Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות ה"יש לך את זה ביותר גדול?" - פוסט פריקה

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרוץ ההתחמשות החומרני הזה בזמן האחרון משגע אותי

בן אדם נכנס לסופר מרקט ורואה מול העיניים שלו טלוויזיות 65 אינטש, 70 אינטש, 75 אינטש!!! קונה כמו משוגע את ה75 אינטש כי היא פאקינג עולה היום פחות מ5K שקלים והאיכות סה"כ נהדרת 4K לא FULL ולא OLED אבל סה"כ ב4K רואים פצצה - אז קונה.

ואז הוא מגיע הביתה - מתקין אותה על זרועה שכמעט תולשת את הקיר ויושב ממנה במרחק שבמקרה הכי טוב הוא 5 מטר - מטלוויזיה 75 אינטש...

עכשיו אתם יודעים איך נראה בן אדם שצופה בסרט על מסך 75 אינטש ממרחק של 4 מטר?

תחפשו את התמונה של החכם חנוכה מנסה לבלוע ביצה קשה...

וואט דה אפק!!!

נכנס לחנות אופניים לפני כמה שנים טובות כי אלו שהיו לי לצערי חטפו פ33ה והגיע הזמן לקנות זוג חדש - המוכר מראה לי זוג אופניים במחיר שפוי עם גלגלים 29 אינטש!!! עכשיו, זה נראה כמו פרארי של אופניים - אני אומר וואו - כן אני רוצה!

יוצא לרכיבה הראשונה שלי ומגלה שאני בקושי מסוגל לפדל את המאדאפאקאז!

פאק - קוראים לי סוון??? אני בגובה 2.10 מטר שאני צריך כאלו גלגלים ענקיים על האופניים שלי???

תנו לי את ה26 אינטש שלי בחזרה!!! איפה הם???

דוד של אשתי קנה ספורטאז' 1.6 חדשה והתבאס על כל הנשמה שלו שהוא קיבל את הצמיגים השמנמנים במקום את החתך הנמוך - ואני מסתכל על הבן אדם ואני אומר לו מה קרה לך? יש לך רכב הרבה הרבה יותר נוח בגלל זה!

אני באמת לא מבין את הקטע הזה של צמיגים עם חתך נמוך לרכב דיילי - כאילו אתם מחפשים בכוח לקבל חבטות לעמוד השדרה? פאנטשר מכל בור בארץ מע"ץ-אופס?? מה נסגר?

כמה הפצרתי באבא שלי כאשר הוא קנה את הB4 פרימיום - להזדכות על החישוקי 18 ולרדת חזרה ל16

הרכבים הולכים נהיים גדולים יותר, מסורבלים יותר, משוגעים יותר ברכיבים סופר מתוסבכים שרק מועדים להתקלקל - אבל מה? דווקא העגלות של התינוקות והסלקלים הולכים ונהיים קטנים יותר, שבריריים יותר ופחות יציבים ועמידים לחבטות

כאילו מה נסגר עם בן אדם שהולך וקונה רכב גדול אבל את התינוק שלו מפקיר בציוד שפחות מגן עליו!!!!

אין ספק שסדר העדיפיות נדפק ברמות על חלל.

something, somewhere, went terribly wrong - מכירים?

והתרבות הזו ממשיכה - דאבל דאבל! בן אדם, אתה גם נראה דאבל דאבל!

עוד מעט כמו בארה"ב יהיו לנו בבתי הקלונוע ברזים שיוצאים מהם חמאה ומקום לקנות פופקורן במנה אישית זוג פשוט יקנה דלי בגודל של מושב.

דאבל דאבל.

אפילו פורנו - אם לא מושיבים את המסכנה על ברז כיבוי - היא כנראה לא טובה במיטה - טוב נו.. כאן אני לא ממש מתלונן - אבל הבנתם אותי :-P

:?

יותר כוח! יותר מהירות! יותר סטייל! יותר בלינג - בסוף אני נכנס לרכב יוקרה - מאיץ.. לא שומע כלום! - משעמם, נרדם... ואז אני עולה על בור במהירות 5 קמ"ש ושואל את עצמי אם זו היתה חוליה 23? או שזו היתה חוליה 24? שהרגע התרסקה?

נכנס לרכב קטן - ובורח לי הפיפי מרוב צחוק - לא מהיר באותה מידה, לא מתנהג באותה מידה לא שום דבר בעצם באותה מידה - אבל לשם שינוי דווקא האיטלקים יצאו חכמים??? מה קורה פההההההה

כוס קפה ב4 שקלים הגדלה בשביל לשתות משהו שהשלפוחית שתן שלי לא יכולה להכיל.

מסך מחשב בגודל של הגרנד קניון ממרחק של חצי מטר.

טלפון שלא נכנס לי לכיס.

רכב שלא יכול לעבור את המחסום של החניון - בדיזינגוב סנטר ממש ראיתי את השומרים רצים אליי בהילוך איטי כאילו שיש לי פצצה ברכב - מתברר שמה שפעם היה נחשב גבוה בטירוף (הגבלת גובה 1.75) היום לא מעביר רכב משפחתי אם הוא SUV פנימה, לתוך אחד הקניונים הכי גדולים בארץ.

וואט דה הל!

שוטו אנשים - תירו חופשי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמרתי שאני מגיע היום למפגש עם איפוסון - לא אמרתי שאני אהיה נייח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האופניים, אתה טועה. לא קשה יותר לפדל ב-29. יש כמה גורמים הרבה יותר קריטיים מקוטר הגלגל.

למשל, הרוחב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי - עברתי משיכוך מלא 26 לזנב קשיח 29 ובקושי הצלחתי להזיז את החארות.

עם הטלפון הקודם שלי במידה והייתי הולך לשחק פינג-פונג והייתי שוכח מחבט - אפשר להסתדר עם הטלפון...

זו ממש תרבות - סטייט אוף מיינד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טלפון. יש לי XS Max, הסיבה שלא הלכתי על הרגיל היא ש95%+ מהזמן אני משתמש בו לכתיבה, קריאה, מיילים וכו. הרבה יותר נוח עם מסך גדול...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי - עברתי משיכוך מלא 26 לזנב קשיח 29 ובקושי הצלחתי להזיז את החארות.

עם הטלפון הקודם שלי במידה והייתי הולך לשחק פינג-פונג והייתי שוכח מחבט - אפשר להסתדר עם הטלפון...

זו ממש תרבות - סטייט אוף מיינד.

כאמור לא קשור לקוטר הגלגל

הכי סביר, אתה לא בכושר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מי מקס - בקושי נכנס לכיס - השתמשתי בו גם בתור הרדיו של הרכב ולכן היה לי נוח במובן הזה אבל בכל מובן אחר - האחיזה שלו היתה לא נוחה בעליל, לנסות לדבר איתו וכל הזכוכית נמרחת על הלחי וכך הלאה.

עכשיו אני עם A70 שהוא עם מסך שנחשב אפילו גדול יותר מהמי מקס אבל העיצוב שלו צר יותר והוא נכנס יותר בקלות לכיס וגם נוח יותר לאחוז בו וזה רק גורם לי להבין שהמי מקס כבר היה גדול (רחב - אוי זה נשמע פשוט רע) בקטע של "מיפא-גר" שזה פיגור בגרמנית צחה.

ולגבי האפניים - בין אם בכושר או לא - עברתי בזמן שעוד רכבתי מ26 ל29 והחוויה היתה פשוט לא טובה - לא היה שינוי ביכולת הגופנית שלי באותו רגע, פשוט לא אהבתי את המעבר במידת הגלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מי מקס - בקושי נכנס לכיס - השתמשתי בו גם בתור הרדיו של הרכב ולכן היה לי נוח במובן הזה אבל בכל מובן אחר - האחיזה שלו היתה לא נוחה בעליל, לנסות לדבר איתו וכל הזכוכית נמרחת על הלחי וכך הלאה.

עכשיו אני עם A70 שהוא עם מסך שנחשב אפילו גדול יותר מהמי מקס אבל העיצוב שלו צר יותר והוא נכנס יותר בקלות לכיס וגם נוח יותר לאחוז בו וזה רק גורם לי להבין שהמי מקס כבר היה גדול (רחב - אוי זה נשמע פשוט רע) בקטע של "מיפא-גר" שזה פיגור בגרמנית צחה.

ולגבי האפניים - בין אם בכושר או לא - עברתי בזמן שעוד רכבתי מ26 ל29 והחוויה היתה פשוט לא טובה - לא היה שינוי ביכולת הגופנית שלי באותו רגע, פשוט לא אהבתי את המעבר במידת הגלגל.

אני מסביר בשלישית, זה לא קשור לקוטר הגלגל. במעבר שינית הרבה פרמטרים. קוטר בגלגל הוא לא זה שמקשה על הדיווש. הוא זניח ביחס לעובי הצמיג ומאפיינים אחרים שלו.

במקסימום, מקשה על ההאצה, ואתה מרוויח שמירת מומנטום עדיפה.

לזנב קשיח, 29 זו התצורה העדיפה לרב המכריע של השימושים והרוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה "גדול יותר" אתה יכול להחליף ברוב המקרים במילה "שופוני". אישית אני מתעב את טרנד הקרוסים ששטף את ארצנו, אתה לוקח תא נוסעים של קטגוריה כלשהי ויוצר מזה רכב בקטגוריית גודל מעל. בסופו של דבר אתה עם רכב גדול מבחוץ אבל קטן מבפנים, כבד יותר ממה שהוא יכול להיות, צורך יותר דלק לעומת מקבילו ה "לא קרוסי" ובעל ביצועים מופחתים.

לגבי טלויזיות- פה אני לא כ"כ מסכים. יש אנשים שקונים גדול כדי שיהיה במה להשוויץ ואז הטלויזיה לרוב תקועה על ערוץ 12 עם איכות שידור שנראית כאילו מישהו השתמש בתפוח אדמה במקום מצלמה, ויש מי שרואה סרטים באיכות גבוהה ורוצה להינות משדה ראיה מלא (חפש תקן THX)

יש לי מקרן בחדר, הסתדרתי על גודל של כ 60" ממרחק 2.5 מטר. לא לצפיה יומית כמובן, אבל לראות ככה סרט זה תענוג.

אז לפעמים יש סיבה, ולפעמים (אפילו רוב הפעמים...), שופוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הולכים נהיים גדולים יותר, מסורבלים יותר, משוגעים יותר ברכיבים סופר מתוסבכים שרק מועדים להתקלקל

אמירה שגויה, רכבים נעשים יותר ויותר אמינים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ אולי בגלל זה אני לא מוכן לקנות הרבה רכבים מתוצרת רנו ניסאן בגלל הגירים הרציפים שלהם, וואגיות בגלל אמממ - לא ניכנס לזה, THP בגלל פיח וכך הלאה וכך הלאה - מאוד אמין ה@#$ הזה. טורבו בכל שטות - טרנדים טרנדים טרנדים.

אף אמירה אינה נכונה אם היא מכלילה - נכונה חלקית\שגויה חלקית.

אל תשכח PIANO GLOSS BLACK

היה לי מקרן במרפסת ומסך 150 אינטש - ממרחק של 5-6 מטר לא הצלחתי לראות סרט וממש להנות ולהיות מרוכז - החלפתי בטלוויזיה 65 אינטש ובמצב הזה מהמרחק הזה - סבבה.

בסלון 55 אינטש ממרחק 4 מטר וזה מרגיש פשוט אידאלי. - שמח שלא קניתי 65 אינטש במקרה הזה.

עריכה - ואביב - תשים לב זה במילים - זה בשפה שאתה משתמש - במרחק הזה אפשר להכניס...

השאלה היא למה זה טוב? אתה באמת נהנה מזה? - אני באופן מסויים מרגיש שיש הרבה מאוד דברים שכבר נעשתה בהם הגזמה והפרופורציות הלכו לאיבוד וזה פחות טוב במקום יותר טוב.

מרגיש כבר שכחברה אנחנו קונים עם העיניים, לא עם הראש.

אה כן - רק מזכיר שזה פוסט פריקה - אני כאן כדי לפרוק :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט זה לקנות מה שאתה צריך, ולא מה שאחרים קונים. וגם לא כל הזמן להסתכל במיקרוסקופ על הדשא של השכן - אם הוא יותר ירוק, כנראה שהוא סינטטי.

לגבי אמינות רכבים - סירייסלי? אתה עם המפלץ שלך מדבר על אמינות? אני אפילו לא יודע איך להתחיל לחשוב על זה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרוק זה סבבה, כל עוד שומרים עם קשר על המציאות.

לדוגמה, המעבר למנועי טורבו הוא הדבר הכי טוב שקרה לשוק הרכב ב 2 או אפילו 3 עשורים האחרונים- אתה מקבל מנוע יעיל יותר, ויכול לכוון את זה או לחיסכון, או לכוח, או לרווח קטן בשניהם.

מצד אחד- המנוע קצת פחות אמין. אבל אף אחד לא באמת צריך מנוע שידפוק כמו שעון 30 שנה, אז אולי אפשר לסבול את זה.

מצד שני- חזק יותר, חסכוני יותר, פולט פחות מזהמים. win-win-win.

פיאנו גלוס זה גימור שברא השטן וצריך לחלוף מהעולם הזה בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...