Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידה בהגה - פורד פוקוס 3 2013

itsik1231995
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי פורד פוקוס 2013, ויש לי איתו בעיות רעידה ..

בגדול האוטו היה רועד תמיד, אז החלפתי את אחת תושבות המנוע ומאז המצב הרבה יותר טוב

כרגע האוטו רועד החל מ 80 קמש כאשר התדר של הרעידה עולה ככול שעולים במהירות

אבל הוא לא רועד תמיד, הרעידות יכולות ללכת ולחזור ולא לקראת בכלל גם .. אבל במהלך נסיעה של חצי שעה בוודאות יגיע שלב ובוא ההגה רועד

הרעידה היא כשליש ס"מ ... ומידי פעם ניתן גם להרגיש את הרעידה בשלדה של הרכב .. אבל ממש בקטנה

דברים שניסיתי :

הוחלפה תושבת מנוע קרועה (העליונה), אבל לא נבדקו ה 2 האחרים שכן זה שיפר משמעותית והאוטו לא רועד בעמידה

החלפתי צמיגים (היה צריך בכול מקרה) ואיזנתי אותם - לא עזר

חופשים - אין חופשים ברורים לעיין .. בדקתי עם מוסכניק והוא אמר שהכול נראה ומרגיש תקין

מוסכניק אמר לי שברכבים אוטמטים, לרוב אם משחררים את הגז בזמן נסיעה והבעיה היא הצריות אז העומס יורד מהצריות ואם הרעידה נעלמת .. אז הציריות הן הבעיה

בגלל שהגיר פה הוא רובוטי כפול מצמדים .. הוא תמיד נשאר בהילוך ולכן זה לא אינדיקציה לטענתו, אז מה שניסיתי זה להכניס את הרכב לניוטרל בזמן שהרעידה קוראת .. בשביל להבין אם הורדת העומס מהציריות תעזור .. והרעידה לא השתנתה בכלל, אפשר על סמך זה ולפסול צריות? אני לא בטוח .. מרגיש לי שאם הצריות היו עקומות הן היו רועדות ללא קשר לעומס שמופעל עליהם

דברים שעוד לא בדקתי ואשמח לשמוע את דעתכם:

בזמן שהסתכלתי על דברים ראיתי שהשוק הימני נוזל, ממה שראיתי באינטרנט זה יכול לגרום לבעיית כייון שיכולה לגרום לרעידות .. אבל המוסכניק אמר לי שזה לא סביר ובדרך כלל שוק נוזל לא גורם ליותר מידי בעיות

דבר נוסף- יש צליל עמום שמלווה ברעידה בתדר דיי גבוה, זה מגיע מהגלגל הימני (איפה שהשוק פגום) זה לא כזה מפריע וזה התחיל רק אחרי החלפת הצמיגים

ראיתי מקומות שממליצים על החלפת הגלגלים הקדמיים והאחוריים, לא ניסיתי את זה עדיין

כרגע החשוד המרכזי שלי הוא השוק הנוזל .. ובגלל שהחלפה שלו דורשת החלפה של המקביל שלו בצד השני, וזה התעסקות עם המתלים .. יש צורך לעשות אחרי זה כיוון גלגלים למייטב הבנתי

מה אתם חושבים?

הרעידה הזאת נורא מציקה לי וגורעת מחווית הנהיגה בשבילי .. אבל אני לא רוצה ללכת למוסכניק בלי לעשות שיעורי בית ולהתחיל להחליף חלקים על עיוור

אשמח לעזרתכם

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעיה לחפש בעיה אחת שיש בעיה אחרת אל מול עיניך..החלף את הבולם הנוזל ואת המקביל לו ומשם תתקדם לבדיקה נוספת בעניין הרעש. יש סיכוי גבוה מאוד שהמייסב גלגל לא במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני החליף את הבולמים ברגע שאמצע זמן באותה הזדמנות שווה גם לעשות כיוון פרונט/כול הגלגלים? או שלדעתכם אין צורך?

יש דרך לבדוק אם המייסב לא במצב טוב? משהו שאני יכול לעשות בעצמי או להגיד למוסכניק לבדוק..

מה סביר יותר שגורם לרעידות? הבולם או המייסב?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנים רבות קניתי רכב שהתחיל לרעוד במהירויות גבוהות.

איזון צמיגים פתר את הבעיה.

מכיוון שמדובר בפעולה פשוטה וזולה, הייתי מתחיל מזה.

ניתן לבצע בכל פנצ'ריה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...