Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגדלת הפונטים ופתיחת מולטימדיה מיצובישי ספייס סטאר.

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב בן 3 שבועות.

המולטימדיה בהתקנת גיל קאר.

אין שום אופציה להגיע ל-PLAY STORE.

הסימלונים מאוד קטנים ולא קריאים. כנ"ל הכתב על המסך.

הייתי מוכן לוותר אפילו על כל אפליקציות המוזיקה שהם נותנים, בתמורה ל-SPOTIFY.

המערכת ניראית לי די נעולה, עם התכנים שהם התקינו בה, ולא מצאתי שום דרך להגיע דפדפן כל-שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המערכת הקיימת ברכב, יש לי 3 שנות אחריות.

גם אינטרנט ל-3 שנים. מה גם שכרגע היא עובדת, אין שום בעיה איתה, מלבד חוסר בהגדלת פונטים, וגישה לחנות פליי.

מלבד זה, כל המערכות מגיעות מסין ממילא.

מערכת חדשה זה אומר, קנייה של פנל תואם, כאשר ברכב הזה הוא גדול ויקר. גם בנוסף מתאם לפעולות השליטה בהגה. ועבודה. סתם הוצאה כספית מיותרת.

לא הבנתי את ההיגיון של גיל-קאר, להסיר אופצייה של הגדלת מסך, או הכיתוב. אני בטוח שהמע" הזו מגיעה במקור עם כל האופציות הללו.

זה שהמערכת נעולה, עוד אפשר להתמודד, אבל הם נעלו דברים בסיסיים, כגון הגדלת פונטים או אייקונים, וזה מציק במיוחד ביום, כך שקשה לראות מה בדיוק הולך שם.

היום אנסה להשיג אותם. אולי יש אור בקצה המנהרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת לרכב אמורה להיות תואמת לנהיגה כמו CAR PLAY או ANDROID AUTO. זאת אומרת שרוב ההפעלה תהיה ע"י ביצוע פקודות קוליות וכמה שפחות התעסקות עם המסך. לכן הנושא של החנות PLAY פחות רלוונטי פה. זה שהמערכת מיוצרות בסין לא קשור לעניין בכלל. מערכת לא ממותגת זה אומר שאורך החיים שלה כנראה יהיה קצר יותר, פחות עמידה בטמפ' קיצוניות כמו בארץ בעיקר בקיץ, וכמובן לא תואמת מערכות לנהיגה. מערכות כמו פיוניר, ALPINE, JVC וכו'.. מתאימות הרבה יותר מכל הבחינות. תעשה את החושבים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...