Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם בנוגע לטויוטה אוונסיס

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם וגם. השיפורים אחרי מתיחת הפנים לא היו דרמאטיים והסתכמו בעיקר בעדכון עיצוב החזית ושדרוג החומרים בתא הנוסעים (שהיו טובים גם קודם).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק יכול להצטרף כאן לכל אלו שרשמו שהאוונסיס היא רכב נוח בצורה יוצאת מן הכלל. אמנם האוונסיס שלי היתה 2006 אבל עדיין - מהרגע שהתיישבתי בה במגרש הרכב - בנגיעת הגז הראשונה פשוט ידעתי שאני קונה.

המנוע שקט להפליא ובדגמים של ה2012 הגיר הרציף מאפשר שקט מופתי במהירויות שיוט שהן צפוניות לחוק.

אם אתה רוצה את זה בעוד יותר נוח ורגוע ובאותן רמות אמינות ומחירים - תנסה B4 2013-2014

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל B4 פחות התחברתי, אחד מהנקודות החזקות של האוונסיס היא צריכת הדלק הטובה לקטגוריה.

כרגע אני מכוון לאחת מ 2010 ככה שגם ישאר עודף למערכת מולטימדיה וישורי קו.

יש לרכב מחלות מיוחדות שצריך לשים לב אליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מחלה" היחידה היא ש כלום לא מתקלקל ואתה לא מבין איך זה?! והבעיה העיקרית היא שאתה קונה רכב בן 9 שהכל בו מקורי... לך תדע מה יוליד יום.

נ.ב. תחפש רק פרטי יד 1 עם ק"מ נמוך.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביצועים בינוניים והגיר הרציף בשילוב המנוע גורמים לרעש חזק בהאצות (משהו שאני מציע לך לבדוק כי זה מציק וזה מניסיון מנהיגה שלי בה ומנסועה של חבר שלי ברכב כזה בכ- 300 אלף ק"מ מאז שהוא היה חדש).

חומרי הפנים איכותיים ברובם והמרווח הפנימי טוב מאד ותא המטען גדול (עם חסרון בשימושיות עקב מבנה סדאן).

הרכב לא מפנק ולא מרגיש רכב מנהלים אם זה מה שאתה מחפש, הייתי גם בודק אפשרות לדגמים משפחתיים בשנתונים מתקדמים יותר אם הם נמכרים באותו מחיר.

מישהו כאן כתב שאבא שלו העדיף את האוונסיס על הקורולה החדשה, אז הוא טועה, מותר לטעות :) הקורולה החדשה ה ר ב ה יותר טובה בכל מובן מהאוונסיס ( ואני לא אגזים אם אציין כי איכויות הנסיעה בקורולה החדשה ההיברידית הן מהמעלה הראשונה דומות או טובות יותר גם יחסית לרכב מנהלים חדש יחידת ההנעה שלהמאד נעימה ולא סובלת כמעט בכלל מהחסרון הנ"ל של השילוב של גיר רציף עם מנוע בנזין אטמוספרי רזה והיא שקטה במרבית תנאי הדרך).

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עכשיו עם החבר שלי עם האוונסיס ובכן לא דייקתי הרכב שלו עבר 380 אלף ק"מ ולא רק 300 אלף ק"מ :), הרכב שנת 2010 יד ראשונה ומותקן עליו מערכת גז. לא היו בעיות עד כה מלבד טיפולים שוטפים. אז מבחינת אמינות יהיה לך שקט :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מחלה" היחידה היא ש כלום לא מתקלקל ואתה לא מבין איך זה?! והבעיה העיקרית היא שאתה קונה רכב בן 9 שהכל בו מקורי... לך תדע מה יוליד יום.

נ.ב. תחפש רק פרטי יד 1 עם ק"מ נמוך.

תזכיר לי משהו - היית בעלים של אוונסיס?

אני די בטוח שהיתה או שיש לך טויוטה - אבל האם היית בעלים של אוונסיס?

אני יכול לאמר לך מנסיון - שנכון, כלום לא מתקלקל במובן שאתה תישאר תקוע באמצע הדרך

אבל!

באוונסיס החלפתי תושבת מנוע ימין עליונה שעלתה לבדה 1500 שקלים ואמנם כלום לא מתקלקל אבל הרכב היה רועש באופן בלתי נסבל בזמן שהיא היתה בלוייה ובזמן שמכרתי את הרכב זו שהתקינו כבר התחילה לתת אותותיה גם כן והיא היתה מקורית ולא תחליפית.

הבולמים שלי כבר היו כמעט נעולים כשמכרתי אותה למגרש - עדיין באופן מפתיע היא היתה לי נוחה מאוד - אבל הבולמים - כל ארבעתם תכלס דרשו החלפה ביחד עם תושבות המנוע.

היה לי שם חיישן חמצן שכבר הדליק תקלה. למען האמת שני הבנקים כבר הדליקו תקלות ואם זה היה מתגלה הממיר בכלל תענוג היסטרי.

היה לי ברכב בלאי מצטבר הנעמד על כ15 אלף שקלים, תיבת הילוכים שאני די בטוח כי מעולם לא הוחלף בה השמן והרכב כבר היה על כ200 אלף קילומטרים.

וגם בקורולה 96 שהיתה לי קרוב ל8 שנים מעולם לא הייתי מושבת אבל לאמר לך שכאשר היא נמכרה גם בה לא היה צריך להחליף את כל הבולמים? לאמר לך שמתוך שבעה טסטים שעברתי איתה רק בכשניים מהם לא נכשלתי על זיהום אוויר ופעמיים החלפתי ממיר?

לא - אין תקלות בטויוטה - מה פתאום.

בולם זה בולם.

חיישן זה חיישן.

תושבת הינה תושבת - חתיכה של גומי! זה מתייבש אתה יודע.

למשאבת מים יש פולי ויש אטם וברובם אין ממש יותר מידי שוני בין אם זה טויוטה או רנו.

מה שהכי מצחיק זה שהיום כבר אתה קונה טויוטה ובפועל אתה לא יודע כמה חלקים ממנו בכלל תוכננו ע"י יצרן אחר בו זמן שאתה קונה סיטרואן אתה מקבל אותה עם מנוע של טויוטה וכך הלאה ניסן זה רנו ורנו זה ניסאן ופיאט זה ג'יפ זה קרייזלר וכשאתה קונה רנגייד אתה נוסע במנוע של אלפא ואם ממש בא לך אתה יכול להגיד שזה 500L

היתה לי רנו מגאן 2 שנת 2008 במשך שנתיים וחצי כשהיא כבר היתה בת איזה 4-5 והיא הפגינה תכלס כמעט בדיוק את אותה האמינות שהיתה לי בקורולה 2007 שקיבלתי חדשה מהניילונים בליסינג מהעבודה.

אמינות היא הרבה יותר נגזרת של תחזוקה נכונה ותכנון נכון מאשר פשוט המותג שיש לך על מחזיק המפתחות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צריכת הדלק של הרכב הזה?
1:11 משולב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות היא הרבה יותר נגזרת של תחזוקה נכונה ותכנון נכון מאשר פשוט המותג שיש לך על מחזיק המפתחות.

בלי לפגוע, נראה שתחזקת אותה תחזוקת שבר אם לא החלפת חיישן חמצן ,שמן גיר ( אם אני זוכר נכון- היתה הרבה שנים אצלך) , בולמים ושאר ירקות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

לגבי התחזוקה- אין לי בעיה להתמודד עם בלאי טבעי של רכב כמו תושבות מנוע ודברים מהסוג הזה, אני מטפל ברכב ביחד עם אבא שלי שהוא מכונאי רכב, ולכן כל עוד לא מדובר בבלאי בתדירות גבוה אני אפילו נהנה קצת מההתעסקות עם הרכב.

אני שוב מדגיש, כרגע אני מחפש רכב שיהיה "עוטף"- מבודד, נוח לנסיעה עם איכות חומרים וביצועי מנוע סבירים לרכב אטמוספרי. בנוסף לכל זאת אם יש צריכת דלק טובה זה מעולה. הרושם שלי הוא שהאוונסיס עונה על הדרישות, אם מישהו חולק על כך אשמח לשמוע או לקבל הצעות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...