Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרית אוויר דולקת ברכב מושבח

idanigra
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לראות רכב מושבח מהיבואן, ונורת כרית אוויר בו דולקת (לא מהבהבת).

כמובן שזה יתוקן לפני שאקנה, ובנוסף יש שנה אחריות (שאמורה להיות לא רק גיר מנוע, אבל עוד לא ראיתי את כתב האחריות).

מעדיף לא לפרט יותר מדי אבל מדובר על אחד היבואנים שנחשבים אמינים.

הרכב במצב טוב באופן כללי ועם קמ נמוך ולכן נמכר במחיר יחסית גבוה. לא הייתי רוצה לשלם הרבה ואז לגלות שאני מבלה כל כמה זמן במוסך לגלות למה הנורה שוב נדלקה, ובטח לא לגלות שיש בעיה בטיחותית. מצד שני קשה למצוא רכב כזה אז אני לא רוצה לרדת מהעסקה אם מדובר בתופעה סטנדרטית.

דעתכם, האם מדובר במשהו סטנדרטי או לברוח כל עוד אני יכול? האם יש הבדל לכאן או לכאן בין אם איפוס פשוט פותר את הבעיה או שגם איתרו בעיה ספציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדרוש תיקון ולבקש לראות קבלה או תיעוד על התיקון. אם זה יונדאי או קיה בדרך כלל זה סליל כרית אויר שמתקלקל. אבל כדי להבין מה הבעיה חייב לחבר את הרכב לסורק תקלות.

בכל מקרה לא לוותר על בדיקה מטעמך במכון מטעמך ולא משנה מי היבואן!!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה רכב, כמו שאמרתי ביונדאי וקיה זו תקלה נפוצה מחליפים והכל בסדר (סיפור של 600-700 שקל).

אם הרכב עבר תאונה ויש נורית כרית אויר דולקת הייתי יותר מחושש.

בגלל זה אל תוותר על בדיקה מטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...