Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהעבודה לזוג+2

borka84
שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הולך לקחת רכב מהעבודה ומתלבט בין 3 רכבים חדשים:

1. טויוטה קורולה היברידית סאן

2. יונדאי איוניק פרמיום (אחרי מתיחת פנים)

3. סקודה אוקטביה 1.5 אמבישן

הקורולה והאיוניק אותו מחיר והאוקטביה יקרה מהן ב 350 שקל לחודש. מעדיף שלא שלא לשם יותר על האוקטביה אבל אם היא באמת שווה את התוספת בעלות אז למה לא...

אני נוסע כ 150 ק"מ ביום (הלוך-חזור משוקלל) ולכן חשוב לי בעיקר שיהיה רכב נוח ומפנק, מאובזר ועם הרבה אחסון. דלק ואמינות לא מעניין אותי. חשוב לי מאוד הנושא של המערכות בטיחות כי אנחנו משפחה עם 2 ילדים קטנים שישבו מאחור בכסאות שלהם בנסיעות משפחתיות. עוד פרמטר מאוד חשוב זה התא מטען - חשוב שיהיה גדול ונוח מספיק להכניס לתוכו לפחות עגלה+אמבטיה וטיולון.

אני יודע שהאוקטביה עונה על הדרישות שלי מצויין אבל השאלה היא האם גם אחת ההיברידות יכולה לעשות את העבודה לא פחות טוב?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לצרכים שלך - האוקטביה כמובן....לטעמי אין פה תחרות.

רק בידוד הרעשים ביונדאי (לא יודע לגבי הקורולה) יגרום לשערות שלך לסמור בנסועה בינעירונית כזאת

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים עם היונדאי רכב סביר מה שכן באמת רועש.

הייתי שבוע עם האוקטביה ולא נפלתי (אני נוסע לפחות 200 ק"מ ביום),

לטעמי לא שווה את ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים עם היונדאי רכב סביר מה שכן באמת רועש.

הייתי שבוע עם האוקטביה ולא נפלתי (אני נוסע לפחות 200 ק"מ ביום),

לטעמי לא שווה את ההפרש.

אם אוקטביה 2019?

אני פשוט רוצה לדעת עד כמה נוח (אם בכלל) לעשות נסיעות ארוכות אם המכוניות האלו? קמים אח"כ עם כאבים או שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן תעננה מצוין לדרישות שהצבת. אני הייתי מתלבט בין היונדאי לטויוטה ומכריע לפי תוצאות נסיעת המבחן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...