Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ״תיק לגג הרכב״ הוא פתרון טוב לרכב קטן?

yuvalshilo
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו זוג פלוס תינוק שמאוד אוהב לטייל.

יש לנו סקודה פאביה רכב חברה ולעיתים גודל הבאגז׳ מגביל אותנו..

אני מתלבט בין התקנה של גגון ותא חפצים לבין פשוט תיק לכב כמו זה: https://carbag.co.il/

היתרון של תיק לרכב כמו שאני רואה את זה, זה שאני לא צריך להתקין גגון, זה זול וגם בגלל שזה רכב חברה אני לא אפרד ממנו עוד 3 שנים.

האם יש לכם ניסיון עם התיק הזה או אחר?

האם כדאי להשקיע ולקנות גגון?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שזה מסוכן לשימוש ברכב עם כריות וילון מצידי הנוסעים. הקשירה מתבצעת לתוך הרכב ובמקרה של תאונה הכרית עלולה להתפוצץ בגלל רצועת הקשירה שחוסמת אותה. לרוב הרכבים מהשנים האחרונות יש כריות וילון, בדוק את מפרט הבטיחות של הפאביה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוח מאוד. בעיקר לחפצים ששוקלים מעט ובעלי נפח כמו שמיכות או מזרנים.

קנה תיק עמיד במים ועם בד איכותי. מנסיון, אל תתפתה לתיקים זולים מאיביי. הבד לא מחזיק.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה של צ'ימיגג כבר כמה שנים ואנחנו משתמשים בו בכל נופש/קמפינג שאנחנו יוצאים אליו. מומלץ ביותר.

הדגמים מהשנים האחרונות מגיעים עם תופסנים שנכנסים לשפה עליה תפוסות הגומיות בדלתות. בצורה כזאת אין שום רצועות שעוברות בתוך הרכב.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שזה יכול לעשות שריטות וסימנים בשכבת הצבע בגג. זה זול מגגון ותא חפצים מן הסתם אבל אם אתם מטיילים הרבה אולי כדאי להשקיע בפתרון היותר יקר.

מצד שני תבדוק כמה הפאביה יכולה לגרור ואולי פתרון של נגרר זעיר יהיה עדיף

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, בתיקים שמגיעים עם תופסנים למסגרת הדלת, אין שום הפרעה לכריות הווילון.

אפשר לראות את התופסן בתמונות הראשונות כאן.

אצלי לא הופיעו מעולם שריטות ושפשופים. דווקא בגגונים קשיחים גנריים (שאינם מתאימים ספציפית לדגם הרכב) קרה לי שנשארו סימנים על הפח.

מבחינתי הפתרון של תיק גג הרבה יותר נוח מגגון קבוע מבחינת הטענה. עוד יתרון הוא שיש הרבה פחות רעשי רוח מאשר עם גגון קשיח (לפחות הגגונים שהיו לי).

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש צ'ימיגג, הדגם 525 שאמור לבוא עם רוכסנים קצת יותר טובים ובד קצת יותר עבה, מרוצה מאוד.

התחתית שלו מרופדת היטב, ככה שאתה לא שורט את הגג או משהו.

שים לב לכמה דברים:

* זה לוקח זמן לפרוס ולקשור אותו (סדר גודל של 5-6 דקות לא כולל זמן העמסה), לוקח זמן לפתוח ולקפל אותו (8-10 דקות לא כולל זמן ריקון).

* מקופל הוא תופס בערך 60 על 45 על 10 ס"מ משהו כזה.

* יש רעשי רוח, ואם לא סגרת טוב את הסרחים העודפים של הרצועות, הם מרעישים עוד יותר, יש התנגדות רוח, אם מתחת היטב את הרצועות האורכיות והרוחביות (כלומר שאתה משטח את הציוד לגג) ותכננת טוב (כלומר שהחלק הקדמי יותר נמוך יותר, ואתה מקבל צורת משולש) זה סבבה לגמרי.

* עלה לי בזמנו 660 שקל כולל המשלוח מ-KSP, עכשיו אני רואה שעולה 850 לפני משלוח

* אתה מוגבל לסדר גודל של 60 ק"ג

* התופסנים בדלתות זה גאוני, הם גם עשויים כל כך טוב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...