Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נהג חדש וצעיר - אובד עצות

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני כחודש לערך קיבלתי את רישיון הנהיגה לאחר 7 שנים מייאשאןת שחיכיתי לתשובות הוועדות הרפואיות(אפילפסיה) ועברתי טסט ברוך השם.

כרגע אני בן 23, וקיבלתי רכב מאזדה 3 2008.

אני מחפש ביטוח כבר שבועיים והמחירים הזויים, מ-6 אלף ש״ח ל11,000 ש״ח לערך.

החברות טוענית ל״עבר ביטוחי״ שלא הגיוני - כי לא היה בידי רישיון נהיגה מעולם.

האם יש דרך להוזיל את המחירים? האם אתם ממליצים על חברה מסויימת?

ביטוח ישיר הציעו לי על ביטוח חובה + צד ג׳ (ללא כלל הכיסויים, שמשות פנסים וכו׳) 6045 ש״ח במקום 6400 ש״ח.

אשמח לחוות דעתכם אני רוצה לסיים עם הביטוח ולעלות על הכביש בצורה רגועה וחוקית כמובן.

תודה!

אגב - במידה וזה לא מתאים לפה אשמח להפנייה לאיפה כן, קראתי את החוקים אך לא מצאתי פורום שמיועד אך ורק לשאלה זו.

תודה ויום נעים, דויד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אפשרות כזאת

אתה גם נהג חדש וגם ללא עבר ביטוחי כלשהו..

גם אם כרגע אתה צריך רק ביטוח צד ג' ללא מקיף כנראה הפרמיות שיציעו לך יהיו גבוהות בגלל 2 הסיבות האלו

צריך לעשות שיקול אם העלות של הרכב והביטוח כדאית לך - אם לא אולי שווה להוסיף אותך לביטוח של הרכב המשפחתי ולצבור עליו נסיון ובעוד שנתיים להיות מבוטח עצמאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אפשרות כזאת

אתה גם נהג חדש וגם ללא עבר ביטוחי כלשהו..

גם אם כרגע אתה צריך רק ביטוח צד ג' ללא מקיף כנראה הפרמיות שיציעו לך יהיו גבוהות בגלל 2 הסיבות האלו

צריך לעשות שיקול אם העלות של הרכב והביטוח כדאית לך - אם לא אולי שווה להוסיף אותך לביטוח של הרכב המשפחתי ולצבור עליו נסיון ובעוד שנתיים להיות מבוטח עצמאית

הבעיה היא שאין רכב משפחתי בבית מבוטח(רק רכבי חברה).

המאזדה היא הרכב היחיד הפרטי והוא אישי שלי.

בכל מקרה מה היית ממליץ? ביטוח חובה כמובן שחובה אבל צד ג׳ גורם לי לחשוש מאוד כי הכסף לא כל כך ישחק פה תפקיד אם אני אכנס ברכב יוקרה ויעשה נזק לצד שלישי.

בכל מקרה - האם הביטוח מתחיל להוזיל עצמו כשאין את הצוות ׳נהג צעיר׳?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד ג' ניתן לעשות היום עד 2 מיליון ש"ח הפער בינו לבין כיסוי למיליון ש"ח לא גדול כי הסיכוי שתפגע באיזו פרארי ותגרום לה לטוטל לוס הוא קטנטן.

ואחרי שתהיה נהג ותיק הביטוח מוזל משמעותית. גם כשתגיע לגיל 24 הוא מוזל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הסידור הביטוחי של הרכבי חברה אצלכם, אצלי כל מי שקרוב משפחה מדרגה ראשונה מבוטח אוטומטית בלי תוספת תשלום, כולל נהג צעיר וחדש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, תפנה לסוכן ביטוח ולא לחברה הביטוח. הסוכן הביטוח ימצא לך דרך להוזיל ביטוח.

אישית קיבלתי מחיר מצויין מסוכנות אמינות ביטוח מרחובות. הפרש של 2000שח בין המחיר שקיבלתי בביטוח ישיר.

תרים טלפון ותברר.

אבל המחרים יהיו קרובים למחיר של ביטוח ישיר. המחיר גבוה כי סטטיסטית נהגים צעירים עושים יותר תאונות.

עדיף לקחת רכב של ההורים ולעשות ביטוח בשירביט או פניקס ביטוח עם הגבלת קילומטראז ליום.

כי אתה גם ככה לא נוסע כל יום אז זה יוזיל עלויות.

ובנוסף תעשה מקיף, ההפרש בין מקיף לצד ג' לא משמעותי אבל מכסה גם את הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הסידור הביטוחי של הרכבי חברה אצלכם, אצלי כל מי שקרוב משפחה מדרגה ראשונה מבוטח אוטומטית בלי תוספת תשלום, כולל נהג צעיר וחדש

פות"ש רוצה לבטח את רכבו הפרטי

לכן מה הקשר בין זה לבין ההודעה שלך.:shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד ג' ניתן לעשות היום עד 2 מיליון ש"ח הפער בינו לבין כיסוי למיליון ש"ח לא גדול כי הסיכוי שתפגע באיזו פרארי ותגרום לה לטוטל לוס הוא קטנטן.

ואחרי שתהיה נהג ותיק הביטוח מוזל משמעותית. גם כשתגיע לגיל 24 הוא מוזל

אני האמת מתחיל להירתע מהביטוח ולא לעשות צד ג׳ אבל הפיד משתלט.

580 ש״ח לחודש זה הוצאה כבדה, הרכב יהיה בשימוש יום יומי אבל לא כזה שיצדיק את המחיר ההזוי.

מתלבט מה לעשות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, תפנה לסוכן ביטוח ולא לחברה הביטוח. הסוכן הביטוח ימצא לך דרך להוזיל ביטוח.

אישית קיבלתי מחיר מצויין מסוכנות אמינות ביטוח מרחובות. הפרש של 2000שח בין המחיר שקיבלתי בביטוח ישיר.

תרים טלפון ותברר.

אבל המחרים יהיו קרובים למחיר של ביטוח ישיר. המחיר גבוה כי סטטיסטית נהגים צעירים עושים יותר תאונות.

עדיף לקחת רכב של ההורים ולעשות ביטוח בשירביט או פניקס ביטוח עם הגבלת קילומטראז ליום.

כי אתה גם ככה לא נוסע כל יום אז זה יוזיל עלויות.

כיצד אני מוצא סוכנים פרטיים?

ניסיתי את wobi האמת, אך ללא הצלחה כי המחירים עדיין - הזויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סוכנים שנותנים מחירים טובים, תנסה את סוכנות ביטוח בשם "אמינות" שנמצאת ברחובות.

תרים טלפון אליהם ותשאל מה אפשר לעשות כי אתה נהג צעיר וללא עבר ביטוחי וכו וכו, ואיזה מחיר הם יכולים לתת לך.

אני לא מייצג את סוכנות הביטוח הזאת ולכן רק ממליץ להרים טלפון ולברר מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש בין מקיף לצד ג' הוא הכי משמעותי שיש ומתבטא באלפי שקלים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האמת מתחיל להירתע מהביטוח ולא לעשות צד ג׳ אבל הפיד משתלט.

580 ש״ח לחודש זה הוצאה כבדה, הרכב יהיה בשימוש יום יומי אבל לא כזה שיצדיק את המחיר ההזוי.

מתלבט מה לעשות..

עזוב את הפרארי. תגרום טוטאל לאיזה מאזדה 3 לא חדשה, ותדרש לשלם 100,000 ש"ח. תוכל לעמוד בכך?

יש הוצאות חיוניות. ביטוח צד ג' הוא אחת מהן. האופציה השניה היא לוותר על הרכב ולהמתין לגיל 24, שבו מחיר הביטוח יורד (אם כי עדיין תשלם על העדר עבר ביטוחי).

דרך אגב, האם אתה מסוגל לספוג את אבדן הרכב שלך? כי אם לא, יהיה עליך לרכוש ביטוח מקיף. יקר, אבל חשוב על מקרה בו תוותר עליו ותהיה מעורב בתאונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הפרארי. תגרום טוטאל לאיזה מאזדה 3 לא חדשה, ותדרש לשלם 100,000 ש"ח. תוכל לעמוד בכך?

יש הוצאות חיוניות. ביטוח צד ג' הוא אחת מהן. האופציה השניה היא לוותר על הרכב ולהמתין לגיל 24, שבו מחיר הביטוח יורד (אם כי עדיין תשלם על העדר עבר ביטוחי).

דרך אגב, האם אתה מסוגל לספוג את אבדן הרכב שלך? כי אם לא, יהיה עליך לרכוש ביטוח מקיף. יקר, אבל חשוב על מקרה בו תוותר עליו ותהיה מעורב בתאונה.

על ביטוח מקיף אני מוותר מראש, המחיר עליו יהיה הרבה מעל המחירון המקורי של הרכב ולא שווה לטווח של שנה אפילו.

אבל כן, לאחר קצת מחשבה בנושא והתגובות פה אני מבין שכן כדאי להשקיע את ה500 ש״ח בחודש על חובה וצד ג׳.

חבל על הכסף במקרה של תאונה אפילו הכי קטנה, תודה על הייעוץ אנשים טובים.

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש רוצה לבטח את רכבו הפרטי

לכן מה הקשר בין זה לבין ההודעה שלך.:shock:

לפעמים צריך לקרוא בין השורות, יכול להיות שדרך טובה זה לצבור עבר ביטוחי על רכב החברה שפות"ש ציין שיש בבית:

הבעיה היא שאין רכב משפחתי בבית מבוטח(רק רכבי חברה).

המאזדה היא הרכב היחיד הפרטי והוא אישי שלי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ייעשה ברכב שרכש

יעמיד על בלוקים 3 שנים.

ואין מי שקורא בין השורות טוב ממני.

הצעתך לא ענתה לפות"ש שרוצה לנסוע על רכבו הפרטי מבוטח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...