Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקונים מרובים בתקופה קצרה - האם ניתן לתבוע את הביטוח/המוכר/היצרן?

שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

רכשתי בשנת 2016 רכב מדגם פורד אס-מקס 2013 מחברת אלדן. הרכב נקנה מיד ראשונה ליסינג נהג יחיד.

לאחר חודשיים מזמן הקנייה, הטורבו ברכב התקלקל. החלק עלה 9000 ש"ח, אולם עקב מחוות רצון טוב של היבואן, נדרשתי לשלם רק 4500 ש"ח עבור החלק. אם הרכב היה עובר טיפולים מלאים לפי דרישות היצרן בזמן שהיה ברשות חברת הליסינג, הייתי יכול לקבל זיכוי מלא על מחיר החלק.

מכאן החלה שרשרת של תקלות ברכב, שבתחילה הייתה סבירה מבחינת פיזור התקלות לאורך הזמן, אבל בחצי שנה האחרונה, עד היום, היה רצף תקלות מדהים.

מיכל עיבוי שדלף. ביקרתי במוסך פעמיים שלוש עד שאותרה התקלה בוודאות. - הוחלף המיכל.

נזילת שמן ממשאבת הגה. - הוחלפה משאבה - מעל 2000 שח

נזילת שמן מהגיר - פתיחת הגיר ותיקון פלוס החלפת מצמד. - מעל 10000 שח

גלגל שיניים PULLEY שנשבר. - כ 2000 ש"ח

ורק השבוע - משאבת לחץ גבוה + כסא נוסעים שנתקע עקב שבר מסילה. המחיר לכסא חדש הוא 12000 ש"ח, מפני שאי אפשר לקנות רק מסילות. לכן קניתי כסא מפירוק, שהמוסך פירק ממנו את המסילות. - מחיר תיקון כולל 4400 ש"ח.

כל הנ"ל גרמו לביקור חודשי במוסך שיחד עם טיפול גדול שנעשה ב 120000, הביא אותי להוצאה של כמעט 25000 ש"ח בחצי השנה האחרונה.

שאלתי היא:

האם שרשרת תקלות כזאת יכולה להצביע על בעית יצור ברכב?

האם ניתן לתבוע את הביטוח, היצרן או חברת הליסינג (שלא טיפלה ברכב על פי דרישות היצרן) על הנזקים הכספיים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לרשימת הנתבעים גם את אשתי.

כנראה שהבעיות היא תוצאה של טיפול שבר של חברת הליסינג שכעת מתפרץ.

לא רשמת מה הקילומטרג' שהרכב עבר .

תבדוק באתרים בארץ בעולם אם יש תקלות כאלו גם בעוד כלי רכב מאותו שנתון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

רכשתי בשנת 2016 רכב מדגם פורד אס-מקס 2013 מחברת אלדן. הרכב נקנה מיד ראשונה ליסינג נהג יחיד.

לאחר חודשיים מזמן הקנייה, הטורבו ברכב התקלקל. החלק עלה 9000 ש"ח, אולם עקב מחוות רצון טוב של היבואן, נדרשתי לשלם רק 4500 ש"ח עבור החלק. אם הרכב היה עובר טיפולים מלאים לפי דרישות היצרן בזמן שהיה ברשות חברת הליסינג, הייתי יכול לקבל זיכוי מלא על מחיר החלק.

מכאן החלה שרשרת של תקלות ברכב, שבתחילה הייתה סבירה מבחינת פיזור התקלות לאורך הזמן, אבל בחצי שנה האחרונה, עד היום, היה רצף תקלות מדהים.

מיכל עיבוי שדלף. ביקרתי במוסך פעמיים שלוש עד שאותרה התקלה בוודאות. - הוחלף המיכל.

נזילת שמן ממשאבת הגה. - הוחלפה משאבה - מעל 2000 שח

* אין בעיית אמינות למשאבה עצמה, ישנה בעיה עם מיכל נוזל הגה כוח (יצא TSB, מיכל משופר ) הפילטר הפנימי היה נסתם ועקב כך המשאבה הייתה הולכת, לפעמים, החלפת אטמים למשאבה הייתה פותרת את הבעיה, לפי מיטב ידיעתי, במורשה היו מבצעים החלפת משאבה בלבד.

נזילת שמן מהגיר - פתיחת הגיר ותיקון פלוס החלפת מצמד. - מעל 10000 שח.

*דבר ידוע וצפוי.

גלגל שיניים PULLEY שנשבר. - כ 2000 ש"ח.

* איזה פולי מדובר? (לא מוכר לי דבר כזה).

ורק השבוע - משאבת לחץ גבוה + כסא נוסעים שנתקע עקב שבר מסילה. המחיר לכסא חדש הוא 12000 ש"ח, מפני שאי אפשר לקנות רק מסילות. לכן קניתי כסא מפירוק, שהמוסך פירק ממנו את המסילות. - מחיר תיקון כולל 4400 ש"ח.

*גם המשאבה וגם הכסאות ללא בעיות מיוחדות, ככל הנראה התעללות של הבעלים הקודמים.

כל הנ"ל גרמו לביקור חודשי במוסך שיחד עם טיפול גדול שנעשה ב 120000, הביא אותי להוצאה של כמעט 25000 ש"ח בחצי השנה האחרונה.

*לפי הבנתי, הרכב טופל על ידך במורשה (עלות חלקים +עבודה מטורפת) , להבא, דבר איתי בפרטי לגבי טיפולים או תקלות, יש לי הרבה חומר טכני על הרכב כולל ידע נרכש.

שאלתי היא:

האם שרשרת תקלות כזאת יכולה להצביע על בעית יצור ברכב?

האם ניתן לתבוע את הביטוח, היצרן או חברת הליסינג (שלא טיפלה ברכב על פי דרישות היצרן) על הנזקים הכספיים?

תודה.

בס"ד

עניתי לך בכוכביות בגוף השאלה שלך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו רכב שעבר חיים לא קלים. לצערך אין את מי לתבוע. אמה יכול למזער נזק בכך שלא תטפל במוסך מורשה יבואן אלה מוסך מורשה אחר.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...