Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד מתי יהרגו אנשים שעוצרים בצד הדרך?! (התאונה המזעזעת של היום)

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכלתי שלא להזדעזע מהתאונה שקרתה היום באשדוד של אם ובנה התינוק שעצרו בצד הדרך ומשאית מחצה אותם למוות:

935891815100098640360no.jpg

אני באמת לא מבין למה זה קורה שוב ושוב ושוב כל כך הרבה פעמים ובמשך שנים.

קודם כל לא מבין את זה מהצד הנפגע, הרי מרוב שזה מקרה שחוזר על עצמו סטטיסטית בצורה כזו חריגה אני מתאר לעצמי שכולנו מודעים לכך שזה מלכודת מוות להשאר בתוך רכב סטטי לצד הכביש ושחובה להתפנות ממנו עד שיגיע גרר לחלץ אותך, ועדיין, אנשים עדיין ממשיכים בצורה עיקשת להתקע שם, למרות כל האזהרות וכל אינספור התאונות שקרו במשך השנים, גם מבלי להבין איך זה קורה רק מעצם המודעות הגדולה שנהיתה כלפי התאונות האלו הייתי מצפה שבשלב הזה אנשים כבר ידעו לברוח משם.

אבל גם מהצד הפוגע, למה כל כך הרבה פעמים כלי רכב סוטים לעבר מפגע בצד הדרך? אני נוסע כבר לא מעט זמן ואני נתקל בכל יום ברכבים תקועים או שעצרו בצד הדרך ובחיים לא הייתי אפילו קרוב לסטות לכיוונם, למה זה ממשיך לקרות ומי הם האנשים שעושים את הטעויות האלה?

זה מרגיש כבר ברמה של מזל רע או חוק מרפי שסטייה הזוייה שכזו תמיד קורית כשיש על הדרך גם רכב/ אדם שעומד שם.

מתנצל אם הנושא חסר פואנטה אבל המוות הזול והכל כך לא הכרחי הזה פשוט מתסכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני באמת לא מבין למה זה קורה שוב ושוב ושוב כל כך הרבה פעמים ובמשך שנים.

תאונות מסוג זה נדירות ביותר ומתרחשות בתדירות אפסית.

מה שקורה בתדירות הרבה יותר גדולה זה שמישהו מגזים בצורה חריגה לגבי נושא כלשהו שהופיע בחדשות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון, בתודעה שלי נצרבו כבר המון תאונות מהסגנון הזה ומה שמתסכל זה שהן מאוד קלות למניעה ועדיין הן קורות בתדירות מספיק גבוהה שזה לא ימחק מהתודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונות מסוג זה נדירות ביותר ומתרחשות בתדירות אפסית.

מה שקורה בתדירות הרבה יותר גדולה זה שמישהו מגזים בצורה חריגה לגבי נושא כלשהו שהופיע בחדשות.

לפי מה שנאמר בערוצי החדשות, מתחילת השנה 5 הרוגים ו100 פצועים בתאונות מסוג זה.

מדובר פה על עשרות תאונות כאלו.

עדיין נדיר ביותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעסק בפלאפון וסטה מהנתיב בלי לשם לב , הרכב היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון , טרגדיה.

לא בדקתי סטטיסטיקות אבל זכור לי מקרה מסוג זה בעבר , בהחלט יש מודעות לסכנה בעצירה בשולי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדרך הביתה

רכב תקוע בשוליים של כביש מהיר צמוד לגדר הפרדה

האמא הנהגת לבושה באפוד כחוק עומדת על הכביש לצד הרכב

הילדים יושבים בתוך הרכב

חוסר אחריות משווע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא מבין את זה מהצד הנפגע, הרי מרוב שזה מקרה שחוזר על עצמו סטטיסטית בצורה כזו חריגה אני מתאר לעצמי שכולנו מודעים לכך שזה מלכודת מוות להשאר בתוך רכב סטטי לצד הכביש ושחובה להתפנות ממנו עד שיגיע גרר לחלץ אותך, ועדיין, אנשים עדיין ממשיכים בצורה עיקשת להתקע שם, למרות כל האזהרות וכל אינספור התאונות שקרו במשך השנים, גם מבלי להבין איך זה קורה רק מעצם המודעות הגדולה שנהיתה כלפי התאונות האלו הייתי מצפה שבשלב הזה אנשים כבר ידעו לברוח משם.

בחדשות נאמר היום שהרכב עמד בכביש שרות שהכניסה אליו למשאיות אסורה. לא הייתי ממהרת לשפוט כי דווקא נשמע שהם פעלו בצורה נכונה.

אבל אצלנו במדינה נהגי משאיות ממשיכים לצבור עבירות תנועה ונשארים על הכבישים...

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד האטראז' הזה.

זאת התהיה שעברה לי בראש גם, מצד שני לא חושב שקורולה/מאזדה 3/ כל רכב משפחתי-סופר מיני היה יוצא מזה בצורה אחרת.

תאונה עם משאית הופכת את הרכב השני לכמעט חסר משמעות בגלל הפרשי המשקל המשמעותיים.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת התהיה שעברה לי בראש גם, מצד שני לא חושב שקורולה/מאזדה 3/ כל רכב משפחתי-סופר מיני היה יוצא מזה בצורה אחרת.

תאונה עם משאית הופכת את הרכב השני לכמעט חסר משמעות בגלל הפרשי המשקל המשמעותיים.

אני חושב על זה שכל סנטימטר במעיכה היה יכול לשנות את המצב, בידיוק כמו התיאוריה של מרחק עצירה של צמיגים.

האטרא'ז הזה מלכודת מוות, כל תאונה קטנה איתו או אפילו נשיקה נראה כמו תאונה רצינית עליו, בזמן שלרכב האחר הנזק יהיה פחות משמעותית.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שנאמר בערוצי החדשות, מתחילת השנה 5 הרוגים ו100 פצועים בתאונות מסוג זה.

מדובר פה על עשרות תאונות כאלו.

עדיין נדיר ביותר ?

במדינה בה חיים מעל שמונה מיליון בני אדם, התשובה היא כן - נדיר מאוד. למשל, מחלה שממנה נפטרים 10 ישראלים בשנה היא מחלה נדירה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כנראה בגלל החום, האשה והילד נשארו ברכב?

הסטיה, ככל הנראה התעסקות מיותרת בפלאפון וכו'

מוות מיותר...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרי לחלוטין, משאית בתנועה מכפילה ומשלשת את משקלה ( תלוי מהירות כמובן ) ביחס לרכב העומד ללא תנועה. כל מכונית בסדר הגודל הזה ( הבדלי האורך בין אטראז' למכוניות כמו אלו שהזכרת, זניחים בכל הנוגע לתוצאות המפגש הקטלני הזה ), היתה נפגעת באורח דומה. לבכות, פשוט לבכות, כמה משפחות וכמה חיים נהרסו בגלל חתיכת אידיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...