Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור קרם ההגנה (כן. נגד קרינת שמש)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שייך לבעלי העור הבהיר.

עור גרוע. אני ממש אלרגי לשמש.

עכשיו, בכדי שהשרשור הזה לא יהפוך לכזה שמסביר את הסכנות ואיך להתנהל בשמש, כי את זה יודע כל אחד שמבין שיש לו בעיה (עור בהיר), אני מבקש להישאר מפוקס לנושא:

1. איזה קרם אתם רוכשים?
  2. היכן אתם רוכשים וכיצד? (אינטרנטית? אחרת?)
  3. כמה אתם משלמים על איזה גודל אריזה?
  4. דעתם או הידע שלכם בענין החומרים החשודים כמסוכנים (octocrylen, avobenzon ושאר ירקות)?
  5. האם קיימים תכשירים ללא חומרים אלו ושעדיין יעשו ת'עבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה את הקרמים הסטנדרטים של דר פישר ושכמותו תמיד במבצעים ולא במחיר מלא. קראתי לא מזמן שכדי להגן מפני השמש גם הקרמים הטבעיים מכילים חומרים מסוכנים .

עד כמה שזה לא ישים הדרך היחידה להתמודד עם הנזקים ללא קרם הגנה - בגדים ארוכים וכובע רחב שוליים.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעצמי ולזוגתי ד"ר פישר. לילדים: בעבר - La Roche-Posay Anthelios, כיום Blue Lizard (לא ניתן להשיג בארץ).

2. את הלה-רוש: באתר drugstore.co.il. זול משמעותית מאשר בזוברפארם. את השני בעקרון ע"י אספקה משפחתית, ייתכן שניתן להזמין באמאזון.

3. לא זוכר. יקר.

תכל'ס לדעתי הכי חשוב להמנע מהתכשירים השקופים למיניהם. למרות הפיתוי - מקומם בפח.

עוד מידע כאן:

https://www.ewg.org/sunscreen/

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה את זה:

https://il.iherb.com/pr/think-thinkbaby-spf-50-sunscreen-3-fl-oz-89-ml/62530

הכי טבעי שראיתי, ומגן סבבה לגמרי.

החיסרון: קרם הגנה פיזיקלי, ולכן משאיר סימנים לבנים(לא כמו AVENE, אבל עדיין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה של חברת לה רוש-פוזה. 50SPF.

לא שורף בעיניים שנוזל מהפנים, עמיד לזיעה ומחזיק טוב. (מניסיון איתו כשאני רוכב על אופני הכביש)

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה קרם הגנה! לא שרשור חומר סיכה... התבלבלתי - עמכם הסליחה.

טוב נו - אני גם מאוד סובל מהשריפה בעיניים מהמוצרים האלו - אחד הטובים הם SUNBRELLA - מומלץ בחום.

מסביב לעיניים תמרח פשוט שכבה עדינה יותר ותיקח SPF יותר גבוה - או שתקפיד על משקי שמש מוגני UV ותמרח באמת בקמצנות באזור העיניים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכש ד"ר פישר 30 לילדים.

בפעם האחרונה מצאתי באילת ב- 21 שקל במשביר לצרכן אחרי הנחת שוטר.

אפשר למצוא במבצעים טובים בארץ ב-

25-30 שקלים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...