Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט ברכישת פיג'ו 2008 יד שניה

aloner
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתלבט האם כדאי לי לרכוש פיג'ו 2008.

מאוד אהבתי את הרכב והוא מתאים לי בתקציב. העניין הוא שמכרים אומרים לי לא לרכוש רכב צרפתי בגלל שהוא לא אמין ותיקוניו יקרים.

האם הדעה הזאת עוד נכונה לרכבים חדשים של פיג'ו?

יש כאן מישהו שיש לו את הרכב ויכול לספר לי איך האחזקה שלו ועלויות הטיפולים השוטפים?

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לדגם מתוח פנים עם מנוע 1.2 או לפני עם מנוע 1.6?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מתלבט האם כדאי לי לרכוש פיג'ו 2008.

מאוד אהבתי את הרכב והוא מתאים לי בתקציב. העניין הוא שמכרים אומרים לי לא לרכוש רכב צרפתי בגלל שהוא לא אמין ותיקוניו יקרים.

האם הדעה הזאת עוד נכונה לרכבים חדשים של פיג'ו?

יש כאן מישהו שיש לו את הרכב ויכול לספר לי איך האחזקה שלו ועלויות הטיפולים השוטפים?

תודה רבה לעוזרים!

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7186&docID=315050&lang=he

הימים האלו חלפו

Sent from my Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לדגם מתוח פנים עם מנוע 1.2 או לפני עם מנוע 1.6?

בפיז'ו, מתיחת פנים לחוד ושדרוג מנועים לחוד.

יש כמות מסויימת של יחדיות עם מנוע 1.2 טורבו לפני מתיחת פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1.2 הרבה יותר נמרץ, וגם אמין יותר, רק רצוי להחליף רצועת טיימינג ב1500 שקל חוץ מזה אין נקודות תורפה ברכב.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

רצועת הטיימינג זאת מחלה במנוע, יש לה נטיה להתפורר, במקרה הפשוט מחליפיםצעושה כולל ניקוי.

יש מקרים שהיה צורך בהחלפת משאבת שמן ולפי מוסך אורן היו מקרים של החלפת טורבו או מנוע.

גם בפורום יש לא מעט מקרים על הידלקות נורית תקלה עקב זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

בינתיים זורקים לך ספיקולציות על דגמים שונים, אך עדיין לא הצלחנו לספק לך תשובה מדוייקת כי לא ברור לנו על איזה דגם אתה מדבר,

בבקשה תגיד מה התקציב שלך, איזה דגם קרץ לך? הידני/רובוטי/אוטומטי؟ , איזה מנוע 1.2/1.2T/1.6/דיזל?

שוב יהיה הרבה יותר קל לכוון אותך ולהמליץ אם תספק את המידע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

בינתיים זורקים לך ספיקולציות על דגמים שונים, אך עדיין לא הצלחנו לספק לך תשובה מדוייקת כי לא ברור לנו על איזה דגם אתה מדבר,

בבקשה תגיד מה התקציב שלך, איזה דגם קרץ לך? הידני/רובוטי/אוטומטי؟ , איזה מנוע 1.2/1.2T/1.6/דיזל?

שוב יהיה הרבה יותר קל לכוון אותך ולהמליץ אם תספק את המידע הזה.

מה שחשוב לי שהרכב יהיה אוטומטי ומנוע בנזין, בין 1.6 ל-1.2 לא קריטי לי.

התקציב 50-60 אלף, ממה שראיתי זה תקציב הגיוני לשנת 2015/2016.

- אם למישהו יש הצעה אחרת לרכב משפחתי קטן עם דלת חמישית (תא מטען שנוח להכניס אליו עגלה) אשמח גם להמלצות אחרות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב50-60 תוכל לקנות רק את ה1.6 עם תיבת ההילוכים AL4 המיושנת, לדעתי עדיף להוסיף עוד עשיריה ולקנות את ה1.2 טורבו מ2017 עם תיבת ההילוכים של אייסן עם 6 מהירויות, רק שבדגם הזה צריך לשים לב לרצועת הטיימינג, הרצועה מתפוררת בחלק מהרכבים, לכן עדיף להחליף אותה כל 3 שנים.

עוד רכבים שכוללים דלת חמישית ומקום לעגלה בנוחות:

הונדה סיוויק סטיישן 2015 דגם tourer.

סוזוקי SX4 קרוסאובר 2015.

פיג'ו 308 סטיישן 2015-2016 (אותו מנוע 1.2T עם נושא רצועת הטיימינג)

קיה סיד סטיישן ויונדאי I30 סטיישן , 2015 - 2016(גיר רובוטי כפול מצמדים, לא בטוח לגבי האמינות, אך ידןע לי שאין תלונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2008 1.2 אטמוספרי, 82 כ"ס, שנת 2014 גיר ידני. קניתי עם 67K ק"מ לפני כמעט שנתיים, היום הרכב עומד על 113K. בסך הכל לא מורכב לטיפולים. חוץ מצמיגים, דיסקים ופחחות (בקטנה) הוחלפו כריות בולמים קדמיות וממיר קטליטי. הכריות עלו סביב ה1000 ש"ח כולל עבודה, הממיר 1800. יש סוג של תקלה סדרתית עם הממירים האלה, עדיף לחפש רכב שבו זה כבר בוצע. לגבי חגורת טיימינג שכולם מדברים עליה - אני מתכוון להחליף בטיפול 120 הקרוב, שזה סטנדרטי להחלפת חגורה בכל רכב בערך, בינתיים אין שום בעיה. באופן כללי מראה אמינות די טובה, חלקים לא יקרים, נפח פנימי טוב מאוד, המנוע לא חזק אבל לחלוטין מספק ודי חסכוני (1:14.7 משולב, ואני לוחץ). אפשר למצוא אותם ב30 אש"ח במצב טוב מאוד, גרסת טורבו תהיה חזקה, חדשה ויקרה הרבה יותר. ל1.6 אוטומטית לא הייתי מתקרב. פנוי לכל שאלה.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב50-60 תוכל לקנות רק את ה1.6 עם תיבת ההילוכים AL4 המיושנת, לדעתי עדיף להוסיף עוד עשיריה ולקנות את ה1.2 טורבו מ2017 עם תיבת ההילוכים של אייסן עם 6 מהירויות, רק שבדגם הזה צריך לשים לב לרצועת הטיימינג, הרצועה מתפוררת בחלק מהרכבים, לכן עדיף להחליף אותה כל 3 שנים.

עוד רכבים שכוללים דלת חמישית ומקום לעגלה בנוחות:

הונדה סיוויק סטיישן 2015 דגם tourer.

סוזוקי SX4 קרוסאובר 2015.

פיג'ו 308 סטיישן 2015-2016 (אותו מנוע 1.2T עם נושא רצועת הטיימינג)

קיה סיד סטיישן ויונדאי I30 סטיישן , 2015 - 2016(גיר רובוטי כפול מצמדים, לא בטוח לגבי האמינות, אך ידןע לי שאין תלונות)

תודה רבה,

אבדוק את הדגמים הנוספים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...