Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון למשפחה עם שלושה ילדים בתקציב של כ-90

ojecisamen
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מוכן לוותר על "ג'יפון" חפש C4 פיקסו 5 מושבים. ב90 אלף (או פחות) אתה רוכש מודל 2017. בהחלט עונה על כל הדרישות שלך והמושב האחורי שלה מכיל 3 מושבים עצמאיים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה. מתוך סקרנות, למה לא ההונדה?

בהחלט ההונדה. מבחינת הנאה מהנהיגה ואיכות כללית, ולטעמי גם אסתטיקה. התנאי הוא שתמצא אחת עם תחזוקה מעולה.

לגבי הבוסטרים וכו', מדידות זה יפה אבל הכי טוב - תכניס אותם פיזית לרכב ותראה אם לא צפוף מדי. ותעיף מבט על המושבים הנפרדים של הפיקאסו רק כדי לקבל התרשמות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום כללי יש פוסט של בעל סקודה יטי שהכניס בה שלושה מושבי בטיחות.

פרט לתא מטען יחסית קטן (כ400 ליטר לדעתי), מדובר ברכב מאוד נוח למשפחה.

החסרון - אמינות הגיר אלא אם תקנה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לוותר על "ג'יפון" חפש C4 פיקסו 5 מושבים. ב90 אלף (או פחות) אתה רוכש מודל 2017. בהחלט עונה על כל הדרישות שלך והמושב האחורי שלה מכיל 3 מושבים עצמאיים זהים.

הפיקאסו מצויין מבחינת מקום - אבל איך יהיה מבחינת אמינות וטיפולים?

הוא מזכיר מאד בתצורה את הטויוטה ורסו, שגם לה יש שלושה מושבים נפרדים מאחור (אבל ב90 אלף יהיה מודל 2914 עם 100000ק"מ במקרה הטוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 90 אלף₪ אפשר למצוא ורסו 2016.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מכיר שום בעיות מיוחדות ב c4 פיקסו. זה הדור השני והמוצלח (מאד לדעתי) של המנוע, והמכונית בין בגרסה הקצרה ובין בארוכה לא ידועה כבעייתית.

תכנון הפנים מבריק ולמרות שהיא קצרה מכל ג'יפון כולל ה c5 שמחליף אותה היא מרווחת ובעלת תא מטען גדול מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב הכסא ושאר ההשערות פחות רלונטיים להרכבת 3 כסאות! עד שלא מנסים לא יודעים.

כתבתי את זה בסיכום של היטי שלי, חודשים הינדסתי סנטימטרים, חיפשתי כסאות, בדקתי רוחב כסאות, מדדתי את הספסל האחורי של הרכב שהינו מדלת לדלת עומד על 126 ס''מ, ומה בסוף? נכנסו שני כסאות ברוחב 44 ס''מ (88 ביחד) ועוד כסא של 50 ס''מ שהכל ביחד מסתכם כביכול ב 138 ס''מ על הנייר! איכשהו עם הכימורים המבלעות הכל נכנס והדלתות נסגרות חלק.

התובנה שלי מכל הסיפור הייתה שאין כמו להגיע ולנסות פיזית.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום כללי יש פוסט של בעל סקודה יטי שהכניס בה שלושה מושבי בטיחות.

פרט לתא מטען יחסית קטן (כ400 ליטר לדעתי), מדובר ברכב מאוד נוח למשפחה.

החסרון - אמינות הגיר אלא אם תקנה ידנית.

תודה על האזכור, אני פחות אמליץ על הייתי כי התקציב שלו גבוה יותר ואני מאמין שניתן לקנות משהו יותר טוב מהייטי אך הגבתי כאן על עניין הכסאות וההשערות של אנשים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכוון לג'יפון שיש לו שוק שגם תוכל יחסית למכור מהר את הרכב במידה ולא תהיה מספיק מרוצה, הספורטאז' אני יודע שיש לה שוק ממש טוב והיא גם מאוד אמינה. מבחינת חיסכון יש בקטגוריה כאלה יותר אבל היא מאוד מאובזרת ובטיחותית יש לה את כלל המערכות הבטיחות המקוריות של קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...