Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות ה"יש לך את זה ביותר גדול?" - פוסט פריקה

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פאק עוד פעם ירית בבגירה?! אמרתי לך אני זריז

וכאשר רכשתי את הקרייזלר - הדבר האחרון עניין אותי זה אמינות :roflmao:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ אולי בגלל זה אני לא מוכן לקנות הרבה רכבים מתוצרת רנו ניסאן בגלל הגירים הרציפים שלהם, וואגיות בגלל אמממ - לא ניכנס לזה, THP בגלל פיח וכך הלאה וכך הלאה - מאוד אמין ה@#$ הזה. טורבו בכל שטות - טרנדים טרנדים טרנדים.

אף אמירה אינה נכונה אם היא מכלילה - נכונה חלקית\שגויה חלקית.

אל תשכח PIANO GLOSS BLACK

היה לי מקרן במרפסת ומסך 150 אינטש - ממרחק של 5-6 מטר לא הצלחתי לראות סרט וממש להנות ולהיות מרוכז - החלפתי בטלוויזיה 65 אינטש ובמצב הזה מהמרחק הזה - סבבה.

בסלון 55 אינטש ממרחק 4 מטר וזה מרגיש פשוט אידאלי. - שמח שלא קניתי 65 אינטש במקרה הזה.

עריכה - ואביב - תשים לב זה במילים - זה בשפה שאתה משתמש - במרחק הזה אפשר להכניס...

השאלה היא למה זה טוב? אתה באמת נהנה מזה? - אני באופן מסויים מרגיש שיש הרבה מאוד דברים שכבר נעשתה בהם הגזמה והפרופורציות הלכו לאיבוד וזה פחות טוב במקום יותר טוב.

מרגיש כבר שכחברה אנחנו קונים עם העיניים, לא עם הראש.

אה כן - רק מזכיר שזה פוסט פריקה - אני כאן כדי לפרוק :-P

בוודאי שאני נהנה מזה. ברגע שאתה מתרגל לגודל של הטלוויזיה אתה לא יכול לרדת.

בחדר שינה שמתי OLED 55" במרחק של 1.8 מטר (לפני סיום קו המיטה), פשוט מדהים, נהנה מכל רגע.

בסלון יש 60" למרחק של 3.5 מטרים וזה פשוט קטן מדי, אני מתקשה לראות שם משהו.

רוב תושבי הבית מסכימים שלמרחק הזה 77" היה הרבה יותר אידיאלי (לסלון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה עם piano gloss black?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה טרנד שדוחפים בכל מקום וכל פינה אבל כאן אין בעיה במובן של גדול מידי - סתם טרנד - לא קשור, היה לי בראש - פרקתי :shock:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה, וגם זה בערבון מוגבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אופניים - אתה סתם לא בכושר. אין שום בעיה עם 29 אינץ', נהפוך הוא.

לגבי חתך נמוך ברכבים מן השורה - צודק בהחלט.

לגבי המסכים - הרגלתי את הילדים (!!!) לצפות רק בחשיכה ובווליום גבוה יחסית, כדי שיקלטו את הסרטים בצורה מיטבית, ההפך הגמור מטלוויזיה מרצדת על ניוטרל.

פלזמה 42 אינץ' עם מרחק צפייה בין 120 ס"מ ל-150 ס"מ...

מסך אמור למלא את כל שדה הראייה שלך, והסאונד אמור להיות קרוב ככל האפשר לכוונת הבמאי (היקפי עם כל התדרים).

בקיצור, אל תתעסק עם השרוטים פה בפורום :wink:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו פורנו - אם לא מושיבים את המסכנה על ברז כיבוי - היא כנראה לא טובה במיטה - טוב נו.. כאן אני לא ממש מתלונן - אבל הבנתם אותי :-P

/QUOTE]

מה בדיוק הבעיה עם הרזי כיבוי האש?

אם תיתן יותר פרטים אין בעיה למצוא את הדגם הכי מתאים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין דבר כזה טלויזיה גדולה מדי. אין. אין! אני זוכר איך בתיכון הורים של חבר קנו פלזמה 42״ וזה פוצץ לנו את המוח, היום זה נראה כמו מסך מחשב. יש לי בבית 70״ ואני מתבאס שלא רכשתי 75״ כוסאומאומו

2. 29 אינטש זה מדהים, במיוחד לרוכב גבוה, יש וויכוחים ע״ג וויכוחים (ע״ג וויכוחים) אבל כמעט ואין עוררין שלרוכב הגבוה שלא עושה דאונהיל, 29״ זה הרבה יותר קרוב לסוויטספוט מאשר 26.

3. בגדול אני חושב שהבעיה שלך היא לאו דווקא עם ״תרבות היש לך ביותר גדול״, אלא עם ההתחדשות והשינוי - אבולוציה. ״פעם היה טוב יותר״ זה משהו שכולנו אוהבים לומר, זה טבעי.

4. הא כן, הפופקורן בארה״ב מפגר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תרבות "יש לך את זה ביותר גדול" אלא התפתחות טכנולוגית של מוצרי צריכה. במחיר שפעם קנו טלוויזיה 37 אינץ' היום קונים 70 אינץ' וזה פשוט נהדר.

היום יש בעיה הפוכה פיצ'רים מתקדמים לא מגיעים לגדלים "קטנים" יותר. לדוגמא FLAD ו-120Hz נכנסים רק לגדול 55 אינץ' ומעלה של סדרה מסוימת בזמן שגודל 43 אינץ' ו-49 הרבה יותר בסיסי.

ASUS ו-ACER הכריזו על מסכי מחשב גיימרים בגודל 43 אינץ'. פעם זה היה גודל של טלוויזיה בסלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלת נקודה מעניינת.

אני חושב שאנחנו גדלנו בדור שבו כל הזמן היינו צריכים ורגילים לשדרג דברים. מי שנולד בשנות השמונים זוכר היטב -

XT --> AT --> 286 --> 386 --> 486 --> Pentium

כל כמה שנים היית צריך לשדרג, ואם לא - יכלת לשכוח אפילו מלהריץ Excel...

עוד דוגמא היא שוק הרכב - קח את הרכב הממוצע לפני 30 שנה - סובארו DL נניח -

קרבורטור (כאב ראש...), הצתה מכאנית עם דיסטרביוטור, בד"כ אין מזגן (התקנה מקומית, מישהו?), אין חלונות חשמל. כל כניסה לשלולית, הרכב נכבה.

לעומת זו, קח רכב יוקרה מאותם שנים - מרצדס S Class - ואתה מקבל -

הזרקת דלק רב נקודתית, הצתה חשמלית, מזגן מקורי, חלונות חשמל - מה שנמצא היום ב-95% מהמכוניות! (כמובן שלמרצדס יש עוד פינוקים... אני לא מזלזל).

יוצא שבאמת שילמת יותר על המרצדס, אבל קיבלת מוצר יותר איכותי ואמין לשימוש יום-יומי.

כנ"ל לגבי מסכים, מכשירים ניידים, טבלטים, מודמים וכו' - חויבנו לשדרג, או שנשארנו מאחור.

אבל בכמה שנים האחרונות, דברים השתנו ובאמת לא צריך לשדרג דבר בשביל לחיות טוב.

אני מסתובב עם לאפטופ שמריץ מעבד i5 בן 8 שנים, ועוד היד נטויה.

הטויוטה קאמרי שבבעלותי כנראה תהיה יותר אמינה ממרצדס S קלאס מאותו שנתון,

ובאמת אין לי שום צורך לשדרג את הטלפון אנדרויד שברשותי או של אשתי.

הפסקה האחרונה מציבה בעיה רצינית מאוד עבור חברות של מוצרי צריכה.

מה יגרום לי לרצות לשדרג את הלאפ-טופ שלי כל עוד שהוא לא מת?

מה יגרום לי לשדרג את הקאמרי בעוד שנתיים וחצי שיגמר הליס?

מה יגרום לי לרצות לרכוש טלפון נייד חדש, אם הנוכחי לא שבק חיים?

כל יצרן עם השטיק שלו. בד"כ ככל שהמספר שמשוייך למוצר בעל ערך גבוה יותר, כך המוצר משדר יותר יוקרתיות ויכול להימכר יקר יותר.

אחרי הכל זה שוק חופשי - תעשה את החשבון אם זה מתאים לך או לא.

כל עוד שהם לא מגבילים לי את מהירות המעבד עקב סוללה שנמצאת בשימוש תקופה ארוכה (ע"ע אפל), אין לי בעיה עם זה - שינסו למכור מה שהם רוצים, אני לא קונה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...