Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2009, מנוע 2300

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים.

מבקש את חוות דעתכם על פורד מונדאו 2009, מנוע 2300, רמת גימור טיטניום.

מבחינת דלק אני יודע, לא מתרגש, לא נוסע הרבה.

מבחינת אמינות? זו השאלה שהכי מטרידה אותי, חלק אומרים אמין כמו סלע, מנוע וגיר של מאזדה, חלק אומרים זוועת עולם.

מדובר בגיר אוטומט רגיל, מנוע 2300 אטמוספרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה את יודע מבחינת דלק?

הדעות חלוקות...יש כאלה שטוענים ל1 ל6 ק"מ בעיר ומחוץ לעיר 1 ל14...

יש כאלה שאומרים 1 ל9 בעיר...

אני גם חושב על הרכב הזה אבל מאוד מפחד מצריכת הדלק שלו כי אני נוסע 1500 ק"מ בחודש..

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק ממוצעת 1-9/10, שאלתי מספר רב של אנשים, כמו כן בדקתי ברשת תגובות שונות, מי שעושה 1-6 כנראה נוהג עצבני.

אני אישית לא נוהג הרבה, זה יהיה רכב שני בבית.

האמינות מטרידה אותי יותר, חלק אומרים לי תברח כמו מאש, חלק אומרים שהיה ברשותם שנים ולא היה להם שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצריכה שלו 1ל6 בעיר מחוץ לעיר המצב טוב יותר באזור ה13 14 הרכב נוסע חלק קצת כבד בעיר ולא נוח מחוץ לעיר הרכב מאוד נוח הרכב יחסית אמין ברכב בן 10 אתה תלוי מאוד באיך הרכב תוחזק במהלך הזמן קח בחשבון שהחלקים לא הכי זולים .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הרכב מוגדר כאמין, ישנה נטיה לכשל במשאבת הדלק (עלות של 4 ספרות צפונה) וכשל ביחידת בקרה של המאווררים (עלות של 4k במורשה, מוכרים כולל המאוורר), ניתן להשיג מחו"ל במחיר מצחיק(חלק משותף לדגמים מסוימים של וולבו),

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לא מעט אנשים שאומרים שהמזגן במונדאו גרוע. בארץ זה די חשוב

לדוגמא:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?605589-%D7%9E%D7%96%D7%92%D7%9F-%D7%97%D7%9C%D7%A9-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%95

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן בינוני במקרה הטוב. רכב אמין עם מחלות לא נוראיות מדי. כמו שנאמר, משאבת דלק, ואני מוסיף על זה גם תושבות, ואם מחליפים אז רק מקוריות!!

הגיר של אייסין, פלנטרי ולא רובוטי!, אמין מאוד עם 6 הילוכים, והמנוע ותיק ומוכח (אך קצת זללני) אכן משותף עם מזדה.

צריכת דלק עירונית עם מזגן סביב 1:6-7, חוץ לעיר בשיוט אפשר להגיע ל 1:14 בקלות עקב סל"ד שיוט נמוך.

גרסת הטיטניום מאוד מפנקת.

צפה בסרטון הבא, מכיל המון אינפורמציה על מונדאו טיטניום 09: (זה היה האוטו שלי)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן בינוני במקרה הטוב. רכב אמין עם מחלות לא נוראיות מדי. כמו שנאמר, משאבת דלק, ואני מוסיף על זה גם תושבות, ואם מחליפים אז רק מקוריות!!

הגיר של אייסין, פלנטרי ולא רובוטי!, אמין מאוד עם 6 הילוכים, והמנוע ותיק ומוכח (אך קצת זללני) אכן משותף עם מזדה.

צריכת דלק עירונית עם מזגן סביב 1:6-7, חוץ לעיר בשיוט אפשר להגיע ל 1:14 בקלות עקב סל"ד שיוט נמוך.

גרסת הטיטניום מאוד מפנקת.

צפה בסרטון הבא, מכיל המון אינפורמציה על מונדאו טיטניום 09: (זה היה האוטו שלי)

ראיתי את הסרטון שלך, מעניין.

כשאתה אומר מזגן בינוני, למה הכוונה? במה זה מתבטא? מפוח חלש? לא מוציא מספיק קור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

המערכת תוכננה לא מספיק טוב בכדי להתמודד עם החום.

אם הרכב חנה בצל, הרכב יקרר סבבה, חניתי בשמש, יקח לו הרבה זמן להגיע למצב קור סביר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיקה טובה, הטמפרטורה לא מספיק נמוכה כמו שנאמר לפני, ולוקח זמן עד שנהיה נעים באוטו.

אבל בתכלס? אני חושב שזה עניין אינדיבידואלי, יש אנשים שיותר רגישים לחום ויש אנשים שהמזגן יספק אותם. אני בצד הרגיש.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, קצת חבל לי, אבל כחבילה הרכב מאוד קורץ לי מבחינת המכלול והמחיר.

מזגן מאוד חשוב לי, מקווה שהשחרת חלונות תשפר את המצב.

אגב - פתחי המיזוג מאחורה שווים משהו? משפיעים? יש ילד, ואחד בתכנון.

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיקה שם אצלי הייתה די חלשה אבל עשתה את העבודה בסה"כ.

מה שנחמד היה שהפתחים היו בקורות הצד ולא מאחורי הקונסולה המרכזית.

עם המזגן החלש, אהבתי מאוד את האוטו, והסיבה היחידה שמכרתי אותו היא כי קיבלתי רכב חברה.

הרכב נמכר אגב תוך יום במחיר מחירון לוי יצחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מה שאתם אומרים לגבי המזגן, בדיוק לפני כמה ימים דיברנו על מזגן ברכבים, ואחי (כמה שנים עם מונדיאו 2010) אמר לי שאם יש רכב שהמזגן בו יותר חזק משל האימפלה (הייתה לו גם אימפלה לפני כן), זה המונדיאו. העליתי גיחוך ואמרתי לו שאולי הוא לא זוכר, כי המזגן באימפלה באמת חזק מאוד גם בהשוואה לרכבים חדשים ושנינו יודעים מה זה מזגן חזק, וגרים בדרום. אבל אם הוא אמר בבטחון כזה, אני מניח שהמזגן לא חלש. וגם פעם אחרונה שנסעתי איתו ברכב נסיעה קצרה בעיר, אני זוכר שהמזגן היה מצוין.

מבחינת הרכב סה"כ מצוין, הלכה לו משאבת דלק לפני שנה או משהו כזה וגם רדיאטור הלך לפני שנתיים בערך (אחרי ניקוי אם אני זוכר נכון). חוץ מזה סבבה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם השילוב הזה בפורד s-max 2008.

הרכב אצלי כבר שלוש שנים עם 190 אלף, בסה"כ די אמין.

מבחינת תיקונים יצא לי להחליף בתקופה הזאת תושבת מנוע ופולי מנוע שהיה מחליק.

בסה"כ אוטו נחמד, עכשיו קניתי לאישתי סורנטו דיזל במקום.

מבחינת איכות החומרים וסביבת הנהג הפורד ברמה הרבה יותר גבוהה אפילו שהסורנטו חדש מימנה בחמש שנים ועולה פי שלוש.

הפורד מזדקנת יפה גם מבחינת איכות החומרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...