Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות זול... מה יש לכם להציע לי?

אבנר טייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פסלתי אותה כי היא צפופה מאוד, והמזגן לא מגיע היטב אחורה.

ולנסיעות ארוכות, פשוט רחמנות על הילדים שיושבים שם.

אני מכיר כמה משפחות ששנים נוסעות עם מזדה 5 עם ילדים בנסיעות ארוכות.

לא שמעתי תלונה בעניין.

לדעתי אתה עושה מזה יותר מידי.

ילדים גם לא אוהבים להתקע בצד הדרך או להמתין לרכב במוסך.....

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מן הסתם לרוב המשפחות בעלות מאזדה 5 יש יותר משלושה ילדים, אחרת לא היתה להם מאזדה 5.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא יש לשתיים מהן 3 ילדים. אבל משתמשים גם במושב האחורי.

בכל מקרה לא באתי להתווכח. אם פותש לא רוצה מזדה 5 אלא הרפתקאה זו זכותו.

רק התפלאתי שבין השיקולים נגד המזדה היה גם צריכת הדלק לאור מיעוט הנסיעה הצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר את ה s-max , כי יצא לי לקנות סורנטו דיזל באיזה מכרז.

ביום שהעברתי את הכסאות מהפורד לסורנטו הבנתי כמה היה נוח הספסל של הפורד.

אצלי הילדים בגילאי 3,6,7 שני הגדולות היו מצליחות ולחגור ולשחרר עצמם לבד מהחגורה (עם בוסטר) ללא שום עזרה בגלל רוחב ונוחות הספסל האחורי, אין לי שימוש בשורה השלישית, אולי פעם ב.....

בסורנטו לא רק שהם לא מצליחות גם לנו מאוד קשה לקשור אותם, זה לא נוח ומעכב אותנו בכל יצא וכניסה לרכב.

אם נראה לך שהיא צפופה והילדים בגילאים של בוסטר/כיסא תינוק אז בכלל הנושא הזה של רוחב הספסל מאוד מאוד קריטי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש פה בפורום SMAX שמפורסמת ב29(אין לי שום קשר למוכר כמובן)..

גם לי לא, אבל הוא ירד ל-27K, יד שניה, בית טוב, נראה בונבונירה... מרוב דיבור על דגמים, בסוף צריך למצוא אוטו אחד טוב. אז הנה. פות"ש מחפש אוטו לא דוקטורט.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smax לגמרי. המאזדה פשוט כישלון בשילוב מושבי בטיחות ובוסטרים, כישלון במרווח, במיזוג ובפונקציונאליות. קצת יותר אמינה מהפורד ועם דלתות הזזה. נו שוין.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות אמינות של מאזדה לפורד, זו בדיחה.

מה שחיפשתי פיקאסו זה בגלל המחיר האפסי שלה [סוג של שיקול],

אבל אם אני כבר מוציא את הארנק ונצמד לאמינות עד הסוף, אז לשלם 27K על פורד, כשאפשר להוציא 22K על מאזדה 5, זה אבסורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת קלאץ מקורי כולל הכל קצת פחות מ4000.

לאורך שלוש שנים ו45000 ק"מ סך עלות התיקונים והטיפולים היתה 10885 ש"ח כולל הקלאץ.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות אמינות של מאזדה לפורד, זו בדיחה.

מה שחיפשתי פיקאסו זה בגלל המחיר האפסי שלה [סוג של שיקול],

אבל אם אני כבר מוציא את הארנק ונצמד לאמינות עד הסוף, אז לשלם 27K על פורד, כשאפשר להוציא 22K על מאזדה 5, זה אבסורד.

אז למה באת להתייעץ? תקנה מאזדה 5 עם 250 אלף ק"מ שנת 2007 יד שלישית מרופא אליל חרדי, יד ראשונה משלמה פיכסט ובטח שתהיה לה אמינות מושלמת. ברור. לא בולמים, לא ציריות, לא משולשים, פשוט כלום. רק שים דלק וסע. וכל זה ב 22 אש"ח. למה 22? יש גם ב 20. אתה מוזמן לרכוש, להתחדש, להעלות תמונות ולפרסם שרשור מעקב. נשמח בשמחתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה באת להתייעץ? תקנה מאזדה 5 עם 250 אלף ק"מ שנת 2007 יד שלישית מרופא אליל חרדי, יד ראשונה משלמה פיכסט ובטח שתהיה לה אמינות מושלמת. ברור. לא בולמים, לא ציריות, לא משולשים, פשוט כלום. רק שים דלק וסע. וכל זה ב 22 אש"ח. למה 22? יש גם ב 20. אתה מוזמן לרכוש, להתחדש, להעלות תמונות ולפרסם שרשור מעקב. נשמח בשמחתך.

הנתונים של הSMAK זהים בדיוק לנתונים של מזדה 5. אותו שנתון. אותם ק"מ. ורק המחיר נמוך בהרבה. כשהמזדה אמינה פי אלף.

אתה רק צריך קצת סבלנות לשבת על יד2 ולמצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הספציפי של ה-SMAX פשוט ואמין - דווקא מה שכתב לך ST12345 הגיוני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מתקשה לעקוב.

חשבתי שפותש דוקא נרתע מהמזדה על אף האמינות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזדה 5 אני לא נוגע, היא סתם יקרה, לא חסכונית, צפופה מאוד, המיזוג לא מגיע אחורה..

בקיצור היא לא שווה.

נראה שפותח השרשור - אבנר טייל,

עדיין לא סגור על עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של הSMAK זהים בדיוק לנתונים של מזדה 5. אותו שנתון. אותם ק"מ. ורק המחיר נמוך בהרבה. כשהמזדה אמינה פי אלף.

אתה רק צריך קצת סבלנות לשבת על יד2 ולמצוא.

אותם נתונים? הסתכלת בכלל על הרכב? ראית מאזדה 5 במצב פאקינג חדש לגמרי כמו האסמקס שמפורסמת כאן ב 27 אלף? ולא משנה שהמאזדה תהיה 2006 או 2009. יש לך בכלל מושג מה ההבדל בין רכב שמור של חבר פורום לבין רכב של חרדי מבני ברק שנוסע עד שהאוטו עוצר? וכשהוא עוצר שמים לו משהו רק בשביל שיסע. וכן, האוטו נוסע רק 5 פעמים בשנה אז ק"מ נמוך.

אז פשוט תסלח לי, כי אני כבר לא אענה לך, אתה מתחיל להישמע כמו טרול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...