Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש ל 5 נפשות

asafh1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי אפשרות לקנות בהנחה הונדה סיוויק 2019 מהיבואן בערך כ 30% הנחה (אל תשאלו למה) ,

אבל אני מתלבט , כי שמעתי שההונדה זה לא מה שהייתה פעם ,

ועוד שאלה האם מאזדה 3 החדשה מתאימה מבחינת נוחות ל זוג הורים ושלושה ילדים בגילאים 3 - 7 ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבוסטרים של הילדים נכנסים לסיוויק, תקנה סיוויק.

אם הם לא נכנסים, תקנה סיוויק בהנחה של 30%, תמכור ותקנה רכב אחר אליו הבוסטרים נכנסים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיוויק, הדגם עדיין די חדש, קשה לבחון את האמינות כרגע, אך נדרש ברכב הזה להחליף שמן בתדירות גבוהה ממה שמקובל, ואין מזה מנוס, מדובר בהתראת מחשב הרכב, הסיבה לכך, זה שאיכות השמן נפגמת בגלל דילול דלק בשמן המנוע, יכול להיות שזה יגרום למנועים לשבוע חיים מהר מהמקובל, ויכול להיות שלא, כדי לדעת בוודאות, צריך להמתין עוד כמה שנים, השאלה אם אתה מוכן להיות שפן נסיונות, כמובן מעבר לזה, האמינות מושלמת.

לגבי המאזדה, יש בני 7 שיותר רחבים מטנק T90 :), ונושא הנוחות הוא עניין סובייקטיבי, לך תעשה נסיעת מבחן ותראה אם תסתדרו שם, אך אני לא הייתי קונה מאזדה 3 2019 מהדגם היוצא, אלא מחפש משומשת שכבר ספגה ירידת ערך רצינית, כי היא הולכת לרדת עוד בחודשים הקרובים כאשר תגיד הכלה החדשה, או כמובן ממתין לה.

מה שכן, יצא לי פעם לנסוע לביקור עם 5 מבוגרים ברכב (לא ילדים), אלה שישבו מאחורה היו רזים (2 מהם גבוהים) ולטענתם היה להם טיפה צפוף, אך לא קריטי, כמובן לנסיעות ארוכות זה לא יהיה נוח, שוב, נסיעת מבחן.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...