Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סטוניק LX - מנוע ליטר טורבו

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא מובן מאילו שהוא ימלא את יעודו בכל אספקט, לכן אני חושב שאלנטרה עדיפה מהם.

בוא לא נשכח ש3 הרכבים נמצאים בקטגוריה משלהם והאלנטרה עליונה, אם המחיר לא מדבר SO TAKE IT.

MAX לא יודע מה איתך אבל זה הרכב שאני הכי נהנה בו מכל מה שאני נוסע פה בציי, ללא ספק הרכב הבא שלי.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט ליתרון הגודל (לא כולם אוהבים אוטו גדול) איזה עוד יתרון יש לאלנטרה? חטיבת הכוח שלה נחותה ומיושנת יותר, ותא מטען של סדאן, יהא נפחו אשר יהא, נוח פחות לשימוש מאשר האצ'בק.

MAX לא יודע מה איתך אבל זה הרכב שאני הכי נהנה בו מכל מה שאני נוסע פה בציי, ללא ספק הרכב הבא שלי.

נהגת פעם במכוניות מהנות באמת?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען אתה אמרת, סדאן יותר נוח להכניס דברים לעומק התא (יש יותר נפח), להאצ' להכניס, כל דבר לגופו ולאישו ולעניינו.

חטיבת הכוח מיושנת על הנייר, בפועל פועלת נהדר, שקטה וסופר חלקה (יתרון לפקקים),יש תקשורת טובה בין המנוע לגיר ויש גם מצב ספורט שמשנה את התגובה באופן מורגש לטובה.

עניין הנוחות הוא גם צד חזק באלנטרה (מתלים, מושבים, בידוד רעשים) , אחת הסיבות הטובות למה כדאי לבחור בה.

מאובזרת טוב גם עם מערכת בטיחות מקורית.

אחלה מזגן.

מרווחת יותר בעלת תא מטען גדול יותר אמרנו.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא מטען אתה אמרת, סדאן יותר נוח להכניס דברים לעומק התא (יש יותר נפח), להאצ' להכניס, כל דבר לגופו ולאישו ולעניינו.

חטיבת הכוח מיושנת על הנייר, בפועל פועלת נהדר, שקטה וסופר חלקה (יתרון לפקקים),יש תקשורת טובה בין המנוע לגיר ויש גם מצב ספורט שמשנה את התגובה באופן מורגש לטובה.

עניין הנוחות הוא גם צד חזק באלנטרה (מתלים, מושבים, בידוד רעשים) , אחת הסיבות הטובות למה כדאי לבחור בה.

מאובזרת טוב גם עם מערכת בטיחות מקורית.

אחלה מזגן.

מרווחת יותר בעלת תא מטען גדול יותר אמרנו.

נפח משני בתא מטען, נדירים המקרים בהם הוא מנוצל במלואו ובחפצים גדולים, כמו עגלת תינוק או מזוודה, קלות ההעמסה חשובה הרבה יותר.

לגבי היתר - ההערכה שלי היא שהבסיס ההשוואתי שלך מצומצם יחסית, ולכן אלה דעותיך.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי להוסיף את עניין איכות החומרים שעדיף גם הוא.

לגבי רכב שנהנתי בוא לצורך כיוף אז כן, בציי ליסינג אין לך משהו שמיועד למסלול מירוצים אז זה לא לעניין.

מקס המזדה פלפלית יותר אין ספק, אבל רועשת יותר ופחות נוחה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לאחר בדיקה אין אופציה לקבל מחברת הליסינג בעבודה את הארונה ואת הקקטוס.

נשארו בחירות מאוד יבשות כמו

סטוניק LX 1.0T

סוזוקי בלנו

יונדאי אלנטרה

בדקתי על סטוניק ועל פניו היא אמנם בישיבה נמוכה יותר מהארונה וקקטוס ואכן נופלת מהם בהרבה פרמטרים (כמו מומנט) אבל הרכב דווקא באבזור בטיחות אקטיבי מאוד מכובד ביחס לציי הרכב.

מישהו יכול להמליץ?

אתה צודק בעניין הבטיחות של הסטוניק, מבין הרכבים הכי מאובזרים ומנוע מתאים לדגם. לא הייתי מתלבט , אחלה אופציות נתנ לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרו את זה לפני אבל מבין האופציות שננת הסטוניק עדיפה.. מבחינת איבזור בטיחות היא פצצה ויש לך פה שילוב מעולה של מנוע חזק וחסכוני עם מרכב קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרו את זה לפני אבל מבין האופציות שננת הסטוניק עדיפה.. מבחינת איבזור בטיחות היא פצצה ויש לך פה שילוב מעולה של מנוע חזק וחסכוני עם מרכב קל.

תרשה לי לתקן אותך, הסטוניק לדרישות שלו כן, מבניהם ממש לא.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...