Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במברגה

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(זו- זרקו אותי מפורום הנדימן. איך שתרצו)

אני מחפש מברגה בסיסית טובה לעבודות בבית, בעיקר עם עץ. למטיב הבנתי כל הדגמים שמשתמשים בסוללת ליתיום גם קודחים בקלות בקירות כל עוד אלו בלוקים ולא בטון, אז גם זה נחמד.

חיפוש קצר בזאפ- וטבעתי באוקיינוס המותגים והדגמים המוצעים. אני רואה ש worx הפכו לפופולריים מאוד בארץ, רק שאין לי אפילו כלי אחד שלהם, שווים משהו?

אשמח לשמוע על כל דגם של כל חברה שלמישהו יש איתם נסיון, בעיקרון אשמח אם יהיה אפשר לסגור את הסיפור עד 400 שקלים למברגה, או 550~ עם סט כלים/ביטים כלשהו, גם בסיסי.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש מברגה בוש כחולה, 12V לית'יום, קדחה יופי בהכל כולל בטון עד עומק מסוים (2-3 ס"מ אולי קצת יותר), כמובן שאם יש לך ברזל או משהו בעומק הזה אז זה מה שיעצור אותו.

עלה לי נדמה לי 450 שקל, הוספתי Bosch X-Line של 50 חלקים כמקדחים וביטים (ועוד כמה שטויות לא רלוונטיות) שמצאתי ב-99 שקל בחנות אחרת.

אה והערכה באה עם 2 סוללות ומטען.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצעים מעולים באמזון על בוש. לי יש וורקס והם מעולים. אבל כל עוד אתה צריך מברגה זולה אל תקנה בארץ. ממיר מתח לטעינה עולה כ 50 שקלים בארץ, תשלח לי פרטית ואשלח לך לינק למברגות יותר מאוחר

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשלח.

דבר אחד שמוזר לי- דווקא בעניין מברגות זולות, אחת בסיסית של worx/makita/bosch עולה פה 350~

אלו דברים כבדים יחסית, איזה חיסכון כבר אפשר לקבל לנוכח העובדה שמשלוח מארה"ב יעלה כ 30-45 דולר וממיר מתח עוד 50 שקלים?

בכל מקרה, אחכה לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, רק שזה כפול מהתקציב ואין לי שום שימוש במקדחה :|

אני מעריך את הרצון לעזור, אבל בבקשה להישאר במסגרת המגבלות שכתבתי, חריגה של כמה עשרות שקלים פה או שם זה לא נורא, אבל לפחות באותו ה ballpark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש כחולה תיכנס לתקציב ותתאים לצרכים.

נדמה לי שהמקיטה המקבילה טיפה יקרה יותר.

לקידוח בבטון או בלוקים ברמה הביתית, מה שנקרא פעם בשנה מוסיפים 4 דיבלים, אפשר להסתפק במקדחה רוטטת עם חוט, אפילו קשקוש סיני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבוש משהו כמו 11 מברגות כחולות, מהן 5 בתקציב, חלק בצורות שונות. אפשר לדעת לאיזו אתה מתכוון?

אני חושב שאעלה מאוחר יותר כמה אופציות ספציפיות שראיתי וחשבתי עליהן, אולי יהיה יותר קל לסנן ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצעים מעולים באמזון על בוש. לי יש וורקס והם מעולים. אבל כל עוד אתה צריך מברגה זולה אל תקנה בארץ. ממיר מתח לטעינה עולה כ 50 שקלים בארץ, תשלח לי פרטית ואשלח לך לינק למברגות יותר מאוחר

יש לי WORX Brushless 20V (שזה למעשה 18V) הסדרה הירוקה (המקצועית) שעולה בארץ 950 שח כולל מעמ (עכשיו ראיתי אותה באתר "בית סנטר" ב 830 שח).

עובדת אצלי כבר שנה, הארדקור. פצצה של כלי, אני מופתע לטובה.

לכן אני אחרוג מההמלצה הקבועה שלי על בוש כחולה, ואמליץ על ה WORX.

12V סדרה ירוקה שעולה 425 ש"ח (כולל מטען מהיר, 2 סוללות 2Ah ומזוודה קשיחה) בלינק הזה:

https://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=3917

או בלינק הזה ב 417 ש"ח:

https://www.buyitcenter.co.il/items/1197387-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%A4%D7%A7%D7%98-%D7%A0%D7%98%D7%A2%D7%A0%D7%AA-12V-WU280-1-WORX

16V סדרה ירוקה עולה 599 שח (כולל מטען מהיר, 2 סוללות 2Ah ומזוודה קשיחה) בלינק הזה:

https://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=3919

אם אתה הולך על הליין הפשוט יותר (לבית) בצבע כתום - המחירים בכלל בדיחה:

20V סדרה כתומה עם סוללה אחת בלבד ומטען עולה 350 שח בלבד

https://www.buyitcenter.co.il/items/1239738-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%A4%D7%A7%D7%98-20V-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%9C%D7%94-%D7%90%D7%97%D7%AA-WX290-2-WORX

לדעתי זה מחיר הוגן ליופי של מכשיר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר כמה שנים במברגה של בוש, פיצקית עם סוללה מובנית שאבא שלי קנה לי במתנה אחרי שגנבתי לו את שלו (זהה) לכמה חודשים.

אין לי מושג איך קוראים לה, אבל אני זוכר שנכנסתי לאתר של בוש וראיתי משהו מאוד דומה ב-200 או 250 שקל.

היא חלשה, הסוללה לא מחזיקה מלא זמן, אני מניח שאי אפשר לקדוח איתה בבלוקים, אבל עד היום נאלצתי להוציא מקדחה אמיתית אולי 3 פעמים.

עריכה: מצאתי.

במקום אחד! היכנסו, השוו מחירים ועשו בחירה נכונה 3.6V IXO Bosch כל המחירים של

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=876701

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק-

תודה רבה, מכסה את כל הטווח מבחינת המלצות. שאלה קטנה אם מישהו יודע-

המברגה הבסיסית מהסדרה הירוקה היא 12V, זו מהכתומה 20V. מבחינת כל הנתונים, הכתומה עדיפה על הירוקה, ואם להאמין לפיזיקה המודרנית בסופו של דבר מתח גבוה יותר יאפשר מומנט גבוה יותר (או יותר זמן סוללה באותו מומנט)

האם יש סיבה לקחת את הירוקה 12V במקום, נגיד, את הכתומה ולהזמין סוללה מחו"ל בעוד כ 120 ש"ח? (בארץ כ 250 ש"ח)

ספייר- יש לי את הדגם של ריובי שבוש העתיקו ממנו, אחלה פיסת ציוד קטנה. נועדה לעבודות קטנות, פירוק ברגים ממכשירים, מחשבים וכו' וכו'

מאז ימיי העליזים במעבדות מחשבים לפני שהתחלתי לימודים יש לי אחת כזו. מיותר להגיד שהיא שנות אור מלעמוד בדרישות :-P

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שרשום בכותרת, מברגה. השימוש העיקרי יהיה להבריג ברגים קודחים לתוך עץ (screws) ולסגור עלל שלל הרכבות ברגים ארוכים עם אום (bolts)

פעם במיליון שנה אולי גם קידוח בקיר שאינו בטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/gp/product/B005NNF0YU/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

קניתי אותה בבלק פריידי האחרון, המחיר הרגיש מגוחך (בזמנו עלה 46 דולר כולל משלוח)... עובדת סבבה, צריך ממיר מתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להברגת ברגים קודחים לעץ יש לי מברגת אימפקט של מקיטה 10v. כן, כן, 10 בלבד. מכיוון שהיא אימפקט אין דבר שהיא לא יכולה להתמודד איתו, כולל הגעה למצב של גזירת בורג כשהברגתי ללא קדח מקדים לתוך עץ קשה (פעמיים [emoji4]).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...