Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בתקציב 35 אלף ש"ח

maybe
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפשת רכב אוטומט אמין וחסכוני בדלק עד כמה שניתן בתקציב של 35 אלף ש"ח (עם אפשרות לחרוג ל 40 אלף).

הרכב צפוי לנסוע בעיקר נסיעות בין עירוניות מאשדוד לפ"ת ונסיעות לאילת/לצפון פעם או פעמיים בשנה. בערך 25 אלף ק"מ לשנה או אפילו יותר.

ראיתי בתקציב שלי קיה פורטה (2013), ניסאן ג'וק (2011-2012) ומזדה 3 (2010 או 2012) .. אשמח להבין מה יכול להתאים חוץ מרכבים אלו וגם חוות דעתכם עליהם.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי maybe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש האופציות שהצגת אינן נחשבות לחסכוניות. בנוסף, מקריאותיי כאן בפורום הבנתי שלניסאן ג'וק יש גיר בעייתי שעלול לשבוק.

עושה רושם שרוב הזמן תנהגי לבד (תקני אם אני טועה) ולכן תוכלי להסתפק ברכב בקטגוריית סופר מיני.

הצעתי לרכב חסכוני, אמין ואוטומט היא מיצובישי ספייססטאר. החסרון הבולט של רכב זה הוא איכות נהיגה נמוכה עקב זויות גלגול גבוהות אבל לדעתי לא מדובר ב-"דיל ברייקר".

אופציה אוטומטית, אמינה אך פחות חסכונית תהיה מאזדה 2 ברמת גימור דינאמיק.

בהצלחה!!

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...