Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב וותיק ואמין (יחסית כמובן)

tza
שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, עקב שיקולי צורך-תקציב אני מחפש משפחתומטית בשנתונים 2004-2008 סביב 200KKM.

אני מודע לעובדה שכמה שהרכב יהיה אמין רכב כזה יהיה עם בלאי מכובד ויתכנו הפתעות ותיקונים בהתאם.

דרישות:

אמינות מעל הכל (יחסית,יחסית..)

כיון שאני בעיר הררית יש יתרון מסויים לרכב שיסחוב יותר טוב בעליות.

הרבה נסועה בין עירונית - אם יש דבר כזה אשמח להילוך אחרון עם יחס העברה מכובד (לא כמו לנסר קלאסיק שנמצא על סל"ד 3.5+ ב100-110)

אני חשבתי על:

אימפרזה 1.6/1.5/B3 -הבנתי ש-B3 לא סוחב טוב, איך אימפרזה 1.6/1.5?

אלמרה 1.8 -איך האמינות? הבנתי שהוא טיפה יותר חזק, נכון?

לנסר קלאסיק -מנוע חלש וצמא לעומת אמינות טובה ושוק גרוע שנותן רכב יותר שמור באותו תקציב.

אשמח לקבל התייחסות לדגמים אלה וכן רעיונות לרכבים נוספים מאותם שנתונים ויתרונותיהם/חסרונותיהם.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלמרה קיימת עד 2006. אחרי זה הביאו לארץ את טיידה 1.6. היא לא יפה, יותר צפופה, אבל יותר נוחה וחסכונית, גם אמינה מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם התרשמתי שהיא יותר צפופה אבל זה מוזר כי היא עם אורך גובה ובסיס גלגלים יותר גדולים מהאלמרה, יש לך הסבר? האמת שהיא גם יותר יקרה ושאלה גדולה כמה היא תהיה יותר חסכונית בעיר הררית כשהיא יותר כבדה עם מנוע יותר חלש.

לכאורה האלמרה 1.8

חבר קנה עכשיו אלמרה 2003 וממליץ בין השאר כי יש לה שרשרת טיימינג, אני פותח מכסה מנוע ואומר לו: תשמע חבר, או שאני מטומטם או שיש פה רצועה ולא שרשרת.

1. עשיתי חיפוש בפורום ויש מידע עמום על אלמרות סביב 2003-2004 עם רצועה, מישהו יכול להגיד משהו מבוסס לגבי זה?

2. השרשרת באמת לא מצריכה התעסקות לכל חיי הרכב?

3. ברשיון רכב שלו רשום עליה לכביש 05/12/2002 ושורה מתחת שנת יצור 2003? מה הכללים בזה?

מה התקציב של כבודו?.

האמת התפדחתי לכתוב כי מההתרשמות בפורום חששתי שבמקום לקבל תגובות מועילות אקבל תגובות בסגנון של "תשלם פי 2 בתיקונים" או "בתקציב כזה תקנה אופניים חשמליות" כשאת הכל אני יודע וזאת ההחלטה שלי.

התקציב הוא כרגע סביב 6500 ונשקלת הוספה של ₪2000.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על טידה 2010

היא מרגישה מרווח מבפנים בזכות הגובה

נוסעת על 100 בסל"ד 2.2-2.4

צריכת דלק: עירוני 1/10

בין עירוני 1/15 בנהיגה אחידה ולא מופרעת

אמינות טפו טפו ב"ה

במשך 21,000 ק"מ רק דלק וטיפולים

מאוד ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על טידה 2010

היא מרגישה מרווח מבפנים בזכות הגובה

נוסעת על 100 בסל"ד 2.2-2.4

צריכת דלק: עירוני 1/10

בין עירוני 1/15 בנהיגה אחידה ולא מופרעת

אמינות טפו טפו ב"ה

במשך 21,000 ק"מ רק דלק וטיפולים

מאוד ממליץ

אתה מתכוון 210,000 ק"מ?

צריכת דלק יפה, עירוני מישורי או עליות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה התקציב, תקנה את מה שבמצב הכי סביר. תיקח בחשבון את מצב,הצמיגים, תאריך על המצבר, מועד הטסט, מתי עבר טיפול.בפעם האחרונה. תקנה רכב רק עם תיעוד הטיפולים, לא משנה איזה מוסך, רק שיהיו קבלות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון 210,000 ק"מ?

צריכת דלק יפה, עירוני מישורי או עליות?

מתכווין שאני נסעתי במשך 21,000 ובהם לא היו שום תקלות

קניתי אותו עם ק"מ נמוך 86,000 והיום אני ב- 107,000

צריכת דלק עירונית כוללת גם וגם, ירושלים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה התקציב, תקנה את מה שבמצב הכי סביר. תיקח בחשבון את מצב,הצמיגים, תאריך על המצבר, מועד הטסט, מתי עבר טיפול.בפעם האחרונה. תקנה רכב רק עם תיעוד הטיפולים, לא משנה איזה מוסך, רק שיהיו קבלות.

חותם על כל מילה רק יש לי קצת סבלנות לחכות שיופיע רכב בדגם הרצוי במצב הרצוי ולכן שאלתי איזה דגם מומלץ.

האמת שגם המוסכניק שלי המליץ על האלמרה 1.8, אבל רציתי לשמוע את דעות חברי הפורום.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב אכן בעייתי. אבל. ואני אומר אבל עם הרבה אבל. עם טיפה מאמץ וסבלנות אפשר לקנות משהו סביר.

תנסה לחפש רכב שמור עם ק"מ כמה שיותר נמוך ותיעוד טיפולים.

לא קל, אבל לא בלתי אפשרי.

אני בשנת 2009 רכשתי מיצובישי לנסר 92' מאישה מבוגרת ב 7500 שקלים לרכב היו 144000 ק"מ והוא טופל במוסך מורשה יבואן מיומו הראשון (היה במצב מדהים, שמור כמו חדש והכל היה עובד באוטו כולל המראות החשמליות והחלונות החשמליים!).

רכשתי אותה אחרי טיפול במוסך מורשה יבואן שכולל החלפת טיימינג. אז אפשרי למצוא דברים כאלו. הרכב היה אצלי שנתיים ועבר 40000 ק"מ (נסע אפילו את העליות של חיפה בלי בעיה) בלי שום תקלה אחת ורק בסוף השנתיים התקלקלו בולמים והתחילה נזילה ממשאבת הגה כוח.

אז צריך הרבה סבלנות וחשוב לזכור כמו שרוני אהרנוביץ כותב באתר שלו נט-קאר, מצב המכונית לא פחות חשוב מכישוריה.

עריכה: משיטוט ביד 2 וסינון של הק"מ עד 150 אלף וכתבתי את המילה "מורשה" באותיות חיפוש חפשי מצאתי כמה רכבים ובניהם את הרכב הזה:

1234.jpg

אני לא ממליץ על רכישת רכב ישן אבל שאין ברירה אז אין ברירה...

הייתה לי סיוויק כזו בדיוק, אוטו מעולה רק צריך לוודא שאכן טופל לפי הוראות יצרן.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלמרה היא מכונית מעולה. מידע מחברים ( כמה ) שיש להם כזו. אמינה וחזקה ומרווחת.

המיצובישי יותר כבדה ופחות זריזה אבל רכב אמין מאד - מנסיון אישי של 2 שהיו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להכיר אקזמפלר אחד של אלמרה 1.8 מהשנתונים הרלוונטיים, בעל הרכב התלונן על צריכת דלק קטסטרופלית (סביב 1:7 ואפילו פחות, עירוני). לא יודע אם זו תקלה או שככה זה.

בקצה העליון של התקציב (8.5) תוכל למצוא לדעתי סיטרואן c4 במצב טוב מ-2010 עם הרבה פחות מ-200,000 ק"מ. לא שזה הרכב הכי אמין בעולם, אבל אני גם לא חושב שהוא יהיה פחות אמין מהרכבים שאתה מדבר עליהם, והוא בוודאי יהיה יותר בטוח ויותר נעים. אתה יכול לחפש את השרשור של menir1 שמחזיק אחת כזו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שעולה 7000 שקל, צריכת הדלק זה הדבר האחרון שאמורה להדאיג אותך.

גם ברכבים חדישים יותר. אצלי ב I20 ככל שהיא התיישנה צריכת הדלק עלתה.

כך גם אצל חבר עם טויוטה היברידית ככל שהרכב התיישן צריכת הדלק עלתה למרות שהחליף סוללות.

מנוע מתיישן זה מנוע מתיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...