Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אוטומטי לזוג עד 40K

dorigi
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אשתי ואני מחפשים רכב חדש וממש נודה על עזרתכם!

- עד 40,000 ש״ח

- גיר אוטומטי

- נסיעה משוערת של 4000 ק״מ בשנה

- רכב עד אורך 4 מ׳ (גרים בת״א)

- תא מטען שיכיל עגלת תינוק ביום מן הימים

- אנחנו ניסע עם הרכב עד שימות, אז אין משמעות לשמירת ערך, אך יש משמעות גדולה להוצאות אחזקה (טיפולים, ביטוח) נמוכות

- רכב בטיחותי (4 כוכבים זה סבבה, לא צריך להיות טנק)

- לא חובה רכב ״כיפי לנהיגה״ דוגמת טורבו וכדומה

עד כה עלו בחכתנו מספר אפשרויות:

- קיה ריו 5 דלתות, 2014-2015

- יונדאי i20, שנת 2014-2015

- ניסאן נוט, 2015

- סוזוקי SX4, שנת 2014

לגבי הונדה ג׳אז, שמענו על בעיות קרינה שנובעות מהבטריה ובעיקר משפיעות יושבי המושב האחורי, אז אם אתם ממליצים - אשמח להתייחסות לנושא

תודה רבה ומקווה שהמידע יעזור לכם לעזור לנו! :-)

חמישי שמח

דורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מכיר את המשפחתיות כמו הsx4 או הנוט אבל בין היונדאי לריו הייתי מעדיף את הריו.

היא מרווחת יותר, לגבי תא מטען זה מאוד תלוי גם בעגלה, למשל באיביזה עגלה יחד עם אצבטיה נכנסת אבל אין יותר מקום לכלום.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אלו הייתי בוחר ב-sx4. מכלולים פשוטים ומוכחים, בלי בעיות ידועות (בניגוד לקוריאנית שהן לא חפות מתקלות, גם אם לא יקרות או מורכבות לתיקון).

הנוט הגיעה ב-2015 בדגם חדש, עם מנוע שקיים רק בדגם הזה (בארץ), עם מגדש על. מכיוון שהרכב לא נפוץ בכלל והמנוע לא קיים בשום דגם אחר, האמינות שלו לא ממש ברורה כרגע. במחשבה של תחזוקה לטווח ארוך, הייתי נמנע.

הייתי בוחן במקביל גם טויוטה ספייס וורסו, אם כי בנסועה כל כך נמוכה לא בטוח שהיתרון העיקרי שלה (חיסכון) יבוא לידי ביטוי ומצדיק ירידה בשנתון.

לגבי הג'אז, אם דיברו איתכם על קרינה כנראה שמדובר על ההיברידית; יש גם ג'אז רגילות, שבהן אין שום קרינה מעבר לכל רכב סטנדרטי אחר. גם הקרינה בהיברידית לדעתי הצנועה היא לא משהו לפחד ממנו, אבל אני לא ממש מבין בתחום מצד אחד, ולא רואה שום סיבה למישהו שנוסע 4,000 ק"מ בשנה לקנות רכב היברידי מצד שני (מה גם שהמנגנון ההיברידי בג'אז הרבה פחות מוצלח מהמקביל לו בטיוטה, ובכלל זה רכב מעט מיותר).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...