב שהתנועה בו אסורה (בהסכמה) בשבתות ומועדי ישראל - זו כפיה חילונית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלמות היא כיבוד.

בס"ד... כמובן.

לא יפה להתגולל על אוכלוסיה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דרך להבין את הסיטואציה (וככה לענות על השאלה) בלי לדעת על איזה מקום מדובר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התמרור שתואר ע"י פות"ש מופיע מתחת לתמרור "הכניסה אסורה" ואושר ע"י הרשויות, חוקית ניתן לאכוף. מעשית (מידיעה) כל עוד ברור שהנסיעה נעשתה בטעות בתום לב - לא יעשו דבר. אם מדובר בהפרה מתמשכת ומכוונת - אז יתכן שינקטו צעדים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, אין אפשרות לדעת מה צפוי לקרות היות ואף אחד לא יודע על איזה ישוב מדובר והאם התמרור שמוצב שם הוא בגדר בקשה או שקיבל אישור רשמי וניתן לאכוף לפיו (אין כניסה, או אין כניסה לרכב ממונע, נניח).

ולפני שגם השרשור הזה הופך לשרשור איראן זה כאן כפייה דתית חילונית שיקסעות מקפצות, הוא ננעל.

הדבר היחיד שפות"ש יכול לעשות עכשיו, זה לחכות. אם אתה רוצה לכתוב איפה זה היה שלח לי ה"פ ואפתח את השרשור כדי לחזור ולנהל בו דיון ענייני בנושא.

מי שרוצה לדבר על כמה המדינה חרא לדתיים/חילונים, יש כמה שרשורים כאלה באוף טופיק, דלת שלישית מימין.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...