Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו לחסרי ממון....

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ושאני אומר חסרי ממון, אני מתכוון ממש חסרי ממון....

ולא הסטודנטים המסכנים שהופיעו בפורום מסויים לאחרונה ורצו אוטו ב-100K....

אפילו לא 30K....וגם לא 10....

אני מדבר על 1000-2000 שקל...

ורגע...רגע....אל תזרקו לי חופשי חודשי לאגד עדיין....

תשמעו על מה אני חשבתי....

נניח ובן אדם יכול לקנות תמורת סכום סמלי....(מאוד....) רכב ישן..._1980...

שאינו במצב נסיעה, כלומר, האוטו לא היה בשימוש הרבה זמן, אבל לא חסרים לו חלקים או משו....

כמה כסף בערך יצטרך אותו אדם להשקיע כדי להחזיר את האוטו לתנועה בכבישי ארצנו...

(האוטו- אודי 80....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם זה תלוי עד כמה המוצג רחוק מלעלות לכביש....

בפורום Ynet מישהו הציע פיז'ו 304 שנת 74, המכונית תימסר או אולי נמסרה חינם (העלות היא כמובן הגרר, ואני מניח גם העברת בעלות).

שלא תחשוב שהכל ורוד פה נכתב במודעה שהיא זקוקה לשיפוץ מנוע

נסה לבדוק דברים בסגנון, למרות שיהיה לך מאוד קשה להסתדר בתקציב הזה......

אם לא אגד, אז דו גלגלי...... זה מה שאני יכול להציע לך!

מקווה שעזרתי במשהו :)

יובל

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות ישנות מאוד שזקוקות לשיפוץ

מכוניות שעברו אי אלו עשרות ידיים והמחירון שלהם במינוס

ולפעמים סתם מכוניות ישנות שדווקא נוסעות אבל לא הרבה(BX, פיאסטה, סוזוקי סוויפט וכו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו ששלומי אמר...אם אתה מחפש לעצמך משהו להגיע מנקודה א' לנקודה ב' ולא איכפת לך איך זה נראה, קנה מכונית ישנה (אך נוסעת) וסע לשלום.

ב 3500~ ש"ח תוכל לקנות סובארו DL 82-83 ידנית, פיאסטה ואולי גם 104 או שרייד.

מכונית ב 1000-2000 ש"ח זו לא יותר מגרוטאה שתזדקק לעוד 3000 שח השקעה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פולו שנת 80 וקצת (לא זוכר במדוייק) ברמה"ש שעומדת למכירה - רוצים עליה 1500 ש"ח

נראית במצב נסיעה (אבל לא ניסיתי לבדוק אם היא באמת יכולה לזוז..), והדגם עצמו נחשב אחלה (היתה לי כזו), ואמין למרות השנים הרבות

אם אתה רוצה - אפשר לדלות מספר טלפון

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעניין טסטים??

אם הוא קונה רכב ישן נגיד שנת 82 הוא לא צריך לעשות פעמים בשנה טסט?? שזה 800 ומשהו לכל אחד (בהנחה שהמכונית עוברת במכה בלי בעיות..)?? זה כבר מייקר את העסק לא

? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה למצוא מכוניות במצב טוב. למשל פיאט 127 וכו', למרות שאם אתה רוצה אוטו "שרק יסע" אז קח סובארו כמו שאיציקן אמר...

אני למשל קניתי לפני כמה חודשים פורד אסקורט מארק 2 שנת 79 1300במצב מעולה ביחס לשנים האלה מהרבה מכוניות (למשל לא תמצא במחיר הזה פג'ו 104 שלא תעלה לך כמה אלפי ש"ח לשנה), האוטו אמין מאוד, ובעל מכלולים פשוטים מאוד, 99% מהטיפולים ניתנים לעשיה לבד בבית בלי יותר מדי ידע מכונאי וקצת עזרה מחברים (כמו איציק הTUNER שלי...) . הבעיה היא שהרכב הזה נדיר, למרות זה אני רואה שמאז שקניתי הביקוש לרכב הזה עלה במאותאחוזים.... לפחות בפורומים האלה...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאתה צריך אישור מוסך מורשה = לכל טסט, התשלום הוא 170 ש"ח. ואל תדאג בדרך ימצאו לך כמה דברים שלא פועלים....

בקשר לביטוח כל עוד הרכב הוא לא אספנות ביטוח חובה הוא עפ"י נפח מנוע וכמו של רכב חדיש יותר (עד החלת הרפורמה), וצד ג' הוא צד ג'. רכב אספנות גובה ביטוח החובה הוא 25% מביטוח חובה לרכב רגיל, וצד ג' מופחת גם הוא, שני אילו בתמורה לאי תנועה בין 7-9 בבוקר בימי אמצע שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פירסמתי כאן ביאנקי.....לא אוכלת דלק ( מנוע 1000 ו 5 הילוכים , בלי משקל.....) ב 1500 ש"ח !!!!! ועוד יד ראשונה :!: אמנם אני משוחד כי היא שייכת לדודה.......אבל היתה לי כזאת ( רק עם סאן רוף.....ותאמינו או לא ....מקורי ! ) מחוץ לעיר במדידה היא אכלה 1 ל 23 . 42 ש"ח מחדרה לקרית גת , הלוך ושוב ....( אך....היו ימים.....) לי בכל מקרה 0 תקלות....( הרכב היה אצלי רק 4 חודש....אבל נסע 9000 ק"מ )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מחברי קנה לפני שנה NSU נוסעת שנת 69, עלתו לו 1,000 ש"ח. הקטע הוא, שבעלי NSU בארץ כל כך מחוברים, שהם מיד יודעים היכן יש גרוטאה שאפשר לפרק ממנה חלקים, ותוך שעה כולם עליה.

בסה"כ, הוא שיפץ אותה למצב נסיעה עם כל הקישוטים בעוד איזה 2,000 ש"ח.

הבעיה, שבכל פעם שהוא מעביר טסט (היו שתיים עד עכשיו) הוא מפסיד יומיים עבודה להעביר אותה...

לא ממש עסקה כלכלית, כמובן, יש לו עוד שתי מכוניות...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיציק טען שאני זקוק לקב"ן.

הקניה הייתה רנו-9 שנת יצור 82' מנוע 1100.

סכום הקנייה 2K.

מכונית במצב חיצוני מעולה.

רשימת המכולת במשך כשנה ומחצה:

(1)גיר+מצמד+מחזירי שמן.

(2)אלטרנטור+רצועות.

(3)דש בורט.

(4)ריפוד גג.

(5)ניקוי מאייד.

(6)משאבת מים+צינורות ראשיים+ניקוי מע' כללי.

(7)טיפול 10K מלא כולל צלחות ורפידות קד'.

(8)הח' תפוחי הגה+בלמ"ז קד'+מיסבי גלגל(4)+כיוון פרונט.

(9)הח' תותב למוט הגה.

כיום הרכב משרת נאמנה את גיסי ללא כל תקלות מיוחדות.

עמית

אם תשמע שאני מוכר רכב אז תרוץ ותקנה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...